kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kocsmaasztal

Go down 
+19
lordbill
zarakikenpachi
BoneHeart
Bm
voroncov-draskov
Nyamm-haikan
Dectum
Berzenke
subaggut
Eddy
gorugrany
exael
MAXXxxx
Pavano
Leslie
cowboy001
kota
gojo
Yoda007
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptySzomb. Feb. 23, 2008 4:50 am

pontosan erről beszélek. egészen máshogy viszonyulnak egymáshoz kint a fizetések és az árak, mint itt nálunk. ami persze nem véletlen, mert a kinti cégek kelet euba járnak a bevételeik megszerzésért és hazamennek ha szolgáltatni akarnak. amíg a mindenkori magyar kormány olyan fos, mint amilyen volt eddig, ez így is fog maradni. leginkább persze annak köszönhető, hogy nagyon okosan, a 2. vh után, nyugaton már előre gondolkodtak és úgy osztották fel magyarországot, hogy minden szomszéd rosszban legyen velünk...egymással meg soha nem voltak éppen jóban, így szépen oszd meg és uralkodj taktikát lehet játszani. amikor pl a visegrádi 3 ak találkozójára nem jön el valaki, mert éppen össze vagyunk veszve azon, hogy megint csúnyán néztek a magyar kisebbségre odaát és ezt szóvá mertük tenni, akkor ugye látható, hogy miről beszélek. sehogy máshogy nem tudjuk a nyugatot kijátszani, csak úgy ha végre eljutunk addig, hogy együtt csináljunk valamit. ehhez persze nem fűznék komoly reményeket...csak mondom. addig meg szépen szopatnak minket ahogy tudnak. na és persze kurva jókat röhögnek rajtunk, hogy mi meg hagyjuk...

szóval az van, hogy ha nincs képesítésed, akkor érdemes kimenni, mert ott akkor is meg tudsz élni. ha már értesz is valamihez akkor meg méginkább, mert akkor mégjobban meg lehet élni... Very Happy ez ennyire egyszerű. na és persze egyáltalán nem jön be mindenkinek, mert sokan elfelejtik, hogy azért kint is ugyanúgy kell dolgozni, mint itthon. nem beszélve az általad említett dologról, hogy ott bizony a társadalom legalja lesz az ember. mondjuk mindenképpen majomnak néznek minket, szal akkor már legalább fizessenek is meg érte... Very Happy
szóval én inkább maradok otthon és éhenhalok. lehet egyszer még eljön az idő, amikor már csak a 386 képviselő lesz az országban, meg én...de legalább meg fognak becsülni, mert én leszek egyszemélyben a nép!!! és akkor aztán jöhet a valódi népuralom!!!!!!! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptySzomb. Feb. 23, 2008 1:41 am

Eddy:

Az osztrák minimálbér 230 000 forint, a dolgok nagyobb része pedig olcsóbb, mint nálunk.
A német majdnem 260 000 forint, az árak kicsit magasabbak.
Az angol minimális órabér 6 font (2400 forint), az árak másfélszeresek.
Az ausztrál alap órabér, amit külföldi munkavállalóknak kezdetben megadnak: 2850 pénz, az árak alacsonyabbak, mint az angoloknál.

Szigorúan a "cigányok"-nak szánt, szemkiszúrós, legkevesebbet fizető helyekről tettem említést a fentiekben. A többi ennél csak jobb.

Én a horvátországi melónál öt hónap alatt kaptam annyi zsetont, amennyit itt egy teljes állással két és fél év alatt kereshetnék - ha lenne állásom. De Pécsett nem kaptam munkát, pedig értek ehhez-ahhoz. Evil or Very Mad

Én is itt lakom a legszívesebben, meg nem is holnap akarok máshová indulni, de ezekkel azért számolnia kell mindenkinek.

P.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptySzomb. Feb. 23, 2008 1:19 am

gojo írta:
eddy ez elég egyszerű.

magyarországon sok munkával szart sem érhetsz el.
kint szar munkával is sokat érhetsz el. (nyilván magyar szinthez viszonyítva)

a szar munka alatt nem azt értem, hogy rosszul dolgozol, hanem olyan fizikai munkát, amivel itthon csak éhenhalni tudsz. ha meg még netán van olyan kézettséged is amire kint szükség van, akkor aztán tényleg jól jársz, mert sokszorosan megfizetik.

mégis mire gondoltál egyébként? tökéletesen, egyértelműen pénzkérdés...mint minden kis hazánkban. (kicsi a nagy szart...de ugye a beidegződések...)
Jójó, de sztem kinn se mindenhol van kolbászból a keítés. Erről ennyit.
és egy vicc:
Cigány bemegy a munkaközvetítőbe. Leül egy irodista elé.
-Há' munkát keresek!
-Lássuk csak mi van itt a számítógépbe! Áhh! Itt egy magánakvaló vezérigazgatói állás, napi 3 óra semmittevés és 2 milliós havi fizetés!
-Na ne vicceljen mán velem!- csattan fel a cigány
A válasz azonnal jön.
-Oké, de nem én kezdtem.

Csak az a baj hogy külföldön mi vagyunk a cigányok!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptySzomb. Feb. 23, 2008 12:50 am

eddy ez elég egyszerű.

magyarországon sok munkával szart sem érhetsz el.
kint szar munkával is sokat érhetsz el. (nyilván magyar szinthez viszonyítva)

a szar munka alatt nem azt értem, hogy rosszul dolgozol, hanem olyan fizikai munkát, amivel itthon csak éhenhalni tudsz. ha meg még netán van olyan kézettséged is amire kint szükség van, akkor aztán tényleg jól jársz, mert sokszorosan megfizetik.

mégis mire gondoltál egyébként? tökéletesen, egyértelműen pénzkérdés...mint minden kis hazánkban. (kicsi a nagy szart...de ugye a beidegződések...)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptySzomb. Feb. 23, 2008 12:30 am

Pavano írta:
Hoi!

A múltkor Földi kollégának, ma két újabb delikvensnek (Horváth Béla, Kocsis úr) telik idejéből arra, hogy két csatát játsszon fantasy témában tanulás címén.

Az elsőben még segítek nekik, a másodikban már győzniük kell...

Jönnek az újabb tagok, de ők még nem végtagok, mert utánuk is vannak érdeklődők. Ha minden jól megy, néhány 40K kollégát is tudok prezentálni a jövő hónapban. Így nem pusztulunk ki akkor sem, ha minden második generális külföldre távozik hosszabb-rövidebb időre. Lévén ez a veszély engem is fenyeget, igyekszem gondoskodni az utánpótlásról...


P.
Már te is? Evil or Very Mad Mi a fasz van ez lett a menő? Basszus, ha mindenki külföldre megy és csak néhányan maradunk itthon, legyen az bárhonnan akkor kénytelenek leszünk mi is tankokat venni. Valaki indokolja meg nekem miért megy mindenki külföldre és akkor talán elhiszem hogy jobb így, de így nem, pedig nemsok minden köt ehhez az országhoz. Sőt talán csak 3 dolog. És valljuk be az se sok.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyPént. Feb. 22, 2008 10:10 am

Hoi!

A múltkor Földi kollégának, ma két újabb delikvensnek (Horváth Béla, Kocsis úr) telik idejéből arra, hogy két csatát játsszon fantasy témában tanulás címén.

Az elsőben még segítek nekik, a másodikban már győzniük kell...

Jönnek az újabb tagok, de ők még nem végtagok, mert utánuk is vannak érdeklődők. Ha minden jól megy, néhány 40K kollégát is tudok prezentálni a jövő hónapban. Így nem pusztulunk ki akkor sem, ha minden második generális külföldre távozik hosszabb-rövidebb időre. Lévén ez a veszély engem is fenyeget, igyekszem gondoskodni az utánpótlásról...


P.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyCsüt. Feb. 21, 2008 12:31 pm

Hát igen,az átlagpolgárnak azért ritkán telik implantokra,meg nem is biztos,hogy szüksége van rájuk...Meg hát vannak a Birodalomban szinte középkori fejlettségi szinten álló világok,stb
De azért megnéznék egy kiegészitőt amiben a paradise world-öket mutatják be részletesen,sok képpel...
Razz
Ilyet is kéne játszani...
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyCsüt. Feb. 21, 2008 9:34 am

ez csak azert van, mert igazabol nem atlagpolgarokat mutatjak be, hanem az inkvizicios szolgakat Smile

ott meg ha pasi az inkvizitor (sokszor az), akkor mas pasit csak harcban hasznalhatosag miatt valaszt ki, not meg nyilvan kinezet miatt. Szent kuldetes ide vagy oda, akkor is csak pasi marad. Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyCsüt. Feb. 21, 2008 2:10 am

hát az elöbben megnéztem a dark heresy rpg könyvet.
két gondolatom van róla:

1.
az illusztrációk nagyon nagyon jók lettek, hatalmas hangulata van.

2.
ha kicsit gondolkodik az ember akkor meglepő eredményekre jut.

az elsőt mindenki döntse el maga, a másodikat meg ki is fejtem.
szóval arról van szó, hogy ha megnézem a grafikákat akkor az jön le, hogy a világ így néz ki:

-mindenki vasalt bakancsban mászkál, mindenki. gondolom a gyerekeknek van gyerekvasalt bakancs, gyerekföldigérő kabáttal...

-az összes férfi bű undorítóan néz ki, vagy mindenhol implantok vannak nekik, vagy össze vissza vannak vágva, leginkább olyanok, mint a középkori parasztok 30 évesen, vagyis kb a haláluk előtt, én arra gondolnék, hogy ilyen férfiakkal egy nő sem akarnak...khmolni, akkor sem ha csak egy lenne belőlük, de nem egy van vazze!!! hanem az összes ilyen!! én nem vágom, hogy hogyan szaporodank arrafelé az emberek...mert, hogy azt elképzelni sem tudom, amikor a gyroszemű, bedrótozott, chainfistes átlagpolgár (mert a képeken mindenki így néz ki!!! tehát ez kell legyen az átlag) , randira hívja a...a...
(na jó a könyv elején van valmai adonisz, de az meg tuti buzi... Laughing )

-kit is hív randíra? merthogy nők nincsenek ebben a világban!!!! legalábbis olyanok akik eladósorban vannak...mert persze a férfiakkal ellentétben, minden megjelenített nő űberdúrvamodell, akik bármikor millárdokat keresnének jelenkorunkban. győnyörű alak, gyönyörű, angyali arcocskák...persze ezek a nők, mind az inkvizícióhoz tartoznak, szűzek és érinhtetlenek...mondjuk az előző pontból nyilvánvaló, hogy akkor sem tudnának választani maguknak ha akarnának...másik fajta nő nincs! szívás...
(viszont az érdekes lehet, amikor nem a motort bőgeti a kiszemelt nő előtt a helyimenőcsávó, hanem kicsit a láncfűrésszel hangoskodik... Very Happy:D:D )

-most akkor vagy lombikban születnek a gyerekek vagy a férfiak kétneműek...és egymást...nem is gondolom tovább...

-van egy nagyon jó rajz egy techpreist ről, akinek két helyről mindenféle csatlakozók lógnak ki, gondolom a birodalomban fellelhető összes szabvány megvan neki, hogy bármihez csatlakozni tudjon, egyetlen hibája, hogy a csatlakozókat láthatóan kézzel kellene bedugni a helyükre, keze viszont nincs szegénynek...mert az egyik hozzá van drótozva a mellkasához, a másikon meg az újjak helyén, amikkel finommozgást tudna csanálni, mindenféle hegyes meg éles dolog van, amivel nyilván nem lehet dugaszolni...

-értem én, hogy sötét világot akartak, meg, hogy csak a harc, meg mittudomén...de ezt olyannyira tökélyre fejlesztették, hogy én, aki nem ismerem a világot behatóan, ezt vettem le a könyv végigpörgetése után...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptySzer. Feb. 20, 2008 4:20 am

közlemény:
a linkek és fórumszabályok lekerültek az oldal aljára.
tulképpen alig használjuk őket, akkor már ne legyenek a tetején. bőven jó helyen vannak ott lent.

csak szólok, nehogy valaki nekem itt szívrohamot kapjon, hogy nem találja, aztán meg pereljen minket az orvosi költségek meg a maradandó károsodás miatt.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyCsüt. Feb. 07, 2008 6:27 pm

No ha szabad ajánlanom egy könyvet (illetve remélem, hogy többet) a nagyérdeműnek. Tehát olvassátok olyan kedvel, mint én Arturo Pérez-Reverte: Alatriste kapitány kalandjai című könyvét, ami az Ulpius-ház kiadó gondozásában jelent meg, amúgy botrányosan drágán. Könnyű történelmi kalandregény, de valami olyan jó hangulattal, hogy most már biztos, hogy lesz Empire seregem vagy Dogs of War. cheers
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptySzomb. Feb. 02, 2008 2:27 pm

No, azoknak, akik ráérnek, ma délután fél háromtól négyig bandázunk Exael-lel és MAXXxxx-szal a Fordanban. Lehet jönni inni. cheers

P.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptySzomb. Feb. 02, 2008 10:46 am

Délig vége lehet, a számom pedig:

70/361-9709

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptySzomb. Feb. 02, 2008 10:44 am

csaladi ok miatt lehetne inkabb delutan nalad?

vagy delig vege lesz?

... nincs meg Pavano telefonszama... grrr
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptySzomb. Feb. 02, 2008 1:15 am

No, akkor holnap délelőtt várom a jelentkezőket a megbeszélésre akár hozzám, akár a Fordanba, akárhová, csak szóljatok telefonon, hogy mi legyen. Mert jelenleg nem tudom, és lenne egy rakás kérdésem, hogy tudjak helyet intézni.

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyPént. Feb. 01, 2008 10:17 pm

Exael, ha mazlitok van, akkor van nalam pendrive, ugyanis van WH40K RPG PDF-ben.
Biztos ami biztos alapon hozzatok pendrive-t ha erdekel a 40krpg
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyPént. Feb. 01, 2008 4:21 pm

Tiszteletem!

Nagy mennyiségű birodalmi vagy breton lófarokra lenne szükségem. Ha valaki rendelkezik ilyesmivel, akkor U2-ban keressen meg! Cserébe bitzeket, babákat, pénzt tudok felkínálni.

Köszönettel:

P.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyKedd Jan. 29, 2008 12:57 pm

Ok,már alig várom...akkor szombaton délelőtt megbeszélés?Mikor és hol találkozunk?
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyHétf. Jan. 28, 2008 8:50 pm

mar irtam, 20 euro. nem olcsoak, de nagyon betegek es jol neznek ki.

a vekonyt konnyu lesz osszerakni, a nagyot... hat nem egyszeru a nyelvet a helyere tenni a testnel, de eszmeletlen ahogy kinez. Mondjuk lehet, hogy ragasztoval egyszerubb a dolog, de igy uresen mindig szetesik es a nagynal van res. szoval kell majd puttyzni.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyHétf. Jan. 28, 2008 8:15 pm

Ok,köszi!Mennyi volt?
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyHétf. Jan. 28, 2008 8:01 pm

Ozsge bacsi, megjottek a demonjaid, mindjart kibontom oket, hogy megvan-e minden es csodalkozok rajtuk, hogy milyen jol neznek ki.

penteken viszem oket haza magyarorszagra.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyHétf. Jan. 28, 2008 10:12 am

Tiszteletem!

Keresnék babacipelő táskát, ami megfelel az alábbi követelményeknek:

- Nagy (elhelyezhető benne legalább 160 gyalogos, 30 lovas, meg egy rakás szekér, óriás, katapult, ogre, akármi)
- Tehát tényleg NAGY (neten láttam ilyet, onnan vannak az adatok is a férőhelyekről)
- Sötét színű (kék, barna, szürke vagy fekete)
- Nem műanyag bőrönd, hanem vállon vihetős, erős anyagból (vászon, sporttáska-szerűség vagy fém) készült, ami mindkét kezet szabadon hagyja - lehet hátizsák is
- Nem megy szét a táska, ha leesik, le kell dobnom vállmagasságból, vagy nekitolnak egy kisebb Ravnost a buszon
- Nem kerül többe annál, mint amit ki tudok fizetni érte...
- Nem baj, ha akár kettő is akad belőle

Nyilván nem arra számítok, hogy valaki hoz nekem egy kupac ilyet otthonról, csak segítséget kérnék a beszerzéséhez, mert a netes rendelés nekem nem megy, meg kell néznem a valóságban, hogy mi mennyire használható, mielőtt megveszem. Itthoni boltoknál, magyar nyelvű honlapokon viszont nem láttam semmi hasonlót.

Köszönettel:

P.
Vissza az elejére Go down
cowboy001
közlegény
közlegény



Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Jan. 10.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyPént. Jan. 11, 2008 6:21 pm

jaaaa, van. de ezt tényleg a pécsi fórumon akarjuk megbeszélni??Very Happy
ez kurva gecc, asszem ezt hívják úgy, h GLOBALIZÁCIÓ Very Happy

ui összes:
nem értem, mi volt itt a poén... vagy ha értem, akkor nem értem, miért lett volna poén... Very Happy
(a lényeg: nem rozsdálltam el, ha erre gondolsz Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Leslie
őrmester
őrmester
Leslie


Férfi Hozzászólások száma : 41
Age : 45
Location : Gyöngyös
Registration date : 2008. Jan. 09.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 EmptyPént. Jan. 11, 2008 5:19 pm

cowboy001 írta:
Drága feleim!
elképzelhetőnek tartom, h bár pécsiek vagytok, mégis tudnátok ajánlani egy szerény árfekvésű, szolid kis belvárosi panziót 2 fő részére (vas. este csajommal ), vagy ha a btk nem a központban van, akkor ahhoz közeli helyet...
köszi szépen

ui
bár én se tudnék nagyon jó helyet mondani nektek kecsón, de egy kérdést megért:D

Miért Szab, van "csajod"??? Shocked Cool

Ui: Bocs az aposztrófért, de én már csak ilyen jólfésült vagyo, hogy eredetileg barátnőt irtam, de aztán ugy nem tünt a cuccos elég frappánsnak.

Ui2: Ja és mindig kinyirom a saját poénjaimat.

Ui3: Főleg, ha még sz*r poén is volt...

Ui4: Azért nincs harag? Very Happy:D

Ui5: Moderátorok: bocsi.....Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://kep.tar.hu/sgtstalker
cowboy001
közlegény
közlegény



Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Jan. 10.

kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: panzió   kocsmaasztal - Page 33 EmptyCsüt. Jan. 10, 2008 2:10 pm

Drága feleim!
elképzelhetőnek tartom, h bár pécsiek vagytok, mégis tudnátok ajánlani egy szerény árfekvésű, szolid kis belvárosi panziót 2 fő részére (vas. este csajommal ), vagy ha a btk nem a központban van, akkor ahhoz közeli helyet...
köszi szépen

ui
bár én se tudnék nagyon jó helyet mondani nektek kecsón, de egy kérdést megért:D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





kocsmaasztal - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kocsmaasztal   kocsmaasztal - Page 33 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kocsmaasztal
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4
» Kocsmaasztal # 5
» Kocsmaasztal #2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: szabályzat, linkek, temető :: temető-
Ugrás: