kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #3

Go down 
+23
lordbill
Fade
Adamowich
Pteropta
subaggut
Szaka
Berzenke
Dectum
sztyopa
Patrik
exael
Eddy
Bm
zupermen
Nyamm-haikan
gojo
Pavano
Laci
gorugrany
MAXXxxx
TöKöS
YKoS
Yoda007
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 2:41 pm

azt hittem neked is AT-s táskád van... na majd számolok árban/értékben akkor, aztán kiderül. mondjuk az ATseket itthon is lehet ugye kapni.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 2:17 pm

Hát, erre mit mondjak, azokhoz képes... ezek is táskák. Nem tudom mire gondolsz.

Jól néznek ki, itt sok osztráknak van és még senki nem panaszkodott rá. Ahogy néztem elég masszívnak tünnek.
Nekem sajátom még nincs, a nagy GW-s müanyaggal nyomom. De asszem veszek egy hátizsákot és akkor majd elmondom a tapasztalatokat!
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 1:59 pm

Bm írta:
Van Online Bolte erre a célra, vagy megmondod mi kell pontosan, és megveszem itt Bécsben és elviszem neked. Persze csak ha elvihetö mennyiség.
milyenek ezek a seregszállító táskák? az armytransportosokon gondolkodtam, azokhoz képest milyenek?
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 12:07 pm

Bm írta:
Az az igazság, hogy a vastaggal nem kísérleteztem, csak az 1cm-el, azt pedig szikével vágtam, bitzeket tettem bele. Nem volt nagy élmény a szikézés, de ez elég vékony volt ahhoz, hogy ne legyen nehéz. Ha alá tudsz tenni egy kartont, akkor lehet simán húzni a sikét. Nem érdemes fürészelni, hanem egyszerü húzással kell vágni, legfeljebb többször. Ne nyomd össze, mert akkor elturzul és nem olyan lesz a vágás, mint akartad. Csak finoman tarts ellen neki a vágás két oldalán. Egészen laposan érdemes tartani az élet, hogy egyszerre ne vágj sokat, így 2-3 húzás, mire átvágod, de nem gyüri össze maga elött az anyagot.

Hogy a vastagabbat hogy tudod úgy kivágni, hogy egyben maradjon, azt nem tudom.
Ja, ragasztani palmatex-el, patex-el vagy más gumi alapú ragasztóval tudod. Csak jól össze kell nyomni.

A vastagabbakra megvettem az elörevágottakat a honlapról. A 3cm-sböl simán egymásra lehet ragasztani 2öt és akkor már a terik/kocsik/rhinók is elférnek benne. Ez a honlapos elöre ki van vágva, vagy a standard figura méretre, vagy 1*1-cm-s darabokra, amiket tetszés szerint tépkedhetsz. Az egyik fele öntapadós. Külön van hozzá a "feneke", szóval ha dupla vastagot akarsz, akkor nem kell levésni az egyikröl a hátlapot.

Remélem segítettem.

Szerk: régen vettem, nem tudom az árát már
Máris előrébb járok, mint előtte, tehát segítettél. Köszönöm az infót.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 11:57 am

Az az igazság, hogy a vastaggal nem kísérleteztem, csak az 1cm-el, azt pedig szikével vágtam, bitzeket tettem bele. Nem volt nagy élmény a szikézés, de ez elég vékony volt ahhoz, hogy ne legyen nehéz. Ha alá tudsz tenni egy kartont, akkor lehet simán húzni a sikét. Nem érdemes fürészelni, hanem egyszerü húzással kell vágni, legfeljebb többször. Ne nyomd össze, mert akkor elturzul és nem olyan lesz a vágás, mint akartad. Csak finoman tarts ellen neki a vágás két oldalán. Egészen laposan érdemes tartani az élet, hogy egyszerre ne vágj sokat, így 2-3 húzás, mire átvágod, de nem gyüri össze maga elött az anyagot.

Hogy a vastagabbat hogy tudod úgy kivágni, hogy egyben maradjon, azt nem tudom.
Ja, ragasztani palmatex-el, patex-el vagy más gumi alapú ragasztóval tudod. Csak jól össze kell nyomni.

A vastagabbakra megvettem az elörevágottakat a honlapról. A 3cm-sböl simán egymásra lehet ragasztani 2öt és akkor már a terik/kocsik/rhinók is elférnek benne. Ez a honlapos elöre ki van vágva, vagy a standard figura méretre, vagy 1*1-cm-s darabokra, amiket tetszés szerint tépkedhetsz. Az egyik fele öntapadós. Külön van hozzá a "feneke", szóval ha dupla vastagot akarsz, akkor nem kell levésni az egyikröl a hátlapot.

Remélem segítettem.

Szerk: régen vettem, nem tudom az árát már
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 10:57 am

Bm írta:
Van Online Bolte erre a célra, vagy megmondod mi kell pontosan, és megveszem itt Bécsben és elviszem neked. Persze csak ha elvihetö mennyiség.

Vagy elmész az Obi-ba és ott lehet kapni szivacsot, csak az általában 10cm vagy vastagabb.

Illetve vettem Pécsen egy 1cm vastad szivacsot méterre (ha jól emlékszem volt 3-5cms is): ha a 6os busz vonalán mész a temetö felé, és átmész a felüljárón, a következö buszmegálló egy boltsornál van, ennek a tömbnek a déli (temetö felöli) végében van egy szönyeg és egyéb házitextilt áruló bót, én ott vettem. (furán lehet bejutni, kerülni kell a tömböt és egy udvarban van, de úgy emlékszem ki van írva)

Sok sikert.
Ezeket a szivacsokat viszi a drót? (figuráknak kivágni a helyet) és akkor mennyi volt? (megéri-e külön baszakodni vele)
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 10:11 am

Van Online Bolte erre a célra, vagy megmondod mi kell pontosan, és megveszem itt Bécsben és elviszem neked. Persze csak ha elvihetö mennyiség.

Vagy elmész az Obi-ba és ott lehet kapni szivacsot, csak az általában 10cm vagy vastagabb.

Illetve vettem Pécsen egy 1cm vastad szivacsot méterre (ha jól emlékszem volt 3-5cms is): ha a 6os busz vonalán mész a temetö felé, és átmész a felüljárón, a következö buszmegálló egy boltsornál van, ennek a tömbnek a déli (temetö felöli) végében van egy szönyeg és egyéb házitextilt áruló bót, én ott vettem. (furán lehet bejutni, kerülni kell a tömböt és egy udvarban van, de úgy emlékszem ki van írva)

Sok sikert.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptySzer. Jún. 24, 2009 10:52 pm

Nem tudja valaki hogy hol lehet olyan szivacsot kapni, ami alkalmas arra hogy csináljak belőle figuraszállító eszközt? What a Face
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptySzer. Jún. 24, 2009 10:51 pm

háát, nemtom... pandával még nem csináltam, de mindennek eljön az ideje... affraid
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptySzer. Jún. 24, 2009 10:25 pm

...és, Yoda, a Pici Pécsi Pöcsök Egyesülete mit gondol a cikkről?

alternatív megoldás a panda-szindrómával való leszámolásra
Kocsmaasztal #3 - Page 39 Emo_panda
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyKedd Jún. 23, 2009 1:55 pm

Az alábbi cikk szerintem példaértékű, mert ilyen és hasonló témában kerülnek fel írások a női olvasók számára.

Nők Lapja Café: http://www.nlcafe.hu/szex_szerelem/20090623/szex_lustaknak_-_szamolj_le_a_panda-szindromaval/

Very Happy Very Happy Very Happy

A Pécsi dugás Pandák Egyesülete nevében mindent tagadok!


Nyamm
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyVas. Jún. 21, 2009 10:49 am

gojokám, grat. megint egy tőled megszokott érett, felnőttes megoldásnak lehetünk tanúi.

már csak azt nem értem, miért is jobb ez a fórum, mint az rpg.hu-s?

gyász.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyPént. Jún. 19, 2009 12:45 pm

Bm: azt hiszem, azért túlélhető a változás... Smile Így meg talán senkinek sem fáj.

P.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyPént. Jún. 19, 2009 12:41 pm

Pavano írta:
Sosem használtad a moderátori pöcködet semmire.
Ez teljesen nem igaz, sokszor javítottam elformázott hozzászólásokat, vagy rendezgettem a saját seregemröl szóló topikot.

Ebböl is látszik, hogy lehet ezt úgy csinálni, hogy senkinek ne fájjon... Rolling Eyes

És különben is! Elvették a homokzóvödrömet! sírork
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyPént. Jún. 19, 2009 10:13 am

Bm: nem lettél jogfosztott... Sosem használtad a moderátori pöcködet semmire. Olyan ez, mintha megtiltanám Neked a pupillán át beszúrt heroin használatát... Nyilván fáj, hogy többé nem csinálhatod, de azért hamar rájössz, hogy azért nem hiányzik, mert eddig se volt. pig fejetfalbaver akkorse

P.
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyPént. Jún. 19, 2009 10:09 am

Azért majd kérek egy listát, hogy kit kell seggberúgni, akinek a tapintatlan és megfontolatlan viselkedése miatt jogfosztott lettem! Razz

Vagy ez a:
inkvizíció

(SZERK: csak vicc volt! nehogy nehogy nehogy nevesíts!!!)
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyPént. Jún. 19, 2009 8:56 am

AVE GOJO, imperator, morituri te salutant!

AVE, AVE, AVE! gojo

Spoiler:

Nyamm
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 10:58 pm

Nyamm:
Teljes mértékben igazad van, ehhez nem tudok többet hozzáfűzni Smile

gojo
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 10:58 pm

So this is how liberty dies. With thunderous applause.
Vissza az elejére Go down
zupermen
zupermoderátor
zupermen


Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Jun. 18.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 10:48 pm

sziasztok!

zupermen vagyok, a fórum új adminisztrátora. mától én felügyelek a rendre.
na legyetek jók ha tudtok!

gojo


A hozzászólást zupermen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 19, 2009 12:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 10:44 pm

Tökös: hmmm... ezt én is megfontolnám. Ebben a Zuperizében az a durva, hogy mindjárt többes számban scratch írja a saját nevét. Nehéz félreérteni... Ezek sokan vannak... affraid

Szerkesztve: közben eltűnt a Zupermen felirat... Most már láthatatlan is... Pozordurva.
Még egyszer szerkesztve: most megint megjelent(ek)!...

VIGYÁZZ VASMARKÚ!!! MÖGÖTTED... rotty
P. fogdmeg


A hozzászólást Pavano összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 18, 2009 10:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 10:29 pm

tájékoztatás


változásokat eszközöltem a fórum jogainak kiosztásában. mától nincsenek modok és adminok. csak zupermen van. zupermen pedig a barátom és hallgat rám. mától ő vigyáz a fórumra és kicsiny közösségünkre. a megértést köszönöm.


A hozzászólást gojo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 19, 2009 12:41 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 9:13 pm

Gojo, mi a here ez az új sztájl? lol!
Üdv! Kocsmaasztal #3 - Page 39 711625
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 6:24 pm

látom működik a kognitív disszonancia...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 3:21 pm

gojo

gojo

gojo

zuppermen aka gojo

( Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #3   Kocsmaasztal #3 - Page 39 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #3
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal # 5
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: