kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 gorugrany serege(i)

Go down 
+9
Pavano
YKoS
subaggut
Bm
MAXXxxx
voroncov-draskov
gojo
exael
gorugrany
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyVas. Márc. 08, 2009 1:07 am

Lassan készen vagyok, már csak pár tucat szegecset szándékozok felhelyezni aztán festés és végül: dakkadakka dakkadakka dakkadakka

gorugrany serege(i) - Page 2 Battlewagon010_225630
gorugrany serege(i) - Page 2 Battlewagon014_225903
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyPént. Márc. 06, 2009 3:09 pm

Köszönöm, köszönöm I love you
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyPént. Márc. 06, 2009 2:13 pm

gorugrany serege(i) - Page 2 911199 leborul leborul leborul gorugrany serege(i) - Page 2 911199
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyPént. Márc. 06, 2009 12:58 pm

cheers

Ez igen!
Így is nagyon állat, festve meg biztosan brutális lesz!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyPént. Márc. 06, 2009 12:47 pm

nna ez battlewagon, nem ugy, mint a gw-s cucc
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyPént. Márc. 06, 2009 12:25 pm

Hát én ki más gorugrany serege(i) - Page 2 301555 gorugrany serege(i) - Page 2 911199 gorugrany serege(i) - Page 2 911199 gorugrany serege(i) - Page 2 911199 gorugrany serege(i) - Page 2 911199 gorugrany serege(i) - Page 2 911199 gorugrany serege(i) - Page 2 911199 gorugrany serege(i) - Page 2 911199

Közben alakult a kicsike:
gorugrany serege(i) - Page 2 Battlewagon006_101832
gorugrany serege(i) - Page 2 Battlewagon007_101844
gorugrany serege(i) - Page 2 Battlewagon008_101859
gorugrany serege(i) - Page 2 Battlewagon009_101911
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyPént. Márc. 06, 2009 10:46 am

Nagyon jól néz ki,kíváncsi lennék rá festve...ki játszik nálatok orkokkal?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 11:51 pm

Battlewagon:
gorugrany serege(i) - Page 2 Battlewagon005_214738

többi kép
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2009 4:30 pm

Mert ők nem arabok, hanem gurkák Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2009 11:36 am

Mert úgyis az oázisban bújnak el, és így ott +1 cover! Very Happy

Szerintem is nagyon szépek!
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2009 1:50 am

Tényleg meglepően jók lettek,de miért ilyen színűek a ruhák egy sivatagi seregen? Shocked
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 08, 2009 9:54 pm

1 figuran probald ki az ogryn helyett a devlan mud-ot borre, szerintem jobb.
(azert 1 figuran, mert tudsz donteni, hogy neked igen/nem)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 08, 2009 9:26 pm

A ruha és a lábbeli pediglen áll abból a sárgás színből, ami a talpon látható valamint két két réteg Thrakka green és Devlan Mud nevű tintából. A fejkendő fehér+Badab balack. A bőr elf flesh+Ogryn flesh. Az sál öv valami világoskék+Asurmen blue. A fegyverek közepes szürke+chainmail+Badab black.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 08, 2009 8:50 pm

hm. ezek azért elég meggyőzőek. a ruhák nagyon jól árnyékoltak, és a bőrszín is elég faja. ki kellene ezeket próbálni...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 08, 2009 8:06 pm

Ezek a figurák jóformán csak az új GW inkek segítségével készültek:
gorugrany serege(i) - Page 2 New_gw_ink_demonstration_01_175856

Nagyobb kép
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyPént. Dec. 19, 2008 1:02 pm

Hát igen. Pontosabban mikor mi. Very Happy
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyPént. Dec. 19, 2008 2:05 am

Aha,és akkor valami heavy mortar-szerű dolog lesz?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 8:05 pm

Mivel a legutóbbi FAQ szerint a Talos monstrous creature így adta magát, hogy ne lebegjen, hanem másszon.
Az ötletet a eldar-dark eldar collectorsból merítettem. Ott még csak négy lábbal egy screemer killer karjaiból csináltak neki lábat egy minidiorámához. Mivel nekem olyanom nem volt, így copyztam egy nida karmot és azokból csináltam lábakat. Mivel a talos engem egy lábnélküli skorpióra emlékeztetett így nem négy hanem hat (pontosabban három pár) lábat csináltam neki.


SPG=self-propelled gun=önjáró ágyú/löveg
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 7:38 pm

Elképesztően jó!Nekem mondjuk tetszik az eredeti is,és nem is jutna eszembe konvertálni,de ez talán még jobb mint az eredeti.

Nézegettem a zömikeket is,azok is nagyon jók,de mi az az SPG?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 7:18 pm

Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptySzer. Május 28, 2008 7:52 pm

Az agyagból hosszú nudlit csinálsz azaz megsodrod kb. fele olyan szélesre, mint amilyen nagyra a zsákokat szánod. Fog valami szövetet, ráteríted és a szövetet az agyagba nyomva kilapítod a nudlit. Valamilyen nem túl éles (én fém vonalzót használtam) a kívánt méretre vágod a már textúrázott anyagot. A lelapított nudlik széleit megkarcolod varrást imitálva, én szikével csináltam úgy, hogy szaggatott mozdulatokkal értem csak az agyaghoz. A nudlik rövidebbik vége még eldolgozatlanok ezeket, a zsákok egymásra helyezésekor középen óvatosan belapítgatja az ember. Ettől kicsit úgy néz ki, mintha a valaki a zsák sarkainál vonszolták volna azokat. A kívánt helyen és helyzetben hagyni kell megszáradni a zsákokat. Hőmérséklet függvényében ez néhány óra aztán vigyázva mozgatni mert a száraz zsákok már nem tapadnak egymáshoz. Aztán ragasztani, festeni stb.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptySzer. Május 28, 2008 12:19 pm

Aha,érdekel a homokzsák!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptySzer. Május 28, 2008 10:02 am

ezek a zömikek még mindig nagyon jók. egyszerűen nagyon passzolnak a 2. wh-s sapkák a wh törpékre. a fene nem gondolta volna! Very Happy én biztosan nem! valahogy olyan morcos kinézetük lesz tőle, ami nagyon illik a 40k világába nekem. meg ezek a power weapon ös cuccok is nagyon illenek hozzájuk, tényleg olyan zömöknek néznek ki. naszóval elég komoly feelingje van ennek a készülő seregnek.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptySzer. Május 28, 2008 9:23 am

Saját gyártmány. Művészellátóban vett gyorsan száradó agyagból van. Nagyon könnyű elkészíteni, ha érdekel leírom.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 EmptySzer. Május 28, 2008 12:02 am

Aha,a szivart láttam a nagy képen... Smile Egyébként a homokzsákok a tankon gyári cuccok,vagy te csináltad?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





gorugrany serege(i) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gorugrany serege(i)   gorugrany serege(i) - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
gorugrany serege(i)
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» exael 40k serege
» Patrik Chaos serege
» gojo empire serege
» kota breton serege

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: 40k seregszemle-
Ugrás: