kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal # 5

Go down 
+9
Lazaruss
Laci
MAXXxxx
Patrik
gojo
subaggut
Yoda007
YKoS
exael
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 1:37 pm

[quote="MAXXxxx"]
YKoS írta:
MAXXxxx írta:

rég jártál itthon, úgy tűnik.
karacsonykor, de husvet hetvegen (pentek-szombat) es utana levo heten megnezem mi valtozott. Smile

hajajj. Már kolbászból van a kerités is mindenkinél Razz

Majd ha jössz játszunk
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 1:29 pm

[quote="YKoS"]
MAXXxxx írta:

rég jártál itthon, úgy tűnik.
karacsonykor, de husvet hetvegen (pentek-szombat) es utana levo heten megnezem mi valtozott. Smile
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 1:23 pm

MAXXxxx írta:
gojo: igazabol akar otletelhetnek is rajta, az igazi gond, amit nem hisznek el, hogy videki nagyvarosban van kb 5 aktiv tag.
Sokkal tobb Pecsen sincs, ha jol tippelem.

Ha meg igyis ugyis postan jon a cucc, akkor annak a kb 5 embernek annyira mindegy, hogy honnan jon. Csak azert tamogatni a magyar nagykert, mert az neki jo, folos baromsag.
rég jártál itthon, úgy tűnik.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:56 pm

igazából nem fölös, mert a boltvezetőnek is meg kell élnie valamiből... Laughing

(nyilván tökéletesen felesleges minden gondolkodás ebben a témában addig, ameddig nincs meg a kritikus tömeg. márpedig nincs meg, így értelmetlen bármin is gondolkodni.)

és szerintem nem is arról van szó, hogy drága, meg nem drága. egyszerűen nálunk ennek nincs keletje és kész, semmilyen terepasztali játéknak, köztük a GW-s játékoknak sem. olyan ez kb. mint indiában azon siránkozni, hogy nem fogy a marhahús az üzletekben...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:39 pm

gojo: igazabol akar otletelhetnek is rajta, az igazi gond, amit nem hisznek el, hogy videki nagyvarosban van kb 5 aktiv tag.
Sokkal tobb Pecsen sincs, ha jol tippelem.

Ha meg igyis ugyis postan jon a cucc, akkor annak a kb 5 embernek annyira mindegy, hogy honnan jon. Csak azert tamogatni a magyar nagykert, mert az neki jo, folos baromsag.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:55 pm

gojo írta:
a legszebb benne, hogy pestiek elvitetkozgatnak arról, hogy a vidéket hogyan kellene fejleszteni...tanulékonyak rendesen azért. mondjuk úgy könnyű, hogy minden nap ott sétálhatnak a parlament mellett és a friss tavaszi szellővel együtt szívják magukba az ihletet. vagy valami mást, de biztosan szívnak, mert ilyet magától ember...

lassan szólhatna nekik valaki, hogy a vidék MÁST AKAR! Very Happy

hogy hagyják békén Very Happy
azt beszéltük gojoval, hogy a végén még döntenek valami bolttámogatási rendszerről, aztán járja végig a klubokat a kicsi-nav, hogy helló, befizetted már a bolttámogatási-tizedet? tongue
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:48 pm

a legszebb benne, hogy pestiek elvitetkozgatnak arról, hogy a vidéket hogyan kellene fejleszteni...tanulékonyak rendesen azért. mondjuk úgy könnyű, hogy minden nap ott sétálhatnak a parlament mellett és a friss tavaszi szellővel együtt szívják magukba az ihletet. vagy valami mást, de biztosan szívnak, mert ilyet magától ember...

lassan szólhatna nekik valaki, hogy a vidék MÁST AKAR! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:35 pm

nem véletlenül született annyi híres fizikus magyarországon... a tér-idő kontinuum megértése magyarországon nobel-díjra predesztinál...
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:33 pm

most csomagolja a gyerek, holnap ott lesz... vagy pénteken... mondom, h az ugye munkaszünet, akkor szombaton. Suspect
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:20 pm

No, ezek szerint te is belekóstoltál a Főnix dolgaiba. Botrányos, komolyan. Egyébként megrendeltem e-bayről pénteken a Von Schill figurát Angliából 520 ft-os pk-ért jött, összesen 2400-ba volt így benne. Ma délelőtt már a postaládában volt. Csak az összehasonlítás kedvéért: a Főnixnél december 19-én rendeltem le VS-t, és elvileg volt raktáron...
Vissza az elejére Go down
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzer. Márc. 13, 2013 9:30 pm

szerintem inkább az lehetne a topic címe, hogy hazai bolttámogatási rendszer.

na mindegy.

én többet itthon nem veszek figurát. van a főnix ugyebár, ahol pesti szállítással, helyszínen átvéve kedvezményes a cucc, rendeltem malifó babát, megkérdeztem van-e, írták van, küldik a héten. elvileg péntek óta ott van. ma volt bent ismerős a cantinában, nem is hallottak a rendelésről.
ezekbazmeg sírbatesznek. ekkora egy fost, mint ez a főnixcsarnok... nem hiszem el.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzer. Márc. 13, 2013 11:29 am

MAXXxxx írta:
YKoS írta:

valami faszság, ha derülnek ki részletek szólok, de eddig nekem nem jött át, hogy mi értelme lenne az egésznek.

ami nekem lejott (nagyon zanzasitva): mint nagyker szeretne, ha klubtamogatas cimen minden jatekos a klubbon keresztul tole vasarolna es nem a neten.
akkor jól értettem én is Smile azért szép próba volt Smile
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:32 am

leköpiagépet leköpiagépet leköpiagépet
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzer. Márc. 13, 2013 10:13 am

MAXXxxx írta:
YKoS írta:

valami faszság, ha derülnek ki részletek szólok, de eddig nekem nem jött át, hogy mi értelme lenne az egésznek.

ami nekem lejott (nagyon zanzasitva): mint nagyker szeretne, ha klubtamogatas cimen minden jatekos a klubbon keresztul tole vasarolna es nem a neten.

Nekem is ez jött le, szerintem ez minket nem fog érinteni:)
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzer. Márc. 13, 2013 8:05 am

YKoS írta:

valami faszság, ha derülnek ki részletek szólok, de eddig nekem nem jött át, hogy mi értelme lenne az egésznek.

ami nekem lejott (nagyon zanzasitva): mint nagyker szeretne, ha klubtamogatas cimen minden jatekos a klubbon keresztul tole vasarolna es nem a neten.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzer. Márc. 13, 2013 12:33 am

http://inkvizitor.hu/index.php/forum/viewthread/556/P20/

valami faszság, ha derülnek ki részletek szólok, de eddig nekem nem jött át, hogy mi értelme lenne az egésznek.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptyKedd Márc. 12, 2013 3:46 pm

Megvan a kiírás. Ki az akit érdekelne?

Tisztelt Fantasy játékosok!

A tavalyi rendezvény folytatásaként idén is megrendezzük a HTC (Hungarian Team Championship) WHFB versenyt. Mint sokan tudjátok ez az ETC (Europen Team Championship) mintájára létrehozott rendezvény egy kicsit hazai viszonyokhoz igazítva.
Így a verseny most is egy napos lesz 5 fős csapatokkal.

Helyszín: Székesfehérvár, Vállalkozói Központ (A H.É.T. rendezvények helyszíne)
Időpont: 2013 Május 25 Szombat
Csapatok nevezési díja (5 fő): 8000 ft
Fődíj: A dicsőség, és a következő évi versenyig birtokolható vándorkupa.

Kérek minden klubbot, csapatot, akik az előzetes megkeresés folyamán jelezték a szándékukat hogy válasszanak ki maguk közül egy csapatkapitányt. Az ő feladatairől bővebben olvashattok majd a kiírásban. Minden más személy vagy csapat aki érdeklődne a rendezvény után, de nem tud kiállítani egy 5 fős csapatot jelentkezzen nyugodtan. Minden játékosnak találunk helyet valahol.
Mivel nyíltlistás versenyről van szó a leendő csapatkapitányok a listákat legkésőbb 2013 ápr. 20-áig küldjék el az alábbi email címre. És kéretik a határidőt betartani.
A tavalyihoz hasonlóan idén is lesz egy komplett letölthető kiírás, csak meg szeretném várni amíg a “nagyok” véglegesítik az ETC sereg megkötéseket.
Ha bárkinek bármi kérdése, kérése van a rendezvénnyel kapcsolatban akkor az alábbi címen teheti m
eg.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptyHétf. Márc. 11, 2013 11:33 am

subaggut írta:
Igen, a holnap még mindig jó. Fél 5-re ott leszek.

ok
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptyHétf. Márc. 11, 2013 11:29 am

Igen, a holnap még mindig jó. Fél 5-re ott leszek.
Vissza az elejére Go down
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptyHétf. Márc. 11, 2013 10:34 am

kár, akkor még várunk

Holnap akkor játszunk?
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptyHétf. Márc. 11, 2013 1:44 am

Patrik: Megnéztem az Arena Rex játék oldalát még egyszer, és csak most látom, hogy március 15-én nem a starterek jelennek meg, hanem elindul a kickstarter kampány, azaz leendő játékosoktól próbálnak pénzt beszedni a megvalósításhoz. "This project is a dream, help us make it a reality". Szóval ez még messze van...
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 10:24 am

Bm írta:
Laci írta:
Mennyi igény van 40ks csatariportokra? Csak mert ha szart se érdekel akkor nem írok kisregényeket, de ha akad aki olvasná akkor szívesen.
Abszolút, legyen legyen!

Már ment amúgy kettő What a Face
Mikor jössz Pécsre? Veled játszottam az első 40k meccsem, de jó lenne most egyszer úgy is játszani hogy tudom mi-micsoda Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bm
ezredes
ezredes
Bm


Férfi Hozzászólások száma : 1328
Age : 41
Location : Over the rainbow
Registration date : 2008. Apr. 14.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 12:28 am

Laci írta:
Mennyi igény van 40ks csatariportokra? Csak mert ha szart se érdekel akkor nem írok kisregényeket, de ha akad aki olvasná akkor szívesen.
Abszolút, legyen legyen!
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptyPént. Márc. 08, 2013 8:47 pm

A holnapi klubnapra hozna nekem valaki hat darab olyan pici mágnest, mint amit múltkor ott számolgattatok? Köszi!
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 EmptyKedd Márc. 05, 2013 2:27 pm

Az utolsó 3ra még nagyjából emlékszem, majd írok róluk. A Daemon vs. Grey Knight csatáról meg majd csinálok képeket is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal # 5   Kocsmaasztal # 5 - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal # 5
Vissza az elejére 
4 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal #4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: