kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 gojo empire serege

Go down 
+8
MAXXxxx
Nyamm-haikan
gorugrany
Pavano
Berzenke
Yoda007
Eddy
gojo
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyKedd Júl. 08, 2008 12:53 pm

leborul leborul leborul
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyKedd Júl. 08, 2008 12:33 pm

két kicsi kezemmel. elhiheted, hogy nincs benne semm olyan, amit egy béna nem tud megcsinálni, mert ha nekem sikerült akkor biza mindenkinek.

a zászló eredeti gw termék. fémből. ezt adják a greatswordokhöz. a festés meg nagyon egyszerű volt. szerencsére nagyon jó domborulatok vannak rajta, amit lehetett követni az ecsettel. azért sikerült az árnyékolás ilyenre. magamtól az életben nem tudtam volna, hogy hova kell a világosabb szín. a díszítéshez meg nézegettem a neten, aztán a legegyszerűbbet választottam, amit én is meg tudok csinálni. sokan mindenfélfe freehandet alkalmaznak ezen a zászlón. olyanok is vannak amik kész műalkotások. na ilyenek ugye eleve kizártak voltak... Very Happy az egyik empires srác viszont csak annyit csinált, hogy minden ilyen zászlóját teleírta, igaz ott vannak olvasható szavak is. na én ezt butítottam le, hogy nekem is menjen. Very Happy Very Happy Very Happy lilára fehér vonalak, fehérre fekete vonalak, figyelve, hogy kicsi felfelé, kicsit lefelél is legyen, mintha írás lenne. az iniciálét (piros alapon arany paca Very Happy ) is tőle loptam, így sokkal dizájnosabb. szóval ennyi. no meg kétszer elpróbáltam papíron is a dolgot, hogy ne kelljen újrafesteni ha nem muszáj...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyKedd Júl. 08, 2008 10:15 am

Nagyon szépek lettek! Gratulálok! A zászlót hogy a fenébe csináltad? Shocked
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyHétf. Júl. 07, 2008 10:55 pm

Hű baszki, ez igen! Úgy tűnik, csak nálam osonnak tova nyomtalanul a babázással töltött évek. Gratula! bounce
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyHétf. Júl. 07, 2008 9:14 pm

na perceken belül teszek fel képeket a festett babákról. Very Happy csak, hogy leborulhassatok... Very Happy meg egy kis kulináris élmény is leszen...ha már a konyhában fotóztam... Very Happy

gojo empire serege - Page 2 DSC00039_201649

gojo empire serege - Page 2 DSC00038_201642

gojo empire serege - Page 2 DSC00043_201638

gojo empire serege - Page 2 DSC00038_201635

gojo empire serege - Page 2 DSC00044_201646

ez az utolsó csak, hogy lássátok, hogy éppen most mit is fogok eszegetni... Very Happy nyilván sokkal szebben néz ki, mint a babák... Very Happy Very Happy dehát nincs mit tenni. mondjuk azokról is tehetnék fel jobb fótókat, mert most sem lettek valami jók...de azért látszanak...ez a lényeg. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptySzomb. Júl. 05, 2008 6:29 pm

jóvan na!! Laughing
kint száradnak az erkélyen! majd holnap csinálok róluk képet és felteszem. csak gondoltam szólok mindenkinek, hogy együtt örülhessen velem! Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptySzomb. Júl. 05, 2008 6:06 pm

Nagyon szép figurák. clown
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptySzomb. Júl. 05, 2008 4:40 pm

na most vagyok kész az első 5 wh babámmal!!! ezek az első olyan babák amik teljesen készen vannak, minden kis szart kifestettem rajtuk és az elöbb megkapták az első néhány lakkréteget. öröm és bódoccság van...de nagyon. cheers
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyPént. Júl. 04, 2008 6:35 pm

kifestettem 5 greatswordot 2 nap alatt. nagyjából 2*3 óra alatt. most már csak 3 szor ennyi van vissza... Very Happy a baj az, hogy kb. eddig élveztem a dolgot...a továbbiak nagyjából a reszelő és a farok történetének megfelelően fognak alakulni... Sad

ezek viszont legalább tetszenek. ha még egy sorral meglennék, akkor már egész festettnek nézne ki az osztag. viszont ha ezzel az osztaggal megvagyok, akkor tulajdonképpen fel tudok tenni majdnem 2000 pontnyi festett babát...ennek ellenére még mindig úgy érzem, hogy soha nem fogom őket befejezni. pedig ha kiszámolom, akkor ilyen gyorsasággal kb 2-3 hónap alatt festettnek kellene lennie az összes babámnak.

kép nincs, csak gondoltam sírok egy kicsit... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyPént. Jún. 06, 2008 11:50 am

Csecse a járgány, Gojo. Ennek még örülök is. Aztán majd amikor elindul az asztalon... dugás
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyPént. Jún. 06, 2008 11:39 am

Csatlakoznék az előttem szólóhoz!

Avagy (Vampire kártyásoknak) 2-vel mellette!

Tetszik a szegecselés a keréken!

T:Bm
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyPént. Jún. 06, 2008 11:13 am

Nagyon szép lett a tankocska!!! Very Happy bounce
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 05, 2008 11:26 pm

De, azóta van még egy sor ugyanott.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 05, 2008 11:05 pm

gorugrany írta:
Gojo ha esetleg színesítenéd a seregedet, a fejeiket legalábbis.
link1; Link 2

JONAKO-n, Darkeronon keresztül is rendelhető.

Hűha, ezek nagyon szépek. Más fej nincs?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 05, 2008 4:49 pm

nos akkor csak, hogy látszódjon, hogy én is dolgozok ám a sereggel!

a félelmetes!!! horrorisztikus!!! minden ellenfél rémálma!!! a terrort okozó!!! a megtörhetetlen!!!! TANK!!

aki a keresztségben a Jégtörő nevet kapta. ha majd megírom a sereg háttértörténetét akkor elmondom, hogy miért. addig meg úgyse érdekel senkit...meg utána se...de azért majd elmondom.

gojo empire serege - Page 2 Dsc00010

gojo empire serege - Page 2 Dsc00011

gojo empire serege - Page 2 Dsc00012

gojo empire serege - Page 2 Dsc00013

nyilván amint festeni vagy fényképezni akarok azonnal elmegy a nap. sőt...most már nem csak akkor de már aznap reggel...hogy a biztonság kedvéért gondolom...na mindegy. normális fényképezővel azért jobb képet tudnék róla csinálni, mert látszanának az átmenetek is. így most inkább csak a színeket lehet látni. mámint egy-egyet... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptySzer. Május 28, 2008 11:03 pm

ma empire honlapon is rendeltek belőle és azt mondja a srác, hogy neki azt mondta az eladó, hogy 30 mm es figukhoz vannak a fejek. ha megjön a srácnak a rendelés, akkor biztosan felteszi majd, hogy mégis mekkorák. addig meg mi szépen kivárjuk!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptySzer. Május 28, 2008 8:17 pm

Hát az az árnykép nem túl meggyőző ugyan, de én meg mernék esküdni, hogy stimmel a méretük a mostani gw-s modellekével.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptySzer. Május 28, 2008 8:11 pm

na basszus!!!! azok a conquistador fejek nagyon jók lennének a számszeríjászaimnak!!! biztosan nem túl vékonyak a gw figurákhoz? van valami referenciamodell esetleg ahol meg lehet nézni? mert akkor azonnal vennék egy boxot.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptySzer. Május 28, 2008 8:00 pm

Gojo ha esetleg színesítenéd a seregedet, a fejeiket legalábbis.
link1; Link 2

JONAKO-n, Darkeronon keresztül is rendelhető.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyPént. Május 23, 2008 6:36 pm

namostanugye a kettő között a nagy különbség az az, hogy mostan kaptam a levelet, hogy 1500 pont körül fogunk játszani, és amíg a tank az csak simán rare egység, addig sárkány meg lord alá jöhet... Laughing Laughing noperse a kisebbeket lehet, hogy nem csak lord kaphatja, de attól meg kevésbé tartunk, pláne mióta a breton király matricája van a tank a alján... dugás szétváglakfénykardda
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyPént. Május 23, 2008 6:34 pm

Na legalább ZG Moon-, Sun- és Stardragonja nem fog unatkozni Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyPént. Május 23, 2008 6:30 pm

nomostanugye TESSÉK TERRORT DOBNIA MINDENKINEK, mert készül a tank!!! este teszek fel képet, csak mert az jó. nem mintha nem látott volna már mindenki ilyet, de akkor is. bakker...azért ez nem olyan, mint egy műanyag babát összetenni...még jó, hogy hoztam pavanotól nem kevés reszelőt. kb fél kilót már lefarigcsáltam róla. a hull része most lett készen. tényleg simán fogja a pillanatragacs. mondjuk lehet mire leér kecskemétre szét is esik majd....hopp. nem árulkodni... :o Neutral
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyPént. Május 23, 2008 1:07 am

Mondjuk amit mond az logikus, csak nekem a legritkább esetbe, sőt soha sem fekete a lábbeli a figuráimon.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyPént. Május 23, 2008 12:16 am

hiaba, amit lehet bonyolitani, arrol gojo bebizonyitja, hogy tevedtunk,
o meg a bonyolultnal is tud bonyolultabbat Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 EmptyCsüt. Május 22, 2008 10:29 pm

Idézet :
Ellenvetés?

nincs!

időpont? Very Happy

gorugrany:
igen én is úgy voltam vele eleinte, hogy a base az utolsó dolog amit megcsinálok. aztán olyan szépen összekentem a fekete cipellőjét és a fehér harisnyáját a babáimank, hogy elég hamar változott a véleményem...tudniillik a base festését javítani nem feladat. ellenben a 3 rétegű festést a babán...na az feladat...kikeverni a megfelelő színt, normálisan felvinni...neeeeeeeeeem...elég azt egyszer is eljátszani. ráadásul a cipőt nálam nem is nagyon kell festeni, mert áltlában jó a fekete, az meg az alapozó színe is egyben. vagyis csak boka felett festek, és mivel olyan tájt már nem használok drybrusht, nem kenem össze a base-t. na így került nálem előre a talpkészítés és utána a festés. így csak kicsit a cipellőnél kell javítanom sima feketével, ha sikerült összekeni, mert a baba lábán már az első réteg is eltakarja a talp festésénél mellément réteget.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





gojo empire serege - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: gojo empire serege   gojo empire serege - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
gojo empire serege
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» empire vs empire 2000
» kota breton serege
» mighty champions patrik vs gojo 2000 pont
» Adamowich Dark Elf serege

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh seregszemle-
Ugrás: