kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Dumálda

Go down 
+8
gojo
exael
Berzenke
Lazaruss
subaggut
YKoS
Yoda007
Patrik
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptySzer. Dec. 19, 2012 12:24 pm

nem akarok elkeseríteni senkit, de most érdeklődtem CSV-nél a csarnokból, és mondta, hogy malifaux cuccok csak januárban lesznek postázva
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyHétf. Dec. 17, 2012 8:56 pm

A rendelésem ugrott, mivel közben szinte mindennek visszament az ára eredetire, amit csak azért akartam megrendelni mert olcsó volt. Így szeretném megkérni azt az illetőt, aki legközelebb rendel valamit, hogy egy Von Schillt dobjon be nekem a rendelésbe. Csütörtökön vagy hétvégén oda is adom a pénzt rá. Köszönöm! (Annyit kérnék, hogy ha valaki rendelne nekem, ide írja fel, hogy megtette, nehogy aztán több papát is kapjak egyszerre Smile)
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyHétf. Dec. 17, 2012 11:36 am

YKoS írta:
jól értem, hogy ebben a játékban lehet ütni a saját figurákat is? Shocked

igen
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyVas. Dec. 16, 2012 4:18 pm

jól értem, hogy ebben a játékban lehet ütni a saját figurákat is? Shocked
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyVas. Dec. 16, 2012 2:59 pm

hmm, nalam van egy elado kek deck, sikeresen 2db van belole. Egyiket figurakkal kaptam, masik meg meg Maelstormtol.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyVas. Dec. 16, 2012 1:56 pm

Ha valakit érdekelne egy tök új Malifaux Fate deck (a zöld természetesen Razz), szóljon nyugodtan. Tudtam, hogy csúnya, de hogy ennyire...Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 12:01 pm

nagyon jók Very Happy
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 1:25 am

No, Viktoria alapdoboz kifestve, és még tetszik is. Egy rossz minőségű kép a csapatról, élőben sokkal jobban mutatnak és - főként - nem világít a fejük. Bishop szívós egy fattyú volt, de legyőztem (GRRM után szabadon Smile)

Dumálda - Page 6 DSC02794
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyPént. Dec. 14, 2012 8:51 pm

listát ugyan nem nagyon fognak küldeni, de napokban frissítik a webshopot... az én rendelésembe bele lehet akkor még rakni dolgokat. ha van érdeklődő.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyPént. Dec. 14, 2012 7:40 pm

Félig off. Festem Bishopot. Egészen biztos vagyok benne, hogy a szobrász anyja három éve egyfolytában csuklik. Most biztosan...
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyPént. Dec. 14, 2012 7:27 pm

úgyis jelentkeznek, hogy mi van raktáron... de ne számíts semmi jóra Smile én 5-6 tételt néztem ki, ebből van 2.
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyPént. Dec. 14, 2012 7:20 pm

Yoda nekem is elküldhetnéd a listát, így legalább tudni fogom mi az amit leküldenek.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyPént. Dec. 14, 2012 1:35 pm

küldöm, ha megkapom. Smile azért gyász, hogy a 21. században nem lehet egy real-time webshopot fenntartani magyarországon...
Vissza az elejére Go down
Lazaruss
törzsőrmester
törzsőrmester



Férfi Hozzászólások száma : 75
Age : 37
Location : Pécs
Registration date : 2009. Jun. 01.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyPént. Dec. 14, 2012 12:59 pm

Megrendeltem a figurákat, most várom a visszajelzést. Béla a baseket is megrendeltem.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyPént. Dec. 14, 2012 1:58 am

Yoda007 írta:
no, válaszoltak. leltároztak. eléggé le vannak rabolva, de kértem most egy listát. holnap rendelek róla. ha valakinek kell valami, akkor szóljon most, küldjön PM-et telefonszámmal, s felhívom, hogy mi van. gondolok, itt raszputyina dobozokra, stb.
Hányszor mondjam, h küddddd!
Btfw ide is feltehetné.
Büdöske fcs = phoeniks tsarnok.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 11:50 pm

no, válaszoltak. leltároztak. eléggé le vannak rabolva, de kértem most egy listát. holnap rendelek róla. ha valakinek kell valami, akkor szóljon most, küldjön PM-et telefonszámmal, s felhívom, hogy mi van. gondolok, itt raszputyina dobozokra, stb.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 11:43 pm

wtf fcs?
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 11:32 am

Patrik írta:
Rail Crew Box Set-et nézném. Erősnek tűnnek, és ami fontosabb nagyon jól néznek ki.
mint minden 10T Smile
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 11:25 am

Gojo: Szerintem a Raszputyina jó választás, én már játszottam vele, jók a varázslatai, tud fedezéket csinálni stb.
Ha arcaniston gondolkodsz én a helyedben még a Rail Crew Box Set-et nézném. Erősnek tűnnek, és ami fontosabb nagyon jól néznek ki.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 10:55 am

YKoS írta:
Yoda007 írta:
FCS-nél van olcsón Rasputina, 3ezer valamennyi, annyit bőven megér a doboz. később kaeris jó kiegészítő.
Ha van friss listád, küldd már át!
nincs, csak netes lista... Sad azért ma írtam nekik, hogy wtf. 1 nap alatt azért lehetett volna reagálni.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 7:45 am

Lazaruss írta:
na olvasgatom a szabálykönyvet, és a következő kérdés merült fel. A flurry illetve rapid fire akciónál 3 ütést kapsz. mindegyik ütésnél választhatsz triggert, vagy csak egynél?

mindnel.

Rasputina igazabol eleg univerzalis mester ha osszmunkarol van szo. 2+1 masikkal is nagyon jo parost alkot. Ezek:
- Kaeris (o a +1, mert csak henchman)
- Colette
- Ramos

cserebe Sonniaval vagy Markussal(es szornyeivel) kimondottan rossz parositas.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 1:31 am

Yoda007 írta:
FCS-nél van olcsón Rasputina, 3ezer valamennyi, annyit bőven megér a doboz. később kaeris jó kiegészítő.
Ha van friss listád, küldd már át!
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptySzer. Dec. 12, 2012 6:18 pm

FCS-nél van olcsón Rasputina, 3ezer valamennyi, annyit bőven megér a doboz. később kaeris jó kiegészítő.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptySzer. Dec. 12, 2012 4:37 pm

Alapdobozt, ha féláron van, érdemes megvenni, mert ugye bármikor jól jöhet belőle egy-egy baba. Ha nincs féláron, akkor érdemes összeválogatni a pullmyfinger wiki ebben sokat segít. A versenypontérték általában 35 pont, ez majdnem hozható egy alapdobozból, de alap+3-4 figura már bőven variálható. Nekem az alapdoboz mellett hat figurám van, és már 55 pontot ki tudok rakni + még ugye ott a Soul stone érték, amit szintén pontból gazdálkodsz ki, azaz jó vagyok jelenleg egy 63 pontos ütközetre 11 babával. Ez jóval több, mint 35...

Ja, és még valami: frakció legyűjtés sokszor nem kifizetődő, ahogy Yoda is írta, kevés csapatnál vannak átfedések a mesterek használható figurái között. Érdemesebb egy-két mesterhez legyűjteni a jó variációkat, vagy eleve úgy választani második frankciót, hogy tudj átvinni figurákat. Illetve ha a frakcióban hiány van figurából, akkor pár problémamegoldó zsoldost érdemes beszerezni.

Amúgy meg jókat írnak a dobozról is...

http://pullmyfinger.wikispaces.com/Rasputina
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 EmptySzer. Dec. 12, 2012 3:10 pm

raszputyina lesz ebből, én már látom. ráadásul Tökös meg gondolkodóba esett, úgyhogy nem is veszem el a babáját. Very Happy

meg most olvasom, hogy raszpi mellé jó kaeris, meg a gunsmithek. na ez így öröm és bódoccság, mert ezek pont mindegyik tetszik.

viszont alapdobozt úgy hallom nem érdemes venni, úgyhogy adódik a kérdés:

Raszputyina, Kaeris, x Gunsmith és...?
vagy más Raszputyi brancs kezdésnek?

mennyi pontból játszunk jelenleg Pécsen? mennyi pontra készüljek? esetleg alapdobozokkal játszunk?

gondolom annyi babát kellene még venni hozzá. mivel sem a pontértékeket nem látom át, sem a szabályokat, gondoltam, hogy nem alapdobozzal kezdek, hanem inkább egy játszható kombinációval, aztán majd ahhoz fejlesztek. szóval?

persze fontos a pénzügyi kérdés is, de mivel én szívesen legyűjtök egy frakciót hosszútávon, ha tetszenek a babák, nem elsődleges szempont, hogy az mennyibe kerül.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Dumálda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda   Dumálda - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dumálda
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Malifaux :: Akadémia-
Ugrás: