kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás

Go down 
+18
Adamowich
Bm
Yoda007
YKoS
Patrik
Berzenke
Dectum
voroncov-draskov
Leslie
Nyamm-haikan
exael
subaggut
Pavano
zoolika
MAXXxxx
gorugrany
gojo
Eddy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 12:32 am

Hali V-D!

Ezen a képen a jobb szélsö van biztosan, abból egyet sem használtam el, mert nem tetszett. Ha jobbról a második kellene (sisak nélküli) talán abból is lenne.
Melyik kell?
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptySzer. Jún. 09, 2010 10:10 pm

Egy kis segítség kellene nekem.... A Chaos SM Berzerker dobozából kellene nekem egy darab fej. Az, amelyik kopasz és fogai vannak...Smile Nem maradt valakinek a sok berza dobozból, ami Pécsen keringett?

Előre is kösz...
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptySzer. Ápr. 28, 2010 4:22 pm

Ezt is ismerem. Ez figura formázásra nem alkalmas, mivel a fazékideje nagyon rövid. Persze az edző anyagtól függ, de 5-10 perc, amíg dolgozhatsz vele. Ez tulajdonképpen műgyanta, amit már előre bekevertek az autójukat sajátkezűleg javítani akarók számára. Kapható még üvegszálas változatban is. Mondom nem rossz, de nem figura basztatásra. Terepre esetleg.

Amit én linkeltem az "A Tescos putty". Jó ideje nem láttam már ugyan sehol. Nekm még van egy bontatlan blisternyi, illetve a szakértők szerint a Miliput, ami hasonló tulajdonságokkal bír, mint a T-putty. Az áruk is hasonló. Darkeronnál beszerezhető a Miliput grey-yellow változata.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptySzer. Ápr. 28, 2010 1:52 am

Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 10:35 pm

Ez egy iszonyat jó és gazdaságos kétkomponensű putty. Én is ilyet használok. Kicsit sokáig kelle várni vele (15-20 perc), mire jó lesz az állaga, de amúgy profi.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 9:26 pm

Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 9:00 pm

más állagú, olyan glett féle, de ha nyomsz hozzá keményítő anyagot, amit szintén adnak hozzá akkor jó lehet. Meglapő de az anyag neve putty. És egész sok. Még nem próbáltam, majd most hétvégén.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 12:29 pm

milyen tesco-s puttyt találtál? mi a neve? hol? az 1250 Ft-ért mennyi?

hi

ja és:
Ia, Ia Come to us great Cthulhoo R'lyeh Wgah'nagl...

(hátha)
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 12:55 am

köszönöm
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyHétf. Ápr. 26, 2010 6:39 pm

Eddy írta:
Hello!
Kis felvilágosítás kellene:
-hogyan lehet szép egységes és jólfedő rétegeket felvinni mondjuk maximum 3 rétegben? és mekkor és milyen ecsettel (lapos/kerek)
-melyik foundationos festékek felelnek meg a plague marine színsémának?
-a foundationos festékek nem dobják le a más gyártóktól való inket/washt?
-ha valamit goblin greennel lefestesz és rálöksz egy kis dark angel greent vagy valami hasonló színű inket mennyire fogja meg?
-melyik tescos putty-val lehet legjobban dolgozni? Találtam 4 félét 1250 ft-ért
-szerintetek mitől plague marine egy plague marine? Rohad a feje? van pocakja? úgy van festve?
-plague marinhoz ha csinálok icont és nincs meg a nurgle icon zászlója lehet mondjuk a rúd végén koponya is?
-radír daemonic possessionja lehet gennyes pattanás is modellezésben?
-terepnek mekkora base lenne az ideális?
-baseket, ha lenyomom kővekkel és lealapozom feketével akkor hogyan lehet elérni, hogy a bitumenes aszfalat jellege legyen?
-plague sereghez milyen festékeket ajánlotok? genny, páncél, kifolyó alvadt vér, és egyéb nyalánkságokhoz
hirtelen ennyi.
Köszi a válaszokat.
Eddy

- kicsi vizet kell hozzaadni a festekhez es siman felfesteni. Ecsetmeret meg a felulet nagysagatol fugg (tankot ne 2/0-val, figura ovtaskat meg ne 6-ossal). En mindenhez(figura) siman 0-s kerek-et hasznalok.
- egyik szin se jo, de gretchin green / knarlock green jo indulas
- nem dobjak le
- inkek nagyon fognak, sotet lesz
- passz, puttyval nem foglalkozok
- nekem fokepp festes, es a nurgle vallap. De a felpuffadt test, esetleg kilogo belsoseg sokat segit rajta
- ikon-t Bm-tol
- lehet, csak sok gennyes pattanas legyen
- tereptol fugg, barrikadnal kb 2x10cm, haznal 40x40cm is siman
- passz, sotet drybrush? esetleg a vegen selyem/fenyes lakk, hogy csillogjon
- szinten pass, elegge fugg a milyen nurgle-t akarsztol, pl Ozsgee teljesen mas, mint amit most irni fogok: valami szurkeszold ( cathacan green / camo green / dead flesh), valami barna (graveyard earth / bleached bone), valami voros (red gore / TamiyaX27), valami femszin (boltgun), par wash (thraka green, devlan mud, badab black)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyHétf. Ápr. 26, 2010 12:48 pm

[quote="Bm"]
Ha elég nagy és a festésböl egyértelmü, akkor biztos jó, de megnézem otthon szerintem lesz fölös nurgle ikonom. Mennyi érdekelne? Vagy mindenképp konvertálni akarod?
Eddy írta:

Tulkajdonképpen 4 érdekelne.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyHétf. Ápr. 26, 2010 12:34 pm

Hali!
Csak kevéshez tudok hozzászólni, de azt szívesen:
Eddy írta:
Hello!
-szerintetek mitől plague marine egy plague marine? Rohad a feje? van pocakja? úgy van festve?
Nagyjából ezektöl. Az enyémekkel még sosem volt vita, csináltam nekik kis pocakot, meg taknyosag és rohadnak. Csak itt-ott van egy két eredeti Plague-bit.
Eddy írta:

-plague marinhoz ha csinálok icont és nincs meg a nurgle icon zászlója lehet mondjuk a rúd végén koponya is?
Ha elég nagy és a festésböl egyértelmü, akkor biztos jó, de megnézem otthon szerintem lesz fölös nurgle ikonom. Mennyi érdekelne? Vagy mindenképp konvertálni akarod?
Eddy írta:

-radír daemonic possessionja lehet gennyes pattanás is modellezésben?
Láttam már ráfaragott müpinát is possessionnek...
Bm
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyHétf. Ápr. 26, 2010 12:23 pm

Hello!
Kis felvilágosítás kellene:
-hogyan lehet szép egységes és jólfedő rétegeket felvinni mondjuk maximum 3 rétegben? és mekkor és milyen ecsettel (lapos/kerek)
-melyik foundationos festékek felelnek meg a plague marine színsémának?
-a foundationos festékek nem dobják le a más gyártóktól való inket/washt?
-ha valamit goblin greennel lefestesz és rálöksz egy kis dark angel greent vagy valami hasonló színű inket mennyire fogja meg?
-melyik tescos putty-val lehet legjobban dolgozni? Találtam 4 félét 1250 ft-ért
-szerintetek mitől plague marine egy plague marine? Rohad a feje? van pocakja? úgy van festve?
-plague marinhoz ha csinálok icont és nincs meg a nurgle icon zászlója lehet mondjuk a rúd végén koponya is?
-radír daemonic possessionja lehet gennyes pattanás is modellezésben?
-terepnek mekkora base lenne az ideális?
-baseket, ha lenyomom kővekkel és lealapozom feketével akkor hogyan lehet elérni, hogy a bitumenes aszfalat jellege legyen?
-plague sereghez milyen festékeket ajánlotok? genny, páncél, kifolyó alvadt vér, és egyéb nyalánkságokhoz
hirtelen ennyi.
Köszi a válaszokat.
Eddy
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyKedd Feb. 16, 2010 12:11 am

de szarabb is.
raadasul elsore azt ajanlanam, ami nekem is van. 25k az egesz mindennel egyutt.

Es talan Igua is erdekelt lenne Smile , hisz tankokhoz meg tomegalapszinezesre tokeletes dolog.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyHétf. Feb. 15, 2010 11:53 pm

Pavano írta:
MAXXxxx: Köszönöm, ma próbálkozom velük, aztán meglátom, milyen eredményes a dolog. Szegény AoBR szakasz lesz a tesztalany.
A kompresszor nem egyszerű dolog, de később vehetünk egyet, ha valaki megmutatja, mit kell vele csinálni...
scratch

P.
Namost a kompresszornál olcsóbb a pótkerékből való levegő(ki)áramoltatás!
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyHétf. Feb. 15, 2010 1:17 pm

MAXXxxx: Köszönöm, ma próbálkozom velük, aztán meglátom, milyen eredményes a dolog. Szegény AoBR szakasz lesz a tesztalany.
A kompresszor nem egyszerű dolog, de később vehetünk egyet, ha valaki megmutatja, mit kell vele csinálni...
scratch

P.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyHétf. Feb. 15, 2010 11:19 am

gojo írta:
dzsungeles basre pedig valami kisállatkereskedéses akváriumi növény szett vagy valami hasonló nem lenne jó? nyilván van a gw nek is valami ilyenje, de gondolom aranyárban van.
Esetleg javaslom a treeman és kisebb barátainak maradványait, ami be lehet szerezni mindenféle online bitzboltokban. egész szép ágakat lehet kapni, igaz nem olcsó, ha egy teljes sereget akarsz vele felszerelni. De pár darab jól jöhet egy-egy fontosabb modellre.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyHétf. Feb. 15, 2010 10:04 am

- emlekeim szerint duplicolor volt.
- ez attol fugg, mennyire eszetlenul fujod es milyen messzirol. Ha rendesen hasznalod, akkor megmaradnak a reszletek gond nelkul
- ezustot nem tudom, masikbol alig, eppcsak kellett.


amugy nem akarsz inkabb kompresszort es airbrush-t venni? terepezeshez is isteni Wink
(es megoldja azt a gondomat, hogy nem akarok otthonra venni, de jo lenne egy ott)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyHétf. Feb. 15, 2010 9:45 am

Hoi!

MAXXxxx: szakmai segítségre volna szükségem marine-ilag. Három kérdésem lenne:

- Emlékszel-e arra, hogy milyen márkájú volt a festékboltban az ultramarin spray?
- Ha lefújok mondjuk ezüsttel egy teljes figurát, azon száradás után mennyire takar a GW-s festék (ha például arca is van szegénynek, vagy ilyesmi)?
- Feketére alapozott figurákat mennyire könnyen fed be a fenti spray (sok kell-e belőle, vagy olyan, mint az alapozó)?

Köszönettel a Doom Legion nevében:

P.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyVas. Jan. 31, 2010 11:47 pm

Ilyet írtam volna? Nem emlékszem. scratch Itt izgultam, hogy mire kell végül is az a valami. Very Happy
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyVas. Jan. 31, 2010 11:26 pm

Necron obelisk kozepebe kristalynak.

ilyesminek:
http://3.bp.blogspot.com/_JsKZ1YCU6Z4/R59srWjA7yI/AAAAAAAAAoE/nosy8yYrEMc/s1600-h/Obelisk_final.JPG

a cikkben, ahonnan ez a kep is van, van emlitve egy ekszeres doboz, ami tokeletes. Meg is talaltam a gyartot, de US beli es nem szallit EU-ba, igy nem tudom megrendelni toluk.
viszont gorugrany irta, hogy tic-tac dobozbol egesz jol osszerakhato, de ehhez en bena vagyok, igy inkabb fizetek ertuk.

es ujra: kek vagy zold mindegy, csak szombatra legyen meg.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyVas. Jan. 31, 2010 11:23 pm

MAXXxxx írta:
keresek ugyeskezu mesterembert (pl Igua) aki tudna nekem csinalni szombatig 2db dobozt pl tic-tac dobozbol (zold vagy kek)

a doboz merete: 2.5 x 2.5x 1.5 cm.
a lenyeg, hogy valami attetszo szold/kek anyagbol legyen. Necronokhoz kell.

2-3 dobozbol talan ossze lehet legozni. Nem tudom.
Mindketto surgos es most szombaton fizetnek ertuk.
Mégis, mire kell? Esetleg valami kép?
Van egy-két ötletem, de nem tudom melyik lenne jó.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: SURGOOOS   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyVas. Jan. 31, 2010 6:56 pm

keresek ugyeskezu mesterembert (pl Igua) aki tudna nekem csinalni szombatig 2db dobozt pl tic-tac dobozbol (zold vagy kek)

a doboz merete: 2.5 x 2.5x 1.5 cm.
a lenyeg, hogy valami attetszo szold/kek anyagbol legyen. Necronokhoz kell.

2-3 dobozbol talan ossze lehet legozni. Nem tudom.
Mindketto surgos es most szombaton fizetnek ertuk.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
igua
zászlós
zászlós
igua


Férfi Hozzászólások száma : 150
Location : Pécs
Registration date : 2009. Oct. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyKedd Jan. 26, 2010 10:50 pm

Tudom hogy menjek a jó édes Cadiába, de azért hasznos lehet az SM-nek.
(Lehet hogy belevágok egy SM-be? így vagy úgy)Csak vicceltem.
Drop pod
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 EmptyVas. Jan. 24, 2010 1:26 pm

nyilván a színeket úgy kevered ahogy akarod. felelősséget viszont nem tudok vállalni érte. Smile én a gw metódust használom, úgy is néznek ki a basek, mint a gw-s képeken. gondoltam te is olyanra akarod.

én vonalzóval nem bohóckodtam, de gondolom ez is ízlés dolga.

a 2x drybrushnak az az értelme, hogy természetesen nem takarod el az egészet fűvel, hanem mondjuk 1/2 és 2/3 között. egyiket ennyire, másikat annyira. a fű alól kilátszik a homok bőven. nekem a 2x drybrush jött be. ha kihagyok egy fázist nem egészen olyan eredményt kapok, mint amilyet szeretnék. hülyeségnek tűnik, de én látom a különbséget, így inkább pepecselek vele. de írtam is, hogy lehet másnak ez nem tűnik fel, így az első drybrush fázist ki lehet hagyni.

dzsungeles basre pedig valami kisállatkereskedéses akváriumi növény szett vagy valami hasonló nem lenne jó? nyilván van a gw nek is valami ilyenje, de gondolom aranyárban van.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás
Vissza az elejére 
6 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: