kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás

Go down 
+18
Adamowich
Bm
Yoda007
YKoS
Patrik
Berzenke
Dectum
voroncov-draskov
Leslie
Nyamm-haikan
exael
subaggut
Pavano
zoolika
MAXXxxx
gorugrany
gojo
Eddy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyHétf. Dec. 24, 2012 1:42 am

szerintem elég nagy, de lehetne darabokban is csinálni, nem kell egybe. akkor lehet kikötő, vagy goblin falu pár viskóval, vagy valami indoor cucc.
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyHétf. Dec. 24, 2012 1:40 am

Ha kifestettem a csapatot, megpróbálhatok összedobni egyet, (már csak 4 figura van vissza 12-ből). Múltkor vettem balsafát vagy két négyzetméternyit Smile Kérdés, hogy ez kb mekkora kiterjedésű?
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyHétf. Dec. 24, 2012 12:49 am

valami ilyet össze kéne dobni! akinek van hozzá affinitása balzából, hurkapálcikából kb. szerintem kész is, nem?

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 M2780220a_99121462007_GoblinTown01_873x627
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 5:18 pm

Gojo: Ha mindenképp akarsz a gyáriból is, akkor érdemes venni egy doboz wolf termit, meg egy simát. A kettőből lazán össze tudsz tenni 10 wolfos termit, mert a wolf dobozhoz rengeteg cuccot adnak.
Drop pod raksiból meg tudok adni 2-3 darabot
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 2:54 pm

Felhasználtam ahhoz, amit majd kapni fogsz. Szökés lehetősége nem áll fenn, csak gyerekjátékokat kell kipakolnom a sarokból, hogy hozzáférjek a sráchoz Smile Két drop podot kéz alatt, összerakva vettem, azokból nyilván felhasználta az előző tulaj hasonló célokra a kis rakettyákat.

Szerintem egyébként még 1db-ot kellene szerezned, mert a 2 Long Fang osztag benne 1-1 ciklon rakétás wolf guarddal állítólag menő.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 1:42 pm

aha. hát ezt elfelejtettem már nyilván. Very Happy akkor legalább egy rakettyásom már van, csak még fennáll nála a szökés, elrejtőzés veszélye. Very Happy

az az igazság, hogy engem jelenleg nem nagyon foglalkoztat, hogy mi éri meg és mi nem. én mint, azt említettem is neked gyűjteni szeretném ezeket a figukat, úgyhogy vajmi kevéssé számít, hogy megéri-e őket feltenni az asztalra, vagy nem. szóval mindenképpen szeretnék néhányat, csak hogy a kollekció teljes legyen.

a legnagyobb bajom, hogy a sima termi dobozban van, miközben én meg wolf termi dobozt vennék, nyilván, amiben meg nincs. remélem van rá valami jó magyar megoldás... Very Happy csak nem én vagyok az első, akinek felmerül igényként ilyen cuccok beszerzése.

viszont minden drop podhoz van ilyen rakétás cucc? keressem a bitzek között, vagy felhasználtad az összeset?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 12:45 pm

gojo: mint mondtam, van egy rakétás termim, de leesett a polc mögé és ki kell bányásznom. Az alapdobozos drop podhoz adnak egy nagyon-nagyon hasonló rakétát, (névre ugyanaz) azt szokták még a termik hátára rakni, mert senki nem rakja be a podba, mivel elveszi a helyet a nép elől. Én is ebből konvertáltam. Egyébként a sima termi dobozban van 1 db rakéta, és neked annyi kell, ahány long fang osztagot akarsz majd használni, mert ezekhez kell átállítani a rakétás wolf guardot. Egyébként a sima ötös osztagokba nem éri meg berakni, oda flameres kell, abból meg van pont elég.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 10:03 am

Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 1:41 am

Cyclone missile kilövőt lehet valahonnan magában szerezni? Vagy kénytelen leszek sima termi dobozt venni miatta?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptySzer. Május 30, 2012 11:42 pm

KEdves Tökös,

a én tempómban az sem lett volna gáz, ha azt írod, hogy valamikor a nyár második felében... Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 301555

És előre is köszi. Smile
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyKedd Május 29, 2012 6:57 pm

szarrakásnyi törpe xbow-t tudok adni Smile
minden félét... viszont szerintem csak a jövő héten, ha az nem gáz.
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyKedd Május 29, 2012 1:12 pm

Hohhóó, összedobok két doboznyi DE warriort, és már tolhatjuk is.

És akkor még 1x:

KERESEK KROSSZBÓKAT, EMPÁJÖRT MEG TÖRPÉT!

ha valakinek vóna elfekvő, esetleg. Nem kell sok. Kevés kell. Akár 1-1 is elég. Törpéből, ha van, olyan amihez nincs tömzsi kar is öntve.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyKedd Május 29, 2012 11:58 am

Berzenke írta:
Tegnap összeraktam az öt vúdelf lovat, amikből egyszer majd konvertált dark riderek, vagy inkább dárk rájdok lesznek. Khaine-hoz fohászkodom kitartásért.....

Nagyon jó vagy. Mikor játszunk?
Vissza az elejére Go down
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyKedd Május 29, 2012 11:37 am

Tegnap összeraktam az öt vúdelf lovat, amikből egyszer majd konvertált dark riderek, vagy inkább dárk rájdok lesznek. Khaine-hoz fohászkodom kitartásért.....
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptySzer. Márc. 07, 2012 11:48 am

A Chimera meg a Basilisk azt tán mindössze egy sprue-ban különböznek egymástól és valószínű, hogy ez a lemez (a Basilisk hátsójának takaró lemeze) nem fért el a Bessie-nek szánt kereteken így ment egy közösre. Szóval tényleg átcsúszhatott. Megjegyzem, mint fúró-faragó konvertáló ember én imádok minden ilyen "plusz" dolgot.Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Scaled.php?server=72&filename=basiliskconversion2
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyKedd Márc. 06, 2012 4:52 pm

és mi a francnak teszik rá egy chimera sprue ra? rácsúszott? Very Happy

mindegy, a lényeg, hogy nem hagyom ki sehonnan, ha nem építem be, ezek szerint.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyKedd Márc. 06, 2012 4:09 pm

Az egy Basilisk alkatrész.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:30 pm

oké, ez hova való??? építem a chimérát és elakadtam. ráadásul ez egy elég nagy dabar.... Very Happy egyszerűen nem találom a helyét. és az építési segédleten sem találom...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=334221003282191&set=a.334220999948858.66334.100000828832238&type=1&theater
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyHétf. Feb. 13, 2012 9:50 am

Egy Daemon Hammert keresnék, mind1 milyet.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 4:02 pm

Pontosan nem értem miről van szó, mivel nem ismerem a figurákat. A lényeg, hogy a csuklónál mágnesezni szopás nem a csepeli csőgyár. Viszont, a vállaknál nem akkora gáz. Nekem terminátorok készültek cserélhető s.bolter+pf->LC->TH+SS verzióban (mint azt gondolom sok más embernek is). Szóval ott bátran bele lehet vágni a dologba, mert nem akkora kihívás. Itt talán még fúró sem kell elég a modellező kés/sniccer.

Idézet :
nyilván ízlés kérdése. a festéssel szoptam már eleget, más a mágnesezéssel is szeretnék kicsit... Very Happy
leborul cheers
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyPént. Feb. 10, 2012 1:23 am

4 Justicarnak fejenként 3 fegyveropció=12 modell Ebből meg van ugye 4 Halberdes tehát már csak 8 kell, kis köténykéje és vállpáncélja még talán elmegy, esetleg lehet hogy 2 fegyveropcióba gondolkodik az épeszü ember, akkor +1doboz elég.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyPént. Feb. 10, 2012 1:05 am

Laci írta:

Összesen lesz kb 7-8illesztési pont egyenlőre.
szoval LEGO-zas minden csata elott Very Happy Very Happy Very Happy

azert szurkolunk a sikerert.

justicaros reszt nem egeszen ertem. szvsz 1 dobozbol osszeraksz 5-ot is akar az egyetlen bit, amibol mintha tenyleg csak 1db van az a koteny, de azt meg nem erzem annyira eletfontossagu dolognak egy figuran.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyPént. Feb. 10, 2012 12:18 am

Én személy szerint Justicarokat akarom mágnesezni, amit amúgy csak úgy tudsz begyűjteni, hogy veszel +1 dobozt és másképp rakod őket össze, na de:
4Justicart akarok úgy megcsinálni hogy lehessen nekik adni hammert, halberdet, swordot. Ez kb +2 doboz GK, inkább mágnesezek.
Másrészt Paladinokat is mágnesezném, pl apothecaryt lehessen csinálni 1 srácból, vagy lehessen a zászlós karját cserélni.
Szopok vele ha kell, viszont később a többi termi fegyverzete sem fix, nem akarok 5dobozzal venni, hogy legyen 2 max 3 faszán variálható egység, sajnos itt szopás a sok opció:S
Összesen lesz kb 7-8illesztési pont egyenlőre, amúgy ahogy Gojo mondja, ha szar akkor meg dobálom vele a macskát.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 09, 2012 11:56 pm

nyilván ízlés kérdése. a festéssel szoptam már eleget, más a mágnesezéssel is szeretnék kicsit... Very Happy arra gondoltam, hogy kipróbálom, az ára nem vág a földhöz, aztán ha nem jön be, akkor hagyom a francba az egészet.

ami nagyobb baj, hogy fúróm nincs hozzá, azt is be kellene szereznem. lehet emiatt fog bukni a dolog.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 09, 2012 11:06 pm

mágnes lelőhely opció

A csuklót mágnesezni egyébként szopás, jó szórakozást hozzá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás   Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Építési,konvertálási és festési segítségkérés és persze adás
Vissza az elejére 
2 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: