kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 gorugrany serege(i)

Go down 
+9
Pavano
YKoS
subaggut
Bm
MAXXxxx
voroncov-draskov
gojo
exael
gorugrany
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyKedd Május 27, 2008 11:46 pm

Igen, ez is valami 1/35-ös modell fejéről került (a fej sajnálatos feláldozásával) a tiszt úr fejére. A többi képen látszik, hogy nagy mordan egy szivart rágcsál. Az jelképezné a trademark item-et.

Ja és nem tudom megszámoltátok-e őket, de ezek éppen heten vannak cheers
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyKedd Május 27, 2008 11:39 pm

Nagyon jók,főleg a tiszt!Jól látom,hogy egy német sapka van rajta?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyKedd Május 27, 2008 6:21 pm

Kicsit bővült a létszám. Így most már akár egy egész rajt is ki tudok állítani, persze csak ha nem akarok wysiwyg lenni, mivel három spec fegyveres is van a figurák között.
gorugrany serege(i) - Page 3 Zomikek003_171614

Készülőben van még egy tiszt is, akinek fegyverzete cserélhető. Jelenleg CCW/PW, PF illetve bolterpistol, plasmapistol a repertoár.

gorugrany serege(i) - Page 3 Zomik_tiszt_001_171631


A többi kép a szokott helyen.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptySzomb. Május 03, 2008 10:10 pm

Nagyon. Főleg a löveg miatt. Mivel akkor annak látszania kéne és az kemény dió. Eleinte gondoltam rá, hogy megcsinálom, mivel a Baziliszkusz is nyitott járgány alapból, de aztán rátaláltam az enclosed basilisk-ra. Cool Igaz 20 ponttal drágább, viszont legalább nem nyitott. Na nem mintha ez számítana. Gondolom senki sem akadna, ki azon, ha kiderül, egy zártnak tűnő cuccról, hogy valójában nyitott és így ezzel a lövésével bizony már a pokolra is küldte.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptySzomb. Május 03, 2008 8:23 pm

Ez irgalmatlanul jó!A kedvencem az a háló az oldalán,meg a homokzsákok.Ha valahogy nyitottá teszed akkor nagyon jó Griffonnak is,nem tudom azt mennyire lenne nehéz megcsinálni...
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptySzomb. Május 03, 2008 7:03 pm

Újabb harceszköz a seregben:
gorugrany serege(i) - Page 3 WIP_zomik_SPG_004_175503

Basilisknek, illetve egyéb önjáró lövegnek tervezem használni. Majd.
1/35-ös Stug IV-ből átalakítva, warhammeresítve, zömikesítve.

A többi kép szokás szerint az albumban.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptySzomb. Május 03, 2008 9:57 am

Fejlesztés alatt Very Happy
Ami, ha nem is mindig, de általában van:
-Iron discipline
-Close order drill
-Die-hards
Ezek hasznosak is meg "törpések" is.
Ugyanezen okból valószínű még a Carapace armour.
Ez persze az alap fílingű IG-re vonatkozik, tehát a nagylétszámú gyalogságot, 2 (2-3 rajos) szakaszt felvonultató seregre.
Annak függvényében, hogy hogyan leszek kész a figurákkal és járművekkel: Grenadiers, Mechanised, Rough Rider squadrons.
Természetesen ezeket ésszerűen összeválogatva. Pl. ha sok grenadierst/sorm troopert használok nincs értelme a COD-nak D-H-nak.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptySzomb. Május 03, 2008 12:01 am

Milyen doktrinákkal használod őket?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyPént. Május 02, 2008 11:32 pm

Nos, a zömikek nem haltak ki!
A hivatalos fluff szerint (amit ebben az esetben magasról és vastagon) sem. A nidák ugyan felzabálták a legtöbb zömiket és megsemmisítették őket, mint birodalmat vagy mint civilizációt, de azért maradt egy két hírmondó. Ezek szépen betagozódtak a birodalomba és élik a maguk zömik életét, ahogy egy jó birodalmi állampolgárhoz illik.
Tegyük fel, hogy ehhez tartom magam.
Mivel hivatalos zömik lista tényleg nem létezik és az IG szabályokat akarom használni, ezért én is valami hasonló, squat auxilliary forces-t képzeltem el egyenlőre. Ilyen listát egyébként kreált valaki és ez az IG doktrínákon alapul.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyPént. Május 02, 2008 9:23 pm

Jaja,ezek is nagyon jók lettek,törpékhez illő cuccok.Emellett most gyorsan megnéztem a heavy mortart és a thudd gunt,és elég jól használhatók is.

Egyébként mi a háttere a zömikeknek?Egy olyan mutáció amit még tolerál az inkvizició?Vagy külön faj saját bolygóval?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyPént. Május 02, 2008 3:59 pm

ötletes nagyon.
a mortar kicsit kevésbé tetszik, ott nehezebben vonatkoztatok el a fantasys alkatrésztől valami miatt, viszont a thudd gun az tökéletes. az meg ugye pláne nagy ötlet, hogy ha már zömik akkor nem csak a babák legyenek törpe alkatrészekből! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyPént. Május 02, 2008 3:56 pm

Megnéztem az összes képet, iszonyat aranyos ez a sereg... Akarok majd ellenük játszani egyet, húzzál bele, Zozó! Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyPént. Május 02, 2008 3:49 pm

Zozó! Sztem iszonyat jók! A tank sem volt rossz, de ezek... Nem akarsz nekemis sereget csinálni? Na jó, csak vicc volt... Laughing
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyPént. Május 02, 2008 3:43 pm

Tovább bővül a zömik sereg arzenálja cheers .
Heavy mortar
gorugrany serege(i) - Page 3 WIP_zomik_heavy_mortar_4_141733
gorugrany serege(i) - Page 3 WIP_zomik_heavy_mortar_2_141730


és/vagy Thudd gun vagy másik nevén quad launcher.
gorugrany serege(i) - Page 3 WIP_zomik_thudd_gun_1_141749
gorugrany serege(i) - Page 3 WIP_zomik_thudd_gun_3_141746

A lövegek az új, műanyag törpe organ gun-ból és ágyúból lettek kialakítva. A kerekek a régi thudd gun kerekei, amiket ma már csak az ork ágyúkhoz lehet kapni.
A lövegpajzs saját gyártmány. Az ágyútalpon mágneses megoldással cserélhető a két lövegcső. Természetesen még nincsenek készen. igyekszem a fényképek feltárta hibákat javítani, illetve ez/ezek csak a prototípusai a következő (legalább) kettő lövegnek. Ugyanis az IA5 szerint egy üteg hozható, Elite választásonként 3 löveg, így szeretném ennyire bővíteni a létszámot. Terv szerint 60mm-es talpra rakom fel őket lehetőség szerint egy-egy minidiorámát létrehozva.

Tovább, illetve nagyobb képek.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyPént. Május 02, 2008 3:38 pm

Idézet :
Nagyon fasza lett,komolyan mondom,főleg az extra páncél,de amúgy jó az alapötlet is,ja és a cső!
Köszönöm szépen a dícséretet. bounce

Idézet :

Ha a "törpékhez" lesz a jármű akkor valami törpés nevek kellenek.. Smile (sör,kalapács,szőrös csajok,stb Very Happy )
Ilyesmire gondolsz, hogy BUD light armoured vehicle, Hammer MKV, F.U.R-RY Very Happy
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyCsüt. Május 01, 2008 10:31 pm

Nagyon fasza lett,komolyan mondom,főleg az extra páncél,de amúgy jó az alapötlet is,ja és a cső!

Ha a "törpékhez" lesz a jármű akkor valami törpés nevek kellenek.. Smile (sör,kalapács,szőrös csajok,stb Very Happy )
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyCsüt. Május 01, 2008 5:51 pm

A tervezett változtatásokat megcsináltam a tankon illetve festettem is kicsit. Messze nincsen még kész. Koptatás koszolás még hátravan. Illetve szeretném mindenféle matricákkal teleaggatni, toronyszám meg hasonlók. Ha minden jól megy akkor sikerül beszereznem olyan papírt, amelyre saját magam is nyomtathatok, így tervezem feldobni kissé a gépet.

gorugrany serege(i) - Page 3 WIP_zomik_LR_006_164740

Több és nagyobb képek itt találhatóak meg.

Illetve keresek még egy frappáns típus nevet is neki, mivel ez már nem egy LR variáns. Valami kevésbé magasztos, mint a 40k-s tankok általában (conqueror, vanquisher, demolisher) és nem is olyat, ami már van (predator). Kb. olyasmi mint a Bulldog, Bizon/Bison. Ha valakinek van jó ötlete bátran keressen meg vele!
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptySzer. Ápr. 16, 2008 11:57 am

Nem arról van szó, hogy a régi figurák nem tetszenek, hanem tán nagyobb erőfeszítés lenne összevadászni őket, mint a jelenlegi tervem, a konverzió. Nekem kifejezetten tetszett a 2. kiadás figura hangvétele. Kissé bohókás, karikatúraszerű rajzfilmfigurák. Ezt alaposan megerősítette a baromi kontrasztos élénk színek használata a festésnél. És ez minden fajra igaz volt (különösen az orkokra).
Viszont ilyen figurákat már csak az e-bay-ről tudnám beszerezni és tevőleges átalakítást nem is végezhetnék rajtuk. Tehát érdektelen.
A törpék átalakításához a kezdőötlet innen származik.

A páncéling eltüntetése meg jó ötlet, néhol lehet meg is csinálom, de valószínűleg inkább felül glettelem.

Cső. Smile Mivel tervezek egy másik hasonló maketett is beszerezni lesz két ilyen csövem azaz lesz lehetőség egy Exterminátor toronyra.
Yep, sima IG.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptySzer. Ápr. 16, 2008 12:28 am

nohát nem akartam én írni az első hozzászólást, de ugyanazt írtam volna, mint özsge! fenomenálisak a gyalogosok. nekem a törpékkel fantasyban semmi bajom, sőt tetszenek, de 40k ban nagyon nem tetszenek. de ezek a modellek irózatosan jók. pont azt akartam írni, hogy a sapka iszonyat sokat változtat rajtuk. én amilyen zömikeket eddig láttam, azok mind nagyon buták voltak. régi figurákról beszélek. nyilván nem véletlen, hogy te sem akarod őket használni...ezek viszont...hát nagyon pofásak.

amit viszont én változtatnék az a láncing. igazából nem zavar olyan nagyon, de én lekaparnám, mert akkor érezném 100% osnak a figurát.

a sapka viszont...hát az kurva nagy. valahogy sokkal morcosabbá változtatta a figurákat, mint a fantasys törpék. pedig tényleg nem nagy átalakítás. de ahogy a szemükbe húzzák, meg a szakáll kilóg alóla...hát nagyon eltalált lett.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptySzer. Ápr. 16, 2008 12:04 am

Vékonyabb ezért inkább autocannonnak néz ki szerintem...
Ok,hogy csak a sisak,de jól áll a kezükben a puska is!

Akkor jól értem,hogy szabályok szerint rendes IG gyalogság lesz,csak igy fognak kinézni?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyKedd Ápr. 15, 2008 9:55 pm

Pedig csak a sisak más rajtuk Smile dakkadakka (majd keresek törpés smile-t)
A csövet meg lecserélem, de jelenleg csak egy Vanquisher csövem van, viszont ezt szeretném bemintázni, de elfogyott a gumim. Azért hagytam egyenlőre az eredeti csövet a tornyon, mert ez is olyan hosszú mint a Vanquisher cső, bár lényegesen vékonyabb.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyKedd Ápr. 15, 2008 8:57 pm

Szerintem a gyalogság kifejezetten kurv@ jó lett...!!!Nekem soha nem tetszettek a törpék semmilyen játékban sem,de ezek szépek lettek.A tankon a lövegcső viszont jobb lesz a vanquisherrel.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyKedd Ápr. 15, 2008 6:57 pm

Na szóval, ők az első fecskék egy tiszt/őrmester, egy gyalogos és egy sniper. A figurák az újabb fajta műanyag törpékből, IG bitekből és 1/35-ös apróságokból készültek. Illetve az őrmi kezében egy berzerker láncbaltája látható. A talpakon a Vallejo által gyártott műsár van, ami alap állapotában tényleg sárszerű nedves hatású, akrill festékkel színezhető. Lényegében olyasmi, mint a PVA homok keverék, de a kidolgozása sokkal jobban kontollálható, így szerintem azoknak, akik utólag készítik el a figurák base-it talán használhatóbb.
gorugrany serege(i) - Page 3 Zomikek001_171957

Illetve egy Leman Russ-ból és szintén 1/35 alkatrészekből készült. A Leman Russ amúgy szerintem a legelb@szottabb formájú és kivitelű GW-s cucc. Sehogy sem voltam kibékülve vele. Konkrétan ez a modell már vagy öt átalakításon átesett, de remélem, hogy most már ez lesz a végső formája. A turbózás rajta egy Academy Pz IVH tornya és kötényezésének darabjai. A lövegcső valószínűleg változni fog, méghozzá egy Forge Word-ös Vanquisher lövegére. A toronyban csücsülő figura szintén egy törpe, illetve csak az eleje, mert a háta és a fejvédője egy orosz páncélos tiszt alkatrészei.
gorugrany serege(i) - Page 3 WIP_zomik_LR_001_171948

A többi, illetve nagyobb kép megtekinthető itt.


A hozzászólást gorugrany összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 15, 2008 9:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 EmptyKedd Ápr. 15, 2008 6:40 pm

Nemrégiben belekezdtem egy zömik/squat haderő építésébe. Mivel a GW már a 40k harmadik kiadásakor kinyírta a zömikeket, még csak sereglistát sem hagyva nekik ezért a szabályok terén viszonylag nagy választási lehetőségem van. Kering a neten néhány "átirat", amely az első és második kiadások profiljai alapján készültek. Van olyan amely egy az egyben a Space Marine codexet veszi alapul (kétségtelenül ennek a legkönnyebb megfeleltetni a zömik 2. kiadású listát), illetve van olyan amely az IG kódexhez csatoltja doktrínával az űrtörpéket.
Mivel a szabályaik azért nem különösebben érdekelnek ezért én a "count as" megoldást választottam egy huszáros vágással. Azaz bár zömik babákat használok, de ezeket úgy készítem el, hogy wysiwyg szerint is megfeleljenek egy IG seregnek. Annál is inkább, mivel nem igazán áll szándékomban erdeti vagy ha úgy tetszik régi kiadású squat figurákat beszerezni, hanem úgy általában az egészet saját kezűleg szeretném konvertálni hasonlatosan a káosztörpékhez. Ebből kifolyólag a sereg csak nagyon sokára érné el a játszható állapotot, de ha integrálom őket a jelenleg is meglévő IG erőimbe, akkor elegendő osztagonként vagy járművekként hadrendbe állítanom.
Mivel maradt ki egy pár műanyag törpe figurám a káosztörpévé konvertálás folyamatából és van egy rakat 1/35-ös harcjármű és katona makettem ezért ezek képezik az alapját az egész Zömik hadnak. Itt jegyzem meg, hogy most már megoldani látszik végre a második világháborús makettjeim warhammeres felhasználása, mivel eddig a méreteik illetve a változatosságuk/keveredésük (nincs kettő egyforma gép, német-ruszki-amerikai stb...)miatt rendre meghiusúltak azon ötleteim, hogy a hagyományos IG haderőm részei legyenek.


Természetesen erre a helyre valószínűleg fel fog még kerülni más 40k-s kép is a jelenlegi illetve majdani seregeimről, ha úgy érzem, hogy büszkélkedni szeretnék velük.


A hozzászólást gorugrany összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 16, 2010 10:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





gorugrany serege(i) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
gorugrany serege(i)
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» exael 40k serege
» Patrik Chaos serege
» gojo empire serege
» kota breton serege

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k seregszemle-
Ugrás: