kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 2:21 pm

Gojo: Részemről itörnal láv, és Gojo for president táblák munkahelyi körbesétáltatása. Így kell kezelni a dolgot. Cool

Laci: Tényleg nem éri meg a morc. Nem a fenyegetések miatt, hanem mert sosem lesz végtelen sok időd, hogy mindenre, amit beszólásnak élsz meg, reagálj. Ez részedről olyan helyi bónusz, aminek talán nem is vagy tudatában - én személy szerint örülök neki, hogy így van. Mert pl. jöhetsz hozzánk festeni/babázni/figurákat mazsolázgatni/dumálni.
A kocsmaasztal, ha észrevetted, virtuális, és arra jó, hogy ha nem tudunk személyesen találkozni, akkor üzengessünk egymásnak. Pótlása a valós, személyes beszélgetésnek, ennél fogva félig arctalan is lehet (mert szemtől szemben nem mindenki olyan tényleg, mint ahogy itt viselkedik), és gazdagon termő táptalaja a félreértéseknek. Ha rám hallgatsz, le*rod, hogy ebben a topicban ki mit beszél - irogat (ártani úgysem tudnak, hiszen ezek csak szavak, egy hatéves gyerek jéggel+latyakkal összegyúrt hógolyója is többet sebez). Az a lényeg, hogy kivel mit tudsz csinálni a valóságban - a fórumot hagyd meg kikapcsolódásnak. Olvasd a többi részt, a csatariportokat és a találkozók-versenyek rovatot! cheers
Azzal meg, aki abból szerez önmagának önbecsülést/egy jó napot, hogy kötekszik, fenyegetőzik, keveri a sz*rt - azt kell csinálni, hogy nem csinálunk vele semmit (tanulj a nagyoktól: Pavano, Subba, Exael, Patrik sem reagált semmit - Gojo is csak a nép megnyugtatására). Nekünk ennél jobb életünk van, és kevesebb az időnk a hülyeségre.

Nyamm

ui.: Légyszi ne írjatok bele, ne írjátok át, ne töröljétek ki. Ha már tényleg kerek, reagáljatok rá saját hozzászólásban... rabbit
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 1:24 pm

gojo, én ezt az írásodat nagyon átolvasnám még egyszer, mert annyi kiskaput nyitottál benne, hogy az hihetetlen. az utolsó mondatoddal gyakorlatilag átnevezted a kocsmaasztalt flémtopic-ra. helyedben maradnék még pár évet a jogon, hátha lesz vmi kurzus a kiskapuk bezárása címmel. vagy lehet ilyen direkt nincs a magyar jogoktatásban.

de ha gondolod beszéljük meg...

szóval, "héterke" egy viccesnek egyáltalán nem vicces - általad sem annak aposztrofált üzenettel próbálta feldobni a hangulatot - amit én, érett módon, elengedtem a fülem mellett, s viccesen fogtam fel. kis jellemfejlődés tőlem, nagy megkönnyebülés a közösségnek. cheers

YKoS-szal volt lehetőségem megbeszélni, hogy ha lehet ne csináljon ebből tovább fesztivált (pedig élveztem Smile ). egyébként, vele beszéltem, s ő mindenkit banolna. Twisted Evil

a másik részről:
sajnos, vki nem vette, hogy a topic lezárás mit jelent, pedig ugye rutinos fórumozó, állítólag. (btw, nem szoktunk úgy befejezni egy témát, hogy részemről lezárva, de azért előtte még írsz, hanem hogy nem válaszolsz rá.) ezért figyelmeztettem.

s úgy tűnt, hogy értette, s már mindenki el is felejtette volna, s akkor jöttél te "az én homokozomban csak én mondhatom meg ki játszhat szabadon" mentalitással, s írtál megint egy majdnem végtelen ciklust arról, ami már senkit sem érdekelt. köszi! tényleg. Smile úgy érzem te direkt ezeket a lehetőségeket keresed, amikor... szóval, érzed.

A Mindig Kedves ergh... Y. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 12:47 pm

azért ezzel a bannolás dologgal vigyázzunk.

egyrészt nem haveri alapon, hanem tény alapon megy. másrészt lacinak is ugyanakkora joga van bannolni, mint yodának. csak elmaradt a beállítás. pécsi, van serege, aktívan játszik. vagyis ezek alapján moderátor kellene már, hogy legyen. márpedig tudomásom szerint a modoknak és az adminoknak ugyanannyi joga van, leszámítva, hogy az adminok a fórumot is szerkeszthetik.

ahogy én látom a bannolás valahogy így nézne ki:

yoda bannolja lacit xy okokra hivatkozva
tökös bannolja yodát, mert nem érezte jogosnak laci bannolását
ykos bannolja tököst, mert jogosnak érezte yoda bannolását és ezért jogtalannak tökös bannolását

jön zupperm...őőőőőőőőő...gojo és in integrum restitutiot csinál, fél napokat levelez a két táborral, közben sűrűn anyáz. majd következményként mindenkitől elveszi a bannolás jogát és látá, hogy ez jó, és lőn béke és lőn második nap.

az az igazság, hogy tetszik, nem tetszik, valódi bannolási hatalma ezen a fórumon csak egy embernek van. nekem. nem szándékos a dolog persze, mert a fene tudta, hogy aki a fórumot alapítja az nem kitiltható, de mégis így alakult. ez egy olyan tény, amit nem lehet megváltoztatni. ha valaki mégis úgy érzi, hogy képtelen ezzel az érzéssal aludni, akkor megvan a lehetősége, hogy alapít egy új fórumot, majd oda áthívja az embereket és a továbbiakban akkor ott ő lehet zuppermen és nem én. amíg viszont ezt nem teszi meg, addig a fentebb felvázolt helyzet áll fenn. vagyis, hogy én és csak én vagyok ZUPPERMEN. ez azzal jár, hogy leginkább velem kell megegyezni abban, hogy kit tiltunk ki és kit nem. amíg velem nem sikerül megegyezni, addig úgysem lesz kitiltás. kivéve mégis ha én tiltok ki valakit, mert nekem viszont ezt nem kell senkivel megbeszélnem, kivéve (figyelem ez már a kivétel kivétele!) ha én úgy döntök, hogy megbeszélem a döntést mással és alávetem magam a közös akaratnak. nekem viszont még nem jutott eszembe, hogy bárkit is kitiltsak vagy ezzel fenyegessem. úgyhogy téma lezárva, mindenki marad a seggén és arra használja a fórumot amire való. nevezetesen a kocsmaasztalon mindenki annyit anyáz és azzal akivel akar, és amíg ez nem üktözik a magyar alkotmányba vagy más törvényekbe, addig nem tiltjuk ki. a jogszabályba ütközés esetén pedig én vagyok az alkotmánybíróság, aki véglegesen dönt, akinek a döntése ellen fellebezési lehetőség nincs. ennyi jár egy zuppermennek.

köszönöm a figyelmet.

zupperm...gojo baszki, gojo
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 12:18 pm

Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 12:12 pm

zeitgeist

csak, hogy felkavarjam kicsit ezt az állóvizet Very Happy (hogy klasszikusokat idézzek)
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 9:33 am

Már is sírok... pale
A ban meg meg győző mert csak itt tudok csatát szervezni szal egye fene, majd élőben folytatjuk Twisted Evil

Téma lezárva részemről.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 8:38 am

Idézet :
majd a Fluffisztánon gyakunk sokat.
csak nem veletek, 40K-t viszunk(en biztos, mert bloodletterek maradnak nemetben, demonettek meg erosen festetlenek es nincs pofam vinni oket) Razz

Idézet :
Norbi kifejlesztette a kamikaze IG pilóta-képzést,
ez igy miafaszt jelent????

Idézet :
Én nem festettem figurákat öt hónapja.
ertelmesen sereget en sem Smile
epp neztem, hogy fluffisztanra 'gyorsan' meg kellene csinalnom 2 droppodot, 1 whirlwind-et, 2 rhino-t, 1 razorback-et, 10 tactical-t. Ebbol mi lesz kesz realisan? talan a tacticalok es kesz. szoval megint gyalogos sereg lustasag miatt.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 7:53 am

Bm: az alábbiak válaszolnak a kérdésedre, mely szerint miért nem látsz a fórumon csatariportokat, képeket, seregleírásokat. Nyilván azt is látod, hogy miért csak mi ketten voltunk Kereken.

Szóval nem ült le a játék, heti rendszerességgel sokan játszanak, csak a babázásra fordított idő mellett már nem írjuk fel ide, hogy milyen volt a buli - azon egyszerű oknál fogva, hogy mindenki személyesen ott van azok közül, akiket ez érdekel. MAXXxxx és Te ebből sajnos jórészt kimaradtok, majd a Fluffisztánon gyakunk sokat.

Azért, hogy arrafelé is halljatok a durvákról, ímhol a fejlemények:

- Van egy új Káosz fantasy sereg Lazaruss mancsai között, most ragasztódnak a srácok,
- Norbi kifejlesztette a kamikaze IG pilóta-képzést, scratch
- Laci, Tökös, Adamovich és Gojo egymást verik körbe, ha van idejük,
- Nyamm már saját sereggel jön az Alföldre,
- Eddy törpéket fest, biztosan megszőrösödik majd ő is,
- Viszonylag sok fantasy csata volt az elmúlt hónapokban, Suba, Voroncov-Draskov, Exael, Pteropta és még néhányan gyaktak összevissza,
- Van Hadigép játékbaba is már sok, csak az illetékeseket kell megkérdezni róluk,
- Én nem festettem figurákat öt hónapja. Mad

Ez utóbbi persze nem hír, csak szomorú.

Hamarosan több időm lesz majd a fórumra írni, akkor azért majd igyekszem valami szakmai mutatványt felvésni ide.
elephant

Szóval nincs halál, csak nem nagyon írunk ide wh-val kapcsolatosan - de mint Te is láttad, például teológiából elég jók a helyiek, ami szintén hasznos!

P. sunny
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 3:42 am

annyira azért nem rossz... mondjuk, csak káosszal érdemes lenni. Smile de tény, hogy 30 percnél többet nem játszanék vele. lol!
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptySzer. Jún. 17, 2009 9:00 pm

MOD.EDIT: ne hergeld YKoS-t, nem nyerhetsz - s ez most nem egy kihívás -, s örülj, hogy lebeszéltem arról, hogy folytassa, mert sírás lett volna a vége. viszont ha te továbbviszed, kapsz egy 24 órás bant. Y.

namostnehogymár én legyen a mumus(i)! az a gojo. Smile és különben is munkaidő után van jobb dolgom is mint fórumozgatni Kocsmaasztal #3 - Page 40 869490

szerencsére! Kocsmaasztal #3 - Page 40 670452 Y.
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptySzer. Jún. 17, 2009 9:00 pm

Köszi a véleményeket!
Ez kissé elszomorít, sok reményt fűztem hozzá... pale
Szerintem kipróbálom, legfeljebb csalódok Smile
Üdv! Kocsmaasztal #3 - Page 40 711625
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptySzer. Jún. 17, 2009 8:49 pm

Pontosan, ahogy MAXXxxx írta. Kár vele/rá az időt pazarolni.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptySzer. Jún. 17, 2009 8:26 pm

unalmas, nagy(amikor megjelent az volt, mostani gepeknek kevesbe) gepigeny es bugos mint allat.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptySzer. Jún. 17, 2009 8:23 pm

Szépnapot!
Warhammer: Mark of Chaos nevű játékról tud valaki valamit mondani? Very Happy
Most töltöm és csak kíváncsi vagyok, hogy mire számíthatok Smile
Semmi érdemlegeset nem találtam róla...
Üdv! Kocsmaasztal #3 - Page 40 711625
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptySzer. Jún. 17, 2009 3:06 pm

Yoda007 írta:
Warmachine: lesz, megjött, csak még nem volt idő/hely ahol játszothatunk.
Fantasy: tegnap lett volna egy meccs, de Patrik lemondta.
úgy látom patrik a gyenge láncszem Razz
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 EmptySzer. Jún. 17, 2009 3:04 pm

Warmachine: lesz, megjött, csak még nem volt idő/hely ahol játszothatunk.
Fantasy: tegnap lett volna egy meccs, de Patrik lemondta.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 40 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: