kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 kibeszélő

Go down 
+5
Patrik
gorugrany
subaggut
YKoS
gojo
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 8:30 pm

Különösebb ötletem nincsen. Vadásztam a neten Infinity building/terrain/scenery után és pl. az ezen az oldalon talált városka különösen megtetszett (van ott alant 92 oldalas free letölthető .pdf).
Szóval valami ilyesmit szeretnék én is, apránként.
Vettem egy dekorstúdióban 5mm vastag habosított pvc/sico lemez tudjaafrancmiapontosneve műanyag lemezt pár négyzetmétert, ezt ajánlja a linkelt oldalon a készítő is.
Valószínűleg nem lesznek ennyire profik, például Hirst-Art öntőformám sincs (nem is lesz, mert brutális az áruk), viszont találtam egy orosz mukit az ebayen aki nagyon fasza cuccokat árul, amik lényegében felhasználhatók az épületek részletesebbé tételéhez.
Ezeken kívül ha megnézed az Infinity figurák hivatalos fényképeit, amikor terepen vannak fényképezve, akkor nem nehéz felfedezni, hogy a terep apróságai bizony érdekes tárgyakból készültek meglehetősen kreatívan. Néhány kedvencem:
kibeszélő - Page 4 280138-0240-maqueta1
A háttérben látható fülhallgatók.

kibeszélő - Page 4 280513-0067-maqueta1
Szg hűtőbordák.

kibeszélő - Page 4 280137-0234-maqueta1
Kondenzátorok.

Az évek során rengeteg hasonló szirszart halmoztam fel, mondván majd jó lesz valamire. Remélhetőleg az az idő most jött el.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 7:44 pm

gorugrany:

de, szerintem ez a maelstrom újjáéledt verziója.

én is úgy vagyok vele, hogy nem hiszem, hogy egy seregnél meg fogok tudni állni. a pano-ból nekem nagyon tetszik még a acontacimento vonal is, meg az aleph is bejön.

mellesleg, ha a tereptárgyakra vannak ötleteid, akkor azokat szívesen fogadjuk! elsősorban nem a méregdrágán megvehető kész cuccokra gondolok, azokat megtaláltam én is, hanem más otthoni verziókra.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 4:41 pm

gorugrany írta:
Mik lesznek azok a seregek? Ykos Ariadnájai...arid... szóval zsugori vodkábanpácolt fanszia farkasairol tudok Smile
a SAS-os fiúkat kihagytad. Razz
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 4:24 pm

Nekem már van pár Ariadna (ó így sokkal könnyebb) figurám. 9db egészen pontosan, starter+zouave+scout+foxtrot, ezek 203 pont wysiwyg. De gondolkodom PanO-n, Yu Jing (Dzsu Csing scratch ), Nomad, ALEPH, beszerzésén, mert a figurák tetszenek nagyon.

Fluffot nem tudok mást, mint az alapkönyvek. Btw a magyar szabálykönyv fordítás a 1st ed cuccait használja, csak úgy mondom.

Suba, eléggé jó az az ár mert én akárhol néztem 9-10k-ra jön ki egy starter és majdhogynem a Gólemes a legjobb, amit találtam eddig.
Edit na jó az Element egészen fasza ár. Ez nem a Maelstrom újjáéledt verziója?


A hozzászólást gorugrany összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 23, 2013 4:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 2:09 pm

szerintem máté element games-től rendelt és 9000 körüli pénz volt, ha jól emlékszem. úgyhogy ennyiért biztosan nem rossz vétel.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 2:06 pm

Honnan és milyen áron rendeltétek a startereket? Mert találtam e-bayen egy SEF startert (a kékségek alant) 16 dollárért+10 postáért, azaz 5700 forintból megállna a doboz.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 1:50 pm

máté: Pano Military Order
bill: Aleph
gojo: JSO (szupernindzsák kihagyhatatlanok)

de erősen kétlem, hogy ki fogom bírni, hogy ne szerezzek be némi Haqqislámot.

2ed sajna nincs meg, én sem találtam sehol. maxxxx szerint sincs fent még backup-ban. engem is főleg a háttér miatt érdekelne.

az alapkönyveken felül van egyébként bármi elérhető háttér még?
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 8:23 am

Mik lesznek azok a seregek? Ykos Ariadnájai...arid... szóval zsugori vodkábanpácolt fanszia farkasairol tudok Smile

apropó: a 2nd ed nincs meg véletlenül valakinek backupban. kiváncsi lennék a fluffra, hátha szebb bővebb, mint az elsőben illetve a hs-ben.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptyPént. Feb. 22, 2013 6:40 pm

ykos: néztem már ezeket, de mielőtt innen rendelnénk bármit is, előbb a tesco játékosztályán kívánok szétnézni, mert lehet olcsóbbért, nagyon hasonló cuccokat be lehet majd szerezni. de én majd azért tervezek innen is rendelni, hogy színesítsük a terepet. csak előbb a figurák legyenek meg.

gorugrany: 4 en vagyunk eddig, úgyhogy azért nem olyan rettenetes a lendület. Smile viszont mi már biztosan belekezdünk, mert megrendeltük a figurákat. (és én jó szokásomhoz híven, már a második sereget tervezem...egyszer találnám el elsőre bakker...vagy egyszer nézném meg a fluffot előbb és csak utána rendelnék...huszadszor is ugyanabba a folyóba lépek...na mindegy)
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptyPént. Feb. 22, 2013 6:28 pm

Az nagyon jó, ha szépen belevágtok az Infinity-be, mivel az idei Fluffisztánon én tervezek felállítani egy asztalt csak ezért a játékért. Az alapanyagok jó része már megvan a házikókhoz, pár hónap csak elég lesz a terep összeheggesztéséhez Smile
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptyPént. Feb. 22, 2013 1:41 am

http://www.shop.microartstudio.com/designed-for-infinity-c-78.html

alien artifacts, alien consoles, crash coffins, elevator doors, human consoles, info hub...
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 9:42 pm

No, nyilván nem voltam érthető, mert az előzmények lemaradtak. Szóval régóta nézegettem az infinityt, de nem tetszettek a figurák. És akkor ráleltem erre, és látám, hogy lehet ezt szépen és jól. De ez még mind a jövő zenéje, lehet, hogy holnapra már kiszeretek a dologból, és inkább a vízművektől kapott éves elszámolásra költöm a kártyákért kapott pénzt (a poszt megírása után láttam, hogy jött ilyen is ma...)
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 9:04 pm

há' bélám! szerintem olyan színsémával fested ki a figuráidat, amilyennel akarod, ha belekezdesz! Very Happy

megjegyzem tényleg nem rossz ez a festés. egyszerű, mégis hatékony.

ui.: ha még egyszer valaki széthúzza a fórumot egy képpel, zuppermen a farpofáit fogja széthúzni...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 8:58 pm

Ha sikerül elpasszolnom a MAGIC kártyáimat (úgy tűnik, sikerül), akkor beruházok egy sasvati sectorialra. Ezek a figurák tetszenek, de csak ezzel a festéssel.

kibeszélő - Page 4 Tumblr10
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptyKedd Feb. 12, 2013 4:53 pm

gojo írta:
Ykos okos kérésére...hogy miért nekem kell megnyitnom és nem ő tette meg az rejtély... Very Happy

gondoltam ameddig nem látjuk, hogy mennyit fogunk írni, addig nem csinálok neki teljesen saját témát, mint malifaux-nál.
én csak kérdeztem, hogy vóna rá-e igény...
egyébként meg nyilván főtopic kéne Razz

node, a szabályoknál nem tudom, hogy ki meddig jutott, de ha jól emlékszem alapvető kérdés volt - és ezzel meglehetős sok problémát lehet kiküszöbölni - a targetelés kérdése. újra és újra előjött hogy lehet-e tereptárgyat lőni, illetve, hogy az út/föld tereptárgy-e.
anno voltak rendkívül szimpatikus próbálkozások a cammos, fedezékben lévő figuk mellé rakétázására. affraid ami "mókás" elképzelés, bár RAW szerint okés.

ja, és majd megnézem a paradiso kampány küldiket, de ha mérnök/flekken kell hozzá, akkor meglehetős hendikeppel indulok.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 EmptyKedd Feb. 12, 2013 3:26 pm

Ykos okos kérésére...hogy miért nekem kell megnyitnom és nem ő tette meg az rejtély... Very Happy

gondoltam ameddig nem látjuk, hogy mennyit fogunk írni, addig nem csinálok neki teljesen saját témát, mint malifaux-nál.


A hozzászólást gojo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 20, 2013 11:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





kibeszélő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kibeszélő   kibeszélő - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kibeszélő
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Infinity :: Akadémia-
Ugrás: