kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Vampire counts

Go down 
+8
Bm
BoneHeart
Eddy
gojo
gorugrany
MAXXxxx
Pavano
exael
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyHétf. Aug. 01, 2011 3:50 pm

Jaja, mindegyik sereg X+on nyer. Szal csak kockát vegyél BM Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyKedd Júl. 26, 2011 8:36 pm

MAXXxxx írta:
TöKöS írta:
Mennyiért akarják ezt adni?
Alapvetően jó amúgy.
(megjegyzem a 8. kiadásban nem a legfaszább a vámpír Smile )

100k

jah, nem legfaszabb. nem 3+-on nyer csatat csak 4+-on.
Ez tökség.
A középmezőny alján vannak manapság...
Szerintem kifejezetten rossz sereg, a 8. kiadás igazi vesztesei...
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyKedd Júl. 26, 2011 10:43 am

Én láttam a srác patkány seregét versenyen, és az nagyon ígényesen meg volt csinálva
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyHétf. Júl. 25, 2011 10:13 pm

megjegyezném, hogy akitől vennéd, az nem véletlen, hogy eladja....ugyanis határozottan power gamer a srác. nyilván nem véletlen, hogy pont a vámpír seregétől válik meg ebben a kiadásban. Very Happy

szóval, tekintettel arra, hogy te sem éppen a fluff miatt szoktál játszani, gondold át a dolgot. bár azért azt is hozzátenném, hogy én ezt a kiadást nem ismerem, szóval azt sem tudom, hogy a vámpír mennyire erős jelenleg. mondjuk érzésre inkább maxxx véleménye mellé tenném a voksomat, bár lehet, hogy csak beidegződés az előző kiadásból. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyHétf. Júl. 25, 2011 9:51 pm

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Pavano írta:
Bm: Meg se próbáld. Ne vegyél olyan sereget, ami varázsol. Be fogod szopni. fogdmeg
Úgyis tudod, hogy varázslós sereggel fogom nyomni. pirat
Mert a mágia az kell. Ezen kár is vitatkozni. Ha beszopom ha nem.

Írtam a srácnak, majd meglátjuk. Ha csúnya nem veszem meg semmiképp.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyVas. Júl. 24, 2011 11:38 pm

Bm: Meg se próbáld. Ne vegyél olyan sereget, ami varázsol. Be fogod szopni. fogdmeg

Törpét toljál, az való Neked! fejetfalbaver

Bár 40Kban a két varázslós izét tolod, itt ez nem lesz jó gondolat. Ha érdekel, kifejtem bővebben.

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyVas. Júl. 24, 2011 10:41 pm

TöKöS írta:
Mennyiért akarják ezt adni?
Alapvetően jó amúgy.
(megjegyzem a 8. kiadásban nem a legfaszább a vámpír Smile )

100k

jah, nem legfaszabb. nem 3+-on nyer csatat csak 4+-on.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyVas. Júl. 24, 2011 10:33 pm

Mennyiért akarják ezt adni?
Alapvetően jó amúgy.
(megjegyzem a 8. kiadásban nem a legfaszább a vámpír Smile )
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyVas. Júl. 24, 2011 3:02 am

Ha utóbbiakra nem akarsz külön költeni, az alba régia honlapján találsz frankó black coach és varghulf konverziót.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptySzomb. Júl. 23, 2011 4:13 pm


Jaja,jó ez,esetleg még csontvázból vagy ghoulból is kellhet több attól függően melyikre specializálódik a vámpír,black coach és varghulf kell.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyPént. Júl. 22, 2011 1:03 am

szerintem is jónak tűnik.Viszonylag kevés dologgal kell ezt csak kiegészíteni, és teljes is a sereg.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 8:53 pm

nem vagyok a temaban 100% megbizhato, de:
blood knight nagyon mostanaban nem kell, cserebe mivel fem meg jo aron el lehet adni/cserelni
banshee/wraith hasznalhato
dire wolf: keves meg 1-2 doboz(10-20db) jol jon hozza
grave guard: hatareset, kicsit tobb jobb lenne, de mar hasznalhato
2 corpse cart: nemsurun latni
skeleton-zombi-ghoul: igazabol mindbol van kb 2 osztagra valo, igy nekem jonak tunnek.
2 vampir hos: haat nem a legelterjedtebb megoldasok, a sarkanyos 99%, hogy polcdisz
maradek hos: kb hasznalhatoak, kiveve necromancer, az nem tul suru latvany
bat/spirit/blackknight: bizonyos felallasoknal jol johetnek, igy nem rosszak.

ami hianyzik szvsz:
- 1 black coach
- warghulf (bar ha mar rare, akkor inkabb a fekete-kocsi, mint o, de eleg jol tud szerepelni)
- felallastol fuggoen el lehet szallni es a skeleton-ghoul-okbol majdnemhogy duplazni a hatekony tomeg erdekeben.

osszessegeben nem rossz, van benne folos es par hiany, de jo vetelnek tunik.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 8:41 pm

Hali!

Segítséget szeretnék kérni: ez az inkvizítoron hirdetett sereg mennyire játszható? Kell-e még hozzá valami, valami felesleges-e benne illetve van-e értelme az új szabályokkal? Természetesen versenyre gondolok.

5 blood knights
2 banshee
8+2 convertált wraith
10 dire wolf
20 grave guard (Gw, 1x full command)
2 corpse cart
40-60? skeleton (Hw+sh, 2x full command)
40-60? zombi (2xcommand)
40-60? ghoul
1 Vampire lord on Zombie dragon
1 Vampire lord on winged nightmare
7 fell bats
7 base spirit host
1 Manfred lovon
1 Manfred gyalog
20 Black knight (2x standard bearer)
2 Wampire mounted (blood dragon és Carstein style)
3 Vampire on foot (blood dragon, Carstein, strigoi style)
2 necromancer

Elöre is köszi a segítséget,
Bm
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptySzer. Júl. 16, 2008 8:50 am

banshee-t es tarsait en is hianyolom.

+keseobb meg 1 corpse cart Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptySzer. Júl. 16, 2008 1:13 am

Idézet :
uj vc nél legkevésbé használt egység a denevérek

érdekes. én mondjuk örülök neki! Very Happy utálom a sok kis repülő izét, amivel nem tudok mit kezdeni, mert már a 2. körben ott van.

viszont azt vedd figyelembe, hogy a tetszik-nem tetszik alapon való választásnál elég jól meg lehet szívni...tudom, mert én is ilyen vagyok. Laughing aztán meg győzök utána taktikát találni a sereg mellé... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
BoneHeart
tizedes
tizedes
BoneHeart


Férfi Hozzászólások száma : 20
Age : 34
Location : Ostoros
Registration date : 2008. Jan. 09.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptySzer. Júl. 16, 2008 12:55 am

Ahogy néztem forumokon uj vc nél legkevésbé használt egység a denevérek. A swarm csak 10"et megy, a nagyobb bőregerekben meg nem látok fantáziát. Inkább akkor farkasok. Elsősorban most ugy vásároltam, hogy ami kinézetre tetszik. De ha még belefér, lehet lesz egy black coach, vagy egy cairn wraiths is Very Happy
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptySzer. Júl. 16, 2008 12:41 am

amint a kampányban kihív dectum, azonnal megmondom, hogy mivel tudsz elverni egy empire sereget! Laughing
addig meg...fene se tudja.

hol vannak ebből a sikonyáló nyanyák?
black coach?

és mindenképpen vennék valami repülő izéket. bat swarmok vagy a nagyobbakat! olyan seregnél ahol van olcsó reppülő cucc ott az kötelező! a leghasználhatóbb egységek általában. hadigépeket pl azonnal le is veszik. kivéve persze törpe, de azt meg egy lovasroham sem viszi el...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
BoneHeart
tizedes
tizedes
BoneHeart


Férfi Hozzászólások száma : 20
Age : 34
Location : Ostoros
Registration date : 2008. Jan. 09.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptySzer. Júl. 16, 2008 12:06 am

Nah, összeállítottam mit akarok venni vámpokból.

40 skeleton (új)
20 grave guard
8 black kngight (tomb king lovasok)
10 dire wolves
1 varghluf
1 corpse cart
1 vampire lord
2 winged vampire
1 vlad von carstein

Az alapkoncepció egy magic + summon heavy sereg, sok sok szép csontival és sok agyontápolt vámpírral, ahogyan azt illik Very Happy

12 power dice + a power stone-ok.

Gyorsaságnak ottvannak a kutyik meg a csontlovasság + varghulf.
A csontik felfogják a rohamokat
A gg-k gg-t csinálnak Very Happy
A vámpírok idéznek mint az állat.

(Vladot nem hozom, csak a modell miatt veszem)
Vélemény, így elsőre?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyVas. Júl. 13, 2008 6:11 pm

Naná hogy halott, háááát vááámpííír What a Face
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyVas. Júl. 13, 2008 2:15 pm

Több seregkönyvben is előfordul,hogy már rég halott hősöket is lehet hozni,pl a Beastmeneknél is van ilyen.Ez szerintem csak akkor zavaró,ha két nevesitett karaktert hozol akik nem egy időben éltek....bár a vámpiroknál még viszonylag könnyen meg lehet magyarázni a dolgot,ezeknél sose lehet tudni biztosan mikor haltak meg végleg.....

Vlad tényleg halott,ő volt az első vámpirgróf aki megtámadta a birodalmat,és úgy tudták megölni,hogy ellopták csata előtt a gyűrűjét...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyVas. Júl. 13, 2008 2:13 am

na akkor nagyon gyorsan zavard fel a netre és írja már le nekem, hogy mi a frászt csinál ellenük... Very Happy mert nekem sehogyan sem jön össze. arra meg nem foghatom, hogy már sokadszorra rosszul dobok...még akkor sem, ha egyébként valóban nem dobok valami jól ellenük általában...

vc történelmet én nem ismerem. abban nem tudok segíteni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
BoneHeart
tizedes
tizedes
BoneHeart


Férfi Hozzászólások száma : 20
Age : 34
Location : Ostoros
Registration date : 2008. Jan. 09.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyVas. Júl. 13, 2008 1:15 am

Gojo: Kösz a tippeket Smile
Viszont nálunk pont az megy, hogy az empire játékosunk ellen a breton játékosunknak nem marad figurája Very Happy ÉS még steam tankja sincs (még) Very Happy

Még 1 kérdés a sztorival kapcs: A carsteineket megölték, többek közt Vlad-ot is. Sőt még a gyűrűjét is ellopták. Na már most akkor miért van benne mindenki a kódexben? Vlad is benne van a gyűrűvel együtt, de azt már rég ellopták...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptySzomb. Júl. 12, 2008 4:23 pm

namostan breton kérdésében egyetértünk! én támogatlak ha csinálsz egy olyan kiáltványt, hogy szüntessük meg a sereget! Laughing
mondanom sem kell, hogy gyalázatosan szerepeltem én is eddig ellenük. igaz, most, hogy van tankom, engem már annyira nem ilyesztenek meg, bár még nem próbáltam ellenük azóta, hogy megvan... Very Happy tulajdonképpen győzelmet én sem tudok felmutatni, de én még döntetlent sem...persze ha nem csak lovagot hoz, akkor agyonverem, de igazi breton lovagsereg ellen még soha életemben nem nyertem. ez talán az egyetlen sereg...

ugyanakkor vámpírokkal azért szerintem verhetőek. szóval még egy két gyakorló küldtetés és úgy agyonvered majd a breton kollégát, hogy könyörögni fog, hogy ne vegyél vámpírokat! Very Happy

annyira nem értek a vámpírokhoz, de:

-a sikonyálós nyanya azt biztosan jó, mert mindenki fél tőle...
-a black knight ok, amik átmozognak minden terepen, na azok is kemények, keményebbek, mint a breton lovagok, ezt biztos
-ha végképp semmi ötlet, akko a blood knightok biztosan segítenek... Very Happy bár azok lehet nagyon drágák...ezt nem tudom

taktikai tanácsok:
a breton legnagyobb hibája, hogy egyféleképpen lehet velük játszani. támadni kell. namost ha biztosan tudod, hogy neki kell jönni előre, akkor azért erre szépen rá lehet készülni. erre valóak a csontiidézgetések. a lovagok elé csontikat kell teremteni. majd a csontikat úgy felállítani, hogy ne tudjon elmenni mellettük, muszáj legyen megtámadni őket. namost a csontvázakat úgy állítsd fel, hogy amikor leveri őket, mert le fogja verni őket, akkor ne arrafelé álljon, mint amerre ő szeretne menni. vagyis szögben állítsd fel a csontikat. a warhammernek megvan az a sajátossága, hogy a rohamozó osztagot kell odafordítani a megrohamozott osztaghoz. szegény bretonokat meg így olyan szépen el lehet vezetni egy neked megfelelő irányba, hogy az csak na! mondjuk szeretne menni egyenesen, csontikat felállítod így:

----------/

innentől a lovagok ha tovább akarnak menni akkor jobbra fognak fordulni. aztán meg a te köröd jön, és a pont ott álldogáló black knightok meg pont rálátnak az oldalára a lovagoknak...aztán jöhet a dugás na ha ezt egyszerre több lovaggal eljátsztod akkor össze-vissza fognak állni az ékek.

nekem egyszer sikerült azt is megcsinálnom, hogy 2 ék egymással szembenézett egy kör végén, úgy, hogy mindegyik azoldalát mutatta nekem. (az már más kérdés, hogy az oldalbarohamozó inner circle lovagok egyetlen sebet sem tudtak nekik okozni két körön keresztül, aztán kikaptam ahogy szoktam ellenük...de ez csak a kockákon múlott Laughing )

de majd talán a vámpíros kollégák benyögnek néhány tanácsot...én semmiképpen nem keserednék el. a vámpír erős sereg. csak még nem találtad el a megfelelő kombinációt!

(azért a varghulfot mindenképpen próbálgasd még, mert arról is azt gondolom, hogy nagyon kemény gyerek...)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
BoneHeart
tizedes
tizedes
BoneHeart


Férfi Hozzászólások száma : 20
Age : 34
Location : Ostoros
Registration date : 2008. Jan. 09.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptySzomb. Júl. 12, 2008 2:06 pm

Hello!

A warhammer fiesztán nagyon megtetszettek az új vámpírok. Bár igazából a régiekkel is csak az volt a bajom, hogy rondák voltak a figuk, maga a régi seregkönyv (artwork) szempontjából gyönyörű, igaz az uj kevésbé, de ütősebb.

Kezdésnek gondoltam:

- 1 batallion (később még1)
- 1 varghluf (használhatónak találom és nagyon szép)
- 2 doboz grave guard (detto)
- 3 vámpír

Viszont lenne 1-2 kérdésem.
1. Az invocation of neheket rá lehet nyomatni olyan egységekre akik közelharcban vannak igaz?
2. A raise dead spellnek mi értelme van?
3. Valahol olvastam, hogy a break-ből adódó sebek után lehet regenerációt dobni. Ez igaz?
4. Varghulf mindig marcholhat mert vámpír?

Végül, tegnap játszottunk egy proxi csatát. 1000pts vs Brettonia. A seregem egy klubtársam tomb kingjeivel proxiztam, tehát annyira nem is volt gáz Very Happy Az eredmény viszont annál inkább.

A listám.

Mannfred the acolyte
Vámpír - csonticsinálós kard, 2+ sv, kidobtam neki a vanhels dense macabre-t,lord of the dead, meg summon ghouls. becsatolva a csontikhoz
Necromancer on corpse cart

11 csonti Full cmd
11 csonti full cmd
10 ghoul
varghluf

Az ő listája
Damsel lovon lvl 1 - tükör.
damsel lábon lvl 1 - Olyan cucc, hogy minden körben 2+ ra generál neki egy DD-t. 1 re sebet szop be.
paladin lovon - bsb
paladin pegazuson. 1+ mentő magic resistance 3, immun to psychology...
kurvasok lovag.

Én kezdtem. A terv az volt, hogy rohadt sok csontit meg ghult gyártok, amivel megfogom a rohamot, illetve a varghlufal támogatom a közelharcokat oldalról, vagy hátulról.
Az első körökben csonti idézésekre 5 ösöket meg 6osokat dobtam, igy 11 csontibol gyorsan lett 27.
Ő nemigazán mert jönni, mert "félt" a vámpíroktol nem ismerte őket.
A pegazusos lovagjával előre jött, ráküldtem a varghulfot, és be is rohantam egy sikeres macabre spell eltolásával. (ezt átütő sikernek könyveltem el.)
Aztán mannfreddel varázsoltam, és ő elhasználta a tükröt, ami olyan mint egy dispel scroll, csak s6 hitet kap a varázsló. Mannfrednek 1 sebe maradt. Továbbiaban dispellelte a nehekeket amivel magát gyogyitotta volna. Az extra DD-t adó cuccot mindig megdobta.

Aztán a drága varghlufot ledarálta a paladin, igaz 1 sebet bevittem a lovagnak. Utána ráküldtem a corpse cartot,hogy fogja azt a szart ,és ne rongyoljon rá mannfredra (akia generális volt)

A corpse cart tartotta a játék végéig,d evégülis meghalt.
Utána rohat a lovagjaival. Mindent szétbaszott ami volt. Csináltam 6 zombit, miután berohanta a csontikat. Utána rohantam manfreddel. A lovagok CRből és rohamból mindenkit ledaráltak, mannfred is halt, őt leütötte 1 lovag csak ugy simán. Porrhá hullott a sereg és gyakorliatliag 3 kör alatt (4,5,6) levett mindenemet. Semmi nem maradt fenn.

Egyszerűen nem tudom felfogni hogy a rákban lehetett ilyen sereget kitalálni, mint a brettonia. Akármit csináltam eddig ellenük a legjobb eredmény döntetlen volt. Amugy szinte minden esetben mindenem elfogy a pályáról. Persze én sem gondoltam komolyan, hogy nyerni fogok igy elsőre avámpíriokkal, de azért totális annihilációra se számitottam...

Na mind1, kíváncsi vagyok ti mit csinálnátok 1 ilyen mocskos sereg ellen. Nekem nagyon elveszik a kedvem, hogy még esélyem sincs ellenük. Gyűlölöm a nyomorék bretonokat.

Köszi!
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts EmptyVas. Feb. 24, 2008 10:08 pm

A széthullás rájuk már 60 pontos korukban is vonatkozott,az nem mostantól van...

Aztán jelentős még a csontiknál,hogy eddig a light armour+shield 10 pont volt,most csak 8,és lehet mágikus zászlójuk,a command eddig 10/10/5 volt,most 8/8/4...
A farkasok 10 helyett 8 pont,a zombik 6 helyett 4 de ők gyengültek is,a többi egység vagy nem változott,vagy annyira más,hogy nem lehet igy összehasonlitani.
Érdekes,hogy sok varázstárgy megmaradt ugyanazon a néven,de már mást tud és/vagy más a pontértéke is.Ami még érdekes(és jó):12-féle mágikus zászló van... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vampire counts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire counts   Vampire counts Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vampire counts
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh akadémia-
Ugrás: