kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ariadna the one and only

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Ariadna the one and only Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ariadna the one and only   Ariadna the one and only EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 12:17 am

gojo írta:
nofene! azért az ilyenek rendesen fel tudják dobni a terepet. multkor én is végigmentem a játékrészlegen pakson egy tesco pihenésnél, de nem nagyon volt időm nézelődni és hirtelen semmi érdemeset nem találtam. de már gondoltam rá, hogy végig kellene nézni rendesen a polcokat, mert biztos lehet ilyen és hasonló dolgokat találni.
hot wheels cucc, hogy miért, azt nem tudom, se nem hot, és hát kerekei sincsenek... 500 Ft-ot viszont megért.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Ariadna the one and only Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ariadna the one and only   Ariadna the one and only EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 12:05 am

nofene! azért az ilyenek rendesen fel tudják dobni a terepet. multkor én is végigmentem a játékrészlegen pakson egy tesco pihenésnél, de nem nagyon volt időm nézelődni és hirtelen semmi érdemeset nem találtam. de már gondoltam rá, hogy végig kellene nézni rendesen a polcokat, mert biztos lehet ilyen és hasonló dolgokat találni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Ariadna the one and only Empty
TémanyitásTárgy: Ariadna the one and only   Ariadna the one and only EmptyPént. Ápr. 26, 2013 11:59 pm

Ezt a kishavert ma az interspúrban találtam. A sniper csak az arányok miatt van ott mellette. Egy kis festéssel egész pofás lesz szerintem. A teteje fém, az alja, meg az ágyúk műanyagok.

https://www.dropbox.com/s/iygb7hvk199s4cu/DSC_0142-1.jpg
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ariadna the one and only Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ariadna the one and only   Ariadna the one and only Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ariadna the one and only
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Infinity :: Seregszemle-
Ugrás: