kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás

Go down 
+18
Adamowich
Bm
Yoda007
YKoS
Patrik
Berzenke
Dectum
voroncov-draskov
Leslie
Nyamm-haikan
exael
subaggut
Pavano
zoolika
MAXXxxx
gorugrany
gojo
Eddy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyKedd Dec. 07, 2010 10:00 pm

hát én a talpakon elég vastagon kenem és úgy is átlátszóra szárad. gondolom annál vastagabban te sem kennéd a babák talpa alá, úgyhogy nagy eséllyel nálad is ez lesz a helyzet. mondjuk 30+ babát kiékelni, míg az megköt....hát... Very Happy nem lesz egyszerű.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyKedd Dec. 07, 2010 2:14 pm

Vékony rétegben igen.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyKedd Dec. 07, 2010 1:59 pm

köszi, tesztelem holnap este a dolgot. a pwa átlátszóra szárad?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyHétf. Dec. 06, 2010 10:49 pm

YKoS írta:
gorugrany írta:
YKoS írta:
hi!

no, hát GWs csontikról és ghoulokról van szó, aki azoknak a talpát megcsapolja... akkor az hidrával is próbálkozhat. Razz


ezt a szikésesdit megpróbálom... egyet egyébként már levakartam, de a többi 30+-t nem akarnám... zokogott a szívem.

géles pillanatragasztó

ezt még kipróbálom, a sima nem működött. Sad

Igen, mert gondolom a talp felülete, gyakorlatilag felszippantja a folyékony ragasztót. A géles meg ott marad ahová rakod. Azért készülj fel, hogy meg/ki kell támasztani a figurát nem fog ripsz-ropsz megkötni.
Ugyanez az eredmény PVA ragasztóval. De ennél meg ugye evidens, hogy támogatni kell a száradás idejére és ez macerás lehet. Ha netán a PVA mellett döntesz előtte rakd hideg helyre így az is "sűrűbb" lesz cserébe nem nagyon fog folydogálni oda is ahová nem kéne.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyHétf. Dec. 06, 2010 7:37 pm

gorugrany írta:
YKoS írta:
hi!

no, hát GWs csontikról és ghoulokról van szó, aki azoknak a talpát megcsapolja... akkor az hidrával is próbálkozhat. Razz


ezt a szikésesdit megpróbálom... egyet egyébként már levakartam, de a többi 30+-t nem akarnám... zokogott a szívem.

géles pillanatragasztó

ezt még kipróbálom, a sima nem működött. Sad
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyHétf. Dec. 06, 2010 7:23 pm

YKoS írta:
hi!

no, hát GWs csontikról és ghoulokról van szó, aki azoknak a talpát megcsapolja... akkor az hidrával is próbálkozhat. Razz


ezt a szikésesdit megpróbálom... egyet egyébként már levakartam, de a többi 30+-t nem akarnám... zokogott a szívem.

géles pillanatragasztó
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyHétf. Dec. 06, 2010 1:20 pm

hi!

no, hát GWs csontikról és ghoulokról van szó, aki azoknak a talpát megcsapolja... akkor az hidrával is próbálkozhat. Razz


ezt a szikésesdit megpróbálom... egyet egyébként már levakartam, de a többi 30+-t nem akarnám... zokogott a szívem.
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyHétf. Dec. 06, 2010 9:49 am

YKoS írta:
van v.mit 5letetek, hogy már kész base-re hogy lehetne műanyag figurákat felragasztani?

még lehet megoldás, hogy megcsapolod a figurát és a base-be megfúrod a lukat neki.
Ebben az esetben a csapot ragasztod a lukba és szerintem az meg kell, hogy tartsa
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyHétf. Dec. 06, 2010 12:40 am

elf szekerekkel jártam így egyébként már én is. én ott azt csináltam, hogy fogtam a szikét és kivágtam a kerekeknél és az oroszlánok talpa alaptt a homokot. nem találtam más normális megoldást. a baj az, hogy nálad sokkal kisebbek a base-ek, amin gondolom nagyobb macera kivágni a lábak helyét.

őszintén:
lehet egyszerűbb lekapni a feltett homokot, aztán újra base-elni az egészet. persze nem tudom, hogy hány darabról is van szó.
ha ez nem jó megoldás, akkor szerintem marad a "kivágom a lábak helyét" dolog.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyVas. Dec. 05, 2010 10:28 pm

gojo írta:
Laughing
alja egy szemét vagy te. Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 103469
inkább valami ötletet lökjél!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyVas. Dec. 05, 2010 2:35 am

Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyVas. Dec. 05, 2010 12:18 am

van v.mit 5letetek, hogy már kész base-re hogy lehetne műanyag figurákat felragasztani?
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyVas. Okt. 31, 2010 8:30 pm

én a helyedben megnézném a kis-kisbetűs részt, hogy ők hogy értették a 8 évet Smile

amúgy, neked nincs nyomtatód, mi? Smile
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyVas. Okt. 31, 2010 7:32 pm

akartam venni lámpát, meg napfényizzót.

lámpát megtalálom, mondom akkor jöhet az izzó. vagy fél órát szemeztem az összes hülye dobozzal, de csak nem lett napfényizzó. na mondom akkor kénytelen leszek keresni egy eladót. aszongya ő ilyenről még nem is hallott. na mondom, akkor talán a rossz helyen dolgozik...de nem adtam fel. kérdeztem egy új eladót. és láss csodát! habár napfényizzóról ő sem hallott még, de mikor körülírtam, hogy mire lesz, akkor legalább értette, hogy mit akarok és a kezembe nyomott egyet. nézem a dobozt, 0.1 betűmérettel ott díszeleg rajta, hogy daylight. így már világos (értitek: világos!), hogy miért nem tudtak róla az eladók...angol ugye a baumaxban nem világnyelv...nade ekkor jött a meglepi. Very Happy

lámpá-3000 ft
égő-2100 ft

mondom égő-2100 ft !!!!!!!! Shocked Shocked Shocked

az arcomra írt döbbenet-megfizethetetlen

a kurva anyját annak aki ezt kitalálta. ennyi pénzért három napig kajálok...habár elvileg 8 évig fog világítani. eltettem a blokkot. kutya legyek ha nem viszem vissza ha nem bírja ki a 8 évet. mindenkit megkérek, hogy jegyezze meg a mai napot, mert elindult a 8 év! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 4:41 pm

Laci írta:
Ezt úgy veszem hogy k**** jó Twisted Evil
Ahogy akarod, dekicsit egyszerűbben:
1.fekete alap,2. drybrush bleched bone,3. sephia wash,4. highlight skull white
vagy
1. bármilyen alap,2. snakebite leather,3. drybrush bleched bone,3. sephia wash,5. highlight skull white
1. skull white alap,2. sephia wash, 3. bleach bone drybrush,4. highlight skull white

Én így csinálnám a csontszínt.

DE amúgy faszányosak.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyPént. Okt. 08, 2010 12:41 am

Ezt úgy veszem hogy k**** jó Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 07, 2010 6:54 pm

Tessék, ezeken már jól lehet látni mindent.
A csonti:
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 160387057DSC00022_www.kepfeltoltes.hu_
A fegyver: (kis alvadt vérrel)
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 355357455DSC00021_www.kepfeltoltes.hu_

A csont Skull white, Bleached bone, Graveyard earth.
Fegyver nyilván Boltgun metal, Blood red, és szintén Graveyard earth.
A fa nyél Bestial brown+a rajta nem látszó Graveyard earth.
Első festett figurám, sztem olyan elmegy...pajzshoz még hiányzik szín de majd az is lesz.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 07, 2010 2:01 pm

na erre szokták mondani, hogy ha teszel fel olyan képet, amin látszik is valami, akkor meg lehet mondani. addig nem. Smile egyébként nem tűnik annyira rossznak. de a kép ugye nem az igazi, tehát... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 07, 2010 11:43 am

Véleményt szeretnék kérni a fegyverről. Azt akartam elérni hogy egy nagyon kopott, alvadt véres penge legyen, a többi része még nincs lefestve, csak a penge a lényeg.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 DSC00002_www.kepfeltoltes.hu_

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 DSC00003_www.kepfeltoltes.hu_

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 DSC00009_www.kepfeltoltes.hu_

Bocs a szar minőségért^^
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyKedd Okt. 05, 2010 12:18 am

Köszönöm a válaszokat!
Lesz majd még pár kérdésem, de csak akkor ha tettem fel képeket.
Úgy majd lehet is érteni mit akarok.

Gojo:
Ezek szerint én drybrusholtam, vagy vmi hasonlót is csináltam, már a nevét tudom...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 10:14 pm

nekem a legbeváltabb barna keverékem, amit mindig használok lószőrnek, fa nyélnek, bőrvértnek, övnek, sapkának, az a következő:

fekete alapozás. erre simán felvinni scorched brawn vagy hogyírjákot. aztán erre drybrusholok dark flesh barnát. itt igazából a drybrushon van a hangsúly. ha kicsit több festéket hagyok benne, akkor kicsit más színt ad, mintha nagyon kitörlöm az ecsetet. de ezt ki kell próbálni. ha nagyon kevés festéket hagysz az ecsetben és elég dúrván drybrusholod, akkor sokkal világosabb színt fog adni, mintha több festéket hagysz benne. úgy szoktam csinálni, hogy felveszek kevés festéket az ecsetre, majd kétszer vagy háromszor beletörlöm zsepibe. kurva egyszerű és nekem annyira tetszik az eredmény, hogy mindig ezt használom. más kérdés, hogy nem lesz valami változatos a dolog. Very Happy azért néha szoktam még ezt világosítani vermin brawn vagy bestial brawn drybrush al. ebben az esetben 2 réteg drybrush kerül rá.

nálam amit látsz barnát a sereben az mind ilyen. fő a változatosság. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 8:46 pm

bar senkit nem szokott erdekelni Smile


borszij: snakebite leather alap, izles szerint vilagosithato pl bleached bone-al es sotetitheto pl devlan mud wash-al (BBone akar el is hagyhato)

fa: akarmilyen neked tetszo barna. Igaz ez helytelen, mivel a fa a valosagban sosem barna, hanem inkabb szurke + zold, de kb mindenki barnanak festi gyerekkortol kezdve, igy az elfogadott fa szin a barna.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 7:29 pm

Itt ilyen dolgokról lenne szó bőrnél mint szíj, illetve hasonló hasított bőr felületek. Tehát sötétebb barna kéne.
A fát meg azt se tudom milyen színnel. Mert a katalógusba kicsit csalókák a színek. Nem akarok totózni, 1xűbb ha vki leírja, hogy neki mi jött be és kipróbálom azt:D
Szal lefestem a fát faszínűre(pl dárdanyél) , ha elmondod mivel tegyem:)
Vissza az elejére Go down
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 1:29 pm

Laci írta:
Nem tudom volt e szó már ezekről. Így hirtelenjében nem találtam, úgyhogy kezdő festési tanácsokat szeretnék kérni.
Bőr és fa felületet szeretnék a lehető legélethűbbre festeni. Hogyan, illetve milyen színekkel tudom ezt megtenni? GWs színekre gondolok természetesen.
(Majd teszek fel képeket az eddigi próbálkozásokról csak kell szerválnom új adatkábelt:P)
Akár több megoldási lehetőség is érdekel!
Előre is köszi!
Egy kezdő festő tanácsa:
Ha a fát fa színűre, a bőrt bőr színűre fested, abból nagy baj nem lehet. Very Happy

Mégis milyen figuráról lenne szó?
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 12:07 pm

Nem tudom volt e szó már ezekről. Így hirtelenjében nem találtam, úgyhogy kezdő festési tanácsokat szeretnék kérni.
Bőr és fa felületet szeretnék a lehető legélethűbbre festeni. Hogyan, illetve milyen színekkel tudom ezt megtenni? GWs színekre gondolok természetesen.
(Majd teszek fel képeket az eddigi próbálkozásokról csak kell szerválnom új adatkábelt:P)
Akár több megoldási lehetőség is érdekel!
Előre is köszi!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás
Vissza az elejére 
4 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: