kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás

Go down 
+18
Adamowich
Bm
Yoda007
YKoS
Patrik
Berzenke
Dectum
voroncov-draskov
Leslie
Nyamm-haikan
exael
subaggut
Pavano
zoolika
MAXXxxx
gorugrany
gojo
Eddy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
SzerzőÜzenet
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyKedd Dec. 16, 2008 3:11 pm

Gorugrany!

Azt megtehetem, hogy hazaviszem a maradékokat, aztán majd válogatsz!

Vagy beruzházol egy chaos swapn-ba, és akkor annyi lesz, hogy a füleden jön ki (és nö tovább)! Very Happy

Bm
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyKedd Dec. 16, 2008 2:50 pm

gojo írta:
na és akkor ha én meg DE seregből szeretném ezt megcsinálni akkor az is menne? Very Happy:D

komolyan kérdem!!! szeretnék egy káosz lovagsereget. kiszámoltam, jelen árakon bagóért adják. kb 20 000 ft körül már megvan az 1500 pont. csak marauder lovasok és káosz lovagok. ha őket behejettesítem DE hideg1 el és dark riderrel, akkor az ugyanaz lesz, mint itt alant a gyíkok! na?

Wow, hol adják ennyiért a káosz lovagsereget? Mert káoszból nekem is az tetszik igazán! Főleg, ahogy Özsge festi őket! Smile
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyKedd Dec. 16, 2008 2:37 pm

igen gojo, ugyanaz.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyKedd Dec. 16, 2008 2:20 pm

na és akkor ha én meg DE seregből szeretném ezt megcsinálni akkor az is menne? Very Happy:D

komolyan kérdem!!! szeretnék egy káosz lovagsereget. kiszámoltam, jelen árakon bagóért adják. kb 20 000 ft körül már megvan az 1500 pont. csak marauder lovasok és káosz lovagok. ha őket behejettesítem DE hideg1 el és dark riderrel, akkor az ugyanaz lesz, mint itt alant a gyíkok! na?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyKedd Dec. 16, 2008 12:54 pm

WoC sereg, mely kizárólag Tzeentch és undi jellel lesz szerelve. Mindez úgy, hogy a modellek azok lizardmanek lesznek.
káoszharcos=szaurusz
marauder=szkink
káoszlovag=hidegegy
káosz varázsló lord/démonherceg=béka
szekerek=sztega
ágyú=majd az új gépezet
trollok=kroxi fegyver nélkül
ogrék=kroxi fegyverrel
sárkányogre=kroxi+hidegegy konverzió
oltár=tehenhaunin valaminek a hátán
forsaken=n/a
chosen=temple guard
marauder lovas=régi szkink lovasok
stb...
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyKedd Dec. 16, 2008 3:15 am

exael írta:
Nekem vannak ilyen dolgaim,viszonylag sok,de hogyan csináljuk?És mit tervezel velük?Már ha nem titok...Milyen sereg lesz tulajdonképpen?
Felszarvazott gyíkok, szerintem. Smile
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyKedd Dec. 16, 2008 1:12 am

Nekem vannak ilyen dolgaim,viszonylag sok,de hogyan csináljuk?És mit tervezel velük?Már ha nem titok...Milyen sereg lesz tulajdonképpen?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyKedd Dec. 16, 2008 12:10 am

Ahá! Éééértem.
No kérem szépen jelenleg kapható a pega szárny meg valami winged nightmare wings is. Ezek gondolomra jók egy lóméretű csonkollekciószerű...izé...izének. itten
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyHétf. Dec. 15, 2008 8:36 pm

YKoS, annyit mondok, dark elf dark pega szárny!!!
Hát amúgy nem is rád számítottam akáoszbitzek terén (már csak azért sem mert azt sem tudom ki vagy, azaz a földi manifesztációdat ismerem-é I love you scratch Very Happy ), hanem Bm és Özsge szíve közreműködésére. sunny

koldun az, csak vicces kedvében máshogy regelt... gojo
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyHétf. Dec. 15, 2008 7:46 pm

minden szar szárnyat lehet rendelni a gw től külön. azt hiszem a bitz katalógusukban benne van. nemtom ilyen van e éppen, de több fajta szárnyat láttam náluk, az biztos.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyHétf. Dec. 15, 2008 6:22 pm

szerencsére nekem nincsenek olyan káoszos csúnyaságaim, na meg elvből ellene vagyok a gyíkok akármilyen káoszosításának. for the greater good. Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 103469 vagy DEként akarod használni őket? Razz Laughing

a denevérszárnyakat nem tudom igazából hogy honnan is szerezzem... Sad a manticóreszt már mondta más is, lehet hogy egyszer...
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyHétf. Dec. 15, 2008 6:00 pm

Szvsz hellsteed lehetne a lovas Konrad von Carstein pacija denevér szárnyakkal. Abyssal terror meg pl a DE manticore kicsit dögösen festve.
És most én.


Kellene nekem minden kimaradt, feleslegessé vált káosz bitz! Különösen a Tzeentch és Undivided ikonok, kicsiben és nagyban. Ezen kívül mindenféle szarv, tüske, tülök. A marauder sprue-ról minden. Pajzsok, fegyverek, sisakos fejek.
Lizzie sereg átlényegüléséhez tervezem felhasználni a cuccot.
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyVas. Dec. 14, 2008 11:24 pm

help:
hellstead-ot, és abyssal terrort miből kéne csinálni?
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyPént. Dec. 12, 2008 1:35 pm

hát nem lelőtték a marine seregemet! Very Happy már ha egyszer majd csinálok egyet...
mondjuk ezt a sok réteget én sem értem, mert kb a fele is ugyanígy nézne ki. ez inkább csak felesleges szöszölésnek tűnik. igazi hatása szerintem sincs. én 3 rétegben kb ugyanezt a színt értem el.

akkor viszont valszeg úgy csinálom ahogy eddig. azzal legalább nem kell kísérletezni, mert már ismerem. Smile
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyPént. Dec. 12, 2008 12:19 pm

vicces a linken levo leirasban a 8 lepeses pancel.
tokeletesen nem latszik, hogy ennyit dolgozott vele, 2 lepesnel (BBone, majd feher kihuzas) ugyanez a hatas.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyPént. Dec. 12, 2008 11:37 am

gojo: a max-féle négyes felállás nagyon szép csontszínt ad, nagy felületen is, én is ugyanezt használom. Viszont ha valami nagyon komolyra vágysz, akkor itt egy kis tutorial, kedvenc 40k seregemről:

egyiptomarine

a lap alján ott a leírás
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyPént. Dec. 12, 2008 10:27 am

foleg Voronkov-tol kerdem, de ha mostanaban mas vett landspeeder-t:
van valakinek folosben kb 2 adag Typhoon raketavetoje ? (ajtok + a raketaveto darabjai)
es szinten keresek: 1 db terminator Cyclone missile-launcher-t.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyPént. Dec. 12, 2008 10:10 am

ennel nagyon jobbat nem tudok:

http://www.brushthralls.com/model-walkthroughs/faction-box-in-10-days-cryx-2.html

de ha sereget fest az ember, akkor jopar lepest itt kihagynak.

amire kb egyszerusitenek:
- BBone alap
- SnakeBite+BBone majd SnakeBite esetleg helyette Ogryn-flesh wash
- ujra BBone
- BBone + feher

de igazabol amit te irtal, az is teljesen hasznalhato es jo.
vagy Pavano fele BBone, majd chestnut ink / ogryn-flesh wash es kesz.
valaki meg nem barna szinek fele sotetit, hanem zoldes fele, es a BBone ala Khaki-t rak.

mast igazabol nem hasznalnek en sem.

(
ahogy en szoktam csontot festeni (bar utobbi idoben csak femcsontokat festettem Razz ) :
- Bestial Brown
- Snakebite Leather
- BBone
- keves feher
)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyPént. Dec. 12, 2008 3:35 am

maxxxx:
kellene nekem valami okos tutorial, ahol elmagyarázzák, hogy hogyan lehet normálisan kinézően csontot festeni. ha valaki akkor talán te tudsz ilyet. hirtelenjében én nem találtam semmit. páncélt szeretnék csontszínűre festeni. azt kb vágom, hogy hogyan kellene mondjuk egy szarvat kifesteni. de ugye az nem olyan, mint a péncél...

én eddig bubonic brown, bleached bone, bb+white 50-50 el csináltam. de hátha van ennél jobb megoldás is. valami wash esetleg, amit a fehér alá kellene tenni? vagy hasonló.

szóval ha tudsz valami linket, netán tanácsot, akkor azt szívesen fogadnám.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptySzer. Nov. 26, 2008 1:36 pm

Van valakinek ötlete alternatív Hellcannonra?Teljesen mindegy milyen gyártó,a lényeg,hogy jól nézzen ki és könnyen be lehessen szerezni.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyCsüt. Nov. 06, 2008 3:44 pm

Nincs valakinek egy pár zászlaja elfekvőben? Kellene legalább 3db. Cserébe tudok adni pénzt, vagy sört lol!
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyPént. Okt. 31, 2008 3:17 pm

Ja és a griff az empire Karl Franz figura alatt van ha kellene még!
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyPént. Okt. 31, 2008 2:27 pm

Köszi, akkor utánajárok
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyPént. Okt. 31, 2008 2:14 pm

Megnéztem a GW oldalán fenn van rendesen,tehát nem mail orderes,úgyhogy azért a jonakosok lehet,hogy meg tudják rendelni...
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 EmptyPént. Okt. 31, 2008 1:24 pm

Az mólás lesz. Griffet miből lehet konvertálni? Sasból?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 13 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás
Vissza az elejére 
13 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: