kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kocsmaasztal #4

Go down 
+21
exael
Adamowich
lordbill
Sosemvolt
gorugrany
Eddy
Olaf
igua
Bm
Patrik
YKoS
voroncov-draskov
Yoda007
Pavano
MAXXxxx
gojo
Berzenke
subaggut
Nyamm-haikan
Laci
TöKöS
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33
SzerzőÜzenet
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 33 EmptyPént. Júl. 02, 2010 1:29 am

Üdv! Na, sikerült elszabadulnom, vasárnap akkor mennék én is. Ha beférek Laciékhoz úgy lenne a legjobb.

Ha mégsem, akkor élnék gojo ajánlatával Smile Köszönöm szépen!
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #4 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 33 EmptyPént. Júl. 02, 2010 12:36 am

Laci ma azt mondta nekem, hogy elhozna... sztem Suba is befér hozzá, bár ezt majd Ő megmondja Wink
Üdv! Kocsmaasztal #4 - Page 33 711625
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kocsmaasztal #4 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 33 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 9:41 pm

no akkor:

megvannak a fáklyák, a gyertyák, a tányérok és az evőeszközök.
fát intézi pavano és kata a szombati napon, tehát az is megvan.

szerintem kezdjünk délután. mondjuk legyen 1 óra. akkor modjuk 5 re an kaja, az gondolom mindenkinek jó. ha jól számolok akkor addigra a játékosok pont be tudják fejezni a játékot, szóval a helyükön tudunk asztalnál enni is. bár van bőven másik asztal is, úgyhogy igazából midegy.

tökös:
ha nincs más, akkor én felugrok érted kocsival. ha valaki mégis van a közelben, aki onnan jön, akkor persze inkább ő hozzon el. Smile de ez még az utolsó pillanatban is elég ha eldől. ha nem lesz senki aki elhozzon, akkor rámtelózol és megyek.

suba:
ha csak ezen múlik téged is elhozlak és visszaviszlek. úgyhogy ne gondolkodj sokat.

ha jól sejtem egy felé laktok...úgyhogy ha valaki más hozza el tököst, akkor az a más hozza el subát is, ha nem dolgozik vasárnap. hazafelé meg majd megbeszéljük.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Berzenke
törzszászlós
törzszászlós



Hozzászólások száma : 215
Registration date : 2007. Dec. 12.

Kocsmaasztal #4 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 33 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 3:16 pm

Megpróbálok én is benézni csevelyre, miazmásra.
Töki: ha te főzöl, felejtsd el a játékot. Üti egymást a kettő, ebben nagy és keserves tapasztalatom van. Sad
Vissza az elejére Go down
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

Kocsmaasztal #4 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 33 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 2:36 pm

Ha nem kell dolgoznom vasárnap is, Kocsmaasztal #4 - Page 33 198532 akkor én is felugrok. Kaja igényem nem igazán van, úgyhogy a zsák krumpli mellé nem kell venni még egy kétkilós hálós kiszerelést is. Remélem ez még ma este eldől, aztán akkor majd jól megírom, hogy mi van. Esetleg valaki biztos autós résztvevő pozitív kicsengés esetén elszállíthatna a színhelyre, mert egyszer voltam arra, nem én vezettem, ráadásul bealudtam odafele az anyósülésen. De majd még ez is változhat, nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Nyamm-haikan
zászlós
zászlós
Nyamm-haikan


nő Hozzászólások száma : 131
Age : 41
Location : Location, location, location :-)
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kocsmaasztal #4 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 33 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 12:06 pm

Sail ho!

Legkésőbb holnap du. megveszem a tányérokat, evőeszközöket, fáklyákat és gyertyákat, és fogok egy üveg paprikát (dacból, ez is és a paprika is hungarikum) és elviszem Gojóhoz munka után. Olyan közel lakok hozzá, hogy mindenképpen el tudom és fogom vinni (még a telefonszáma is megvan! cheers ), nem lesz gebasz a késés miatt, és a következő tényezők sem állítanak meg:

- apum már meghalt rákban, gyerekem nincs
- jogsim nincs, autóm nincs, a rutin pályán pedig nyuszi ül a volánnál, úgyhogy én bizti nem török össze senkit és semmit,
- házam nincs, de a munkahelyemen az irodámhoz vezető folyosó már kétszer beázott a nagy esőzésekkor (plusz leszakadt a menekülési út jelző tábla): szerintem ez jó ómen tűzvész ellen
- és bárakármi, amit kihagytam. scratch

ui.: A lótüdőtől most azért rendesen elsápadtam... pale


Nyamm
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #4 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 33 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 11:55 am

Ha valaki tud sereget kölcsönözni, akkor nagyon szivesen játszom én is Very Happy
Üdv! Kocsmaasztal #4 - Page 33 711625
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 01.

Kocsmaasztal #4 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 33 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 9:58 am

Tökös, ugyan már, nem kell ölbe vinni. Fogsz majd egy ilyen kétkerekű kocsit mint a szimpatikus MAGYAR brownskin kollégák és eltolod a faházig:) Amúgy ha tudok jövök kocsival. Razz

Beszéljük meg a játékot.
Eddig úgy néz ki hogy, Tökös, Patrik, Zoli, és én játszanánk. Ebből teknikai okok miatt Tökös valszeg nem játszik. Szal kéne még egy nép mellém és akkor lehetne egy szimpatikus párost csapni. Másra nem emlékszem aki írta volna hogy játszana scratch
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #4 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 33 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 12:12 am

Jham igen, és nem lenne rossz, ha jönne valaki olyan velem, akinek van autója, mert a zsák krumplit meg a raklap kenyeret meg a kiló lótüdőt nem tudom odavinni ölben Very Happy
Üdv! Kocsmaasztal #4 - Page 33 711625
Vissza az elejére Go down
TöKöS
zászlós
zászlós
TöKöS


Férfi Hozzászólások száma : 130
Age : 31
Location : ...on the road to the Valhalla...
Registration date : 2009. Feb. 22.

Kocsmaasztal #4 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 33 EmptySzer. Jún. 30, 2010 11:44 pm

Ha minden igaz, akkor ez 10 ember.
Mit szólnátok ahhoz, hogy ha 12 főre vásárolnék be, ugyanis sokunknak nagy a bendője, szal ha lehet repetázni, az nem gond sztem Razz

Gojo:
Kajának legjobb esetben 2 óra kell, de ekkor mennyiségnél lehet, hogy lesz az 3-4 is...
Fa kell elég sok, de tényleg. Én sajnos azt nem tudok hozni Crying or Very sad

Kata: a paprikát nagyon meghálálnánk, hozz, hozz Smile

Az, hogy mikor álljak neki a kajának, szintén rajtatok múlik, attól fügfg, hogy mikor akartok enni Smile
Üdv! Kocsmaasztal #4 - Page 33 711625
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kocsmaasztal #4 - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kocsmaasztal #4   Kocsmaasztal #4 - Page 33 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kocsmaasztal #4
Vissza az elejére 
33 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33
 Similar topics
-
» kocsmaasztal
» Kocsmaasztal #2
» Kocsmaasztal #3
» Kocsmaasztal # 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: