kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Tomb King

Go down 
+10
subaggut
TöKöS
Patrik
Pavano
Yoda007
gojo
MAXXxxx
gorugrany
Eddy
Laci
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyVas. Május 03, 2009 11:11 pm

Az veszít aki a szekérrel van talpkontaktban, mert ilyenkor olyan mintha egy modell lenne a prince és a szekér
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyVas. Május 03, 2009 10:59 pm

Egy kérdés:

Tomb Prince viseli Vambraces of the Sun nevű fuxot.
Fux képessége: 1 talpkontaktusba lévő fickó veszít egyet támadásaiból.

Abban az esetben ha Prince szekéren áll, az veszít aki a szekérrel van talpkontaktusban vagy szopó és semmit nem ér a fux, mivel a Prince-el senki nincs talpkontaktusban, hiszen a szekéren csücsül?
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 23, 2009 10:36 am

Hoi!

Vonat-lovassághoz, legalább 15 babából álló csontváz osztaghoz, valamint a herceg/király szekeres kísérőihez én is használok zászlókat (általában mágikus - gyógyító, lövés ellen védő - hatásokkal). Tomb Guard esetében mindig van zászló, nekik fontos, ráadásul tőlük nehéz elvenni.

Kisebb létszámú, "puha" egységeknek viszont valóban nem éri meg adni.

A fear meg úgy van, ahogyan Eddy írta. Gojo is így játszotta mindig, csak fáradt lehetett az írásnál...

P.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 23, 2009 10:18 am

gojo írta:
ha meg miatta nyered, akár csak 1-el is a harcot, akkor meg egyenesen az ellenfél dob, ráadásul ha nem immunis a fear-re és kevesebben van, mint te, akkor el is fut, dobás nélkül.

A birodalmi fordítások hibái. Auctorok! Na akkor, ha többen vagy, nyertél egy kört a harcban, feart okozol, az ellenfél nincs többen (logikus nem?) akkor dobhat DUPLA 1-re hogy ott marad, azaz dobhat és már nem fut automatikusan . :kurvaronda1:

jogos! azért nem jutott eszembe, mert annyire marginális a szerepe, hogy az asztal mellett is csak röhögni szoktunk, amikor dobni kell. természetesen amikor nincs rá szükség, akkor az ember képes megdobni! nekem is sikerültmár, de csak olyankor, amikor nem okozot feart az ellenfél! Very Happy
gojo
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 23, 2009 8:45 am

Igen, erre gondoltam köszönöm.
Már csak a seregem hiányzik lol!
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyVas. Márc. 22, 2009 11:54 pm

no tegyük rendbe! Very Happy

szóval a zászló a közelharc eredményhez ad hozzá +1 et. ha azt nézed, hogy az dob ld-re aki veszti a közelharcot, akkor végülis lehet mondani, hogy a zászló miatt, ha vesztessz, akkor is magasabb lesz az ld 1-el. ez igaz. ha erre gondoltál, akkor igazad volt. ugye amennyivel veszted, annyi csonti esik le pluszban. (ha jól emlékszem) a zászló miatt akkor ugye +1 csonti marad fent. de ha a zászló miatt lesz döntetlen, akkor ugye semmi sem esik le. ha meg miatta nyered, akár csak 1-el is a harcot, akkor meg egyenesen az ellenfél dob, ráadásul ha nem immunis a fear-re és kevesebben van, mint te, akkor el is fut, dobás nélkül.

a tomb guard egységnél én mindig szoktam látni zászlót. ott ugye fontos, hogy minél több eredményt tudj elénri közelharcban. sima csonti kockát egyáltalán nem láttam még pavanonál, ha jól emlékszem, nemhogy zászlót... Very Happy az íjászoknak nem érdemes adni. a lovasoknak szintén nem érdemes adni.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyVas. Márc. 22, 2009 11:38 pm

Na még vmi gyorsan.
Hülyeség az egységeknek zászlót adni igaz? Az LDre ad de úgy sem futnak el a csontik.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyVas. Márc. 22, 2009 11:27 pm

Magyar seregkönyv elég buzin írja le mert szó nincs olyanról hogy ha a tüzér kockával dobok. Lehet az volt a baj ho "Sikertelen dobás" névre lefordították a misfire-t...
Hozni tudom ho érdemes csak kérdés volt hogy ez az elásás jó-e.
Köszönöm a választ.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyVas. Márc. 22, 2009 11:22 pm

konkrétan nem ezt írja.

azt írja, hogy ha misfire-t dobsz akkor kell dobnod azon a táblán. ez konkréten azt jelenti, hogy ha az artillery dice-al sikerül misfire-t dobni, akkor történik ez. nemtom láttál e már artillrey dice-ot, de egy hatoldalú kocka, ahol egy oldalra van felírva a misfire.

vagyis először d6, hogy feljön e. ha igen, akkor artillery és scatter dobás egyszerre. ha artillery-n misfire, akkor d6-al mishap tábla.

ha az első d6 ot rontod el, akkor annyi történik, hogy nem jön fel. nem kell dobni a mishap táblán.

úgyhogy nyugodj meg! skorpiót érdemes hozni! nagyon! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyVas. Márc. 22, 2009 11:12 pm

Kérdésem lenne.

Skorpiót leteszem föld alá.
Első körben nem jöhet föl.
Második körben dobok, 4+ra feljön. Abban az esetben ha nem dobom meg, egyből dobnom kell hogy mi történik vele? Mert azt írja hogy sikertelen dobás esetén. Na ha ez így van akkor skorpiót nem igen szabad elásni:S 4+ra ha nem dobod be egyből akkor 1-4ig lehullik, 5-6ra ellen rakja le...nem látom vmi jónak.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyKedd Márc. 03, 2009 1:57 am

Hoi!

Eddy teljesen jó kezdőcsapatot írt fel, azon a listán én sem tudnék sokat alakítgatni. Pontok szerint nem számoltam utána, de gyanús, hogy valóban kb. ennyibe kerülne ez a sereg. king

Az eddigiekre:

- A Tomb Swarm akkor is megéri, ha csak egyetlen talpat hozol belőle (45 pont, a legolcsóbb "core" választás a seregben), march block-ra, hadigépek, magányos varázslók ellen bőven elég lehet, ha a föld alól mászatod fel. Sleep

- Azt ne felejtsd el, hogy kézifegyver az alapszabályok szerint mindenkinél van, tehát a lándzsás csontvázak is harcolhatnak kard+pajzs kombóval (és ezzel 4+ páncélmentővel), ha úgy akarod. Nem véletlen, hogy a lándzsa kerül plusz pontba, több opciót adva ezzel a babáidnak. Cool

- A TK seregben sokszor hoznak 20-25 íjászt is egyetlen sorba rendezve (dombon kettőbe), akár még zászlót is adnak nekik. Ennek az az oka, hogy így nagyon sokat tudnak lőni, ha véletlenül sikerül egy "mágia fázisban kapnak egy lövési fázist" varázslatod, valamint adott esetben szabvány kockába rendeződhetnek (reform manőver az alapkönyvben), így lesz egy törhetetlen közelharci osztagod sok sorral, túlerővel, zászlóval. Bár így csak az első sor tud lőni, ráadásul közelharcban is bénák, azért képesek valamit feltartani néhány körig. Amúgy a legtöbb esetben a sima 10 baba egy sorban a nyerő formáció. Razz

- Ha sokat lő az ellenfél, akkor a főpapot érdemes inkább gyalog vinni, mert úgy lehet használni a repülő köpenyt (Cloak of Dunes), ha 20"-et tud mozogni bármilyen irányba, nehezen fogják meg. Tomb King - Page 5 103469

P.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyKedd Márc. 03, 2009 12:00 am

Magyarul ezek kézifegyveresek, most olvastam hogy pont szerint hogy működik.
Köszi majd még biztos kérdezek sok ilyet:D
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 11:55 pm

Laci írta:
"20 skeleton warrior - light armor, shild, standard"?
Ez milyen fegyverlehetőségeket takar? Mert nekem minden magyarul van meg és még nem is értem a végére...Gondolom a normáls típusú(pl kard) fegyvereket ugye a pajzs és light armor mellé.
Amúgy köszi most lesem mi mennyi pont seregkönyvben.
könnyű vért, pajzs, zászló
ha csak shieldet adsz nekik akkor hand weapon (kézi fegyver) + shild (pajzs) van és ha közelharba kerülsz akkor 5+ (5-ös, 6-os a siker) helyet 4+ (4-es, 5-ös, 6-os a siker) a páncélmentőd. Ha csak spear and shild akkor 5+ marad mindig, de ha téged rohamoznak be akkor két sor üt vissza.
Vissza az elejére Go down
Yoda007
Master Jedi
Master Jedi
Yoda007


Férfi Hozzászólások száma : 983
Age : 115
Registration date : 2007. Dec. 12.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 11:53 pm

Laci írta:
"20 skeleton warrior - light armor, shild, standard"?
Ez milyen fegyverlehetőségeket takar? Mert nekem minden magyarul van meg és még nem is értem a végére...Gondolom a normáls típusú(pl kard) fegyvereket ugye a pajzs és light armor mellé.
Amúgy köszi most lesem mi mennyi pont seregkönyvben.
standard gondolom itt a zászlót jelöli, de ha nem úgyis kijavítanak. Smile
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 11:42 pm

"20 skeleton warrior - light armor, shild, standard"?
Ez milyen fegyverlehetőségeket takar? Mert nekem minden magyarul van meg és még nem is értem a végére...Gondolom a normáls típusú(pl kard) fegyvereket ugye a pajzs és light armor mellé.
Amúgy köszi most lesem mi mennyi pont seregkönyvben.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 10:09 pm

es maxxxxx 10 kozelharci fazis alatt nem tudja levagni oket kozelharcra specializalt egyseggel. Smile
(maig emlekezetes marad vs Pavano csata:
gondoltam 4 Seeker ledaralja 1 kor alatt oket, tovabb megyek es viszek valami fontosat is a kov kozelharcban.
Mi lett belole? koronkent 12 S4-es tamadasbol sikeresen leszedtem 1, azaz 1 csontit, majd vesztettem harcot es en dobtam ld-t.
Pavano meg vegul visszagyogyitotta oket 10 fore.
)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 9:57 pm

a szabály részére vonatkozóan már válaszoltak.

az íjászokat, puskásokat stb. pedig bizony 10 fősen, egy sorban hozzuk. ha visszaemlékszel, akkor a gyíkok elleni csatában, amit láttatok, az én puskásaim is így álldogáltak ott. 2*10 es osztag volt. ennek az a hátránya amit maxxx ír. sok helyet foglal. egy 1000 pontos seregnél persze még nem lesz vele gond. és amennyire én ismerem a tk seregeket, késöbb sem, mert 2 egységnél nem nagyon hozol többet. kell a pont a katapultoknak, lovasoknak, szekereknek, karaktereknek. viszont 2 egységet meg szinte mindig érdemes hozni. beáldozható egység, amik azért elég idegesítőek tudnak lenni az ellenfélnek. ráadásul bele tud állni a gyalogos, lovas pap, ha szükséges.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 9:36 pm

Tomb Prince - armour of the ages (ezzel lesz 4 ép-s a herceg Wink )
Liche priest - Hieretic jar, dispell scroll, sceleton horse
20 skeleton warrior - light armor, shild, standard
11 skeleton warrior - bow
10 skeleton warrior - bow
6 skeletal light horseman
3 carrion
1 tomb scorpion
1 screeming scull catapult
Ez 999 pont. Fixen ezt vinném. Prince a sok csontiba, pap a lovasokba azt gyí.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 9:22 pm

Laci írta:
*Leül a pulthoz és értetlenül néz maga elé silent *

A szabálykönyv szerint(magyar), azon íjászok akik előtt állnak, nem lőhetnek, vagyis pl egy 20as kocka 2x10es sorban Lrendezett csonti íjászból csak az első sor lőhet? Mert ugye a csontinál nincs leírva hogy ez nem így van. Mert nem mind1 és biztos szeretnék benne lenni. Másrészt akkor megéri őket 10esével külön rakni egy sorba? Így egymás mellett már nem akadályozza őket a látószög hiánya.

ooo letre lett hozva neked egy topic ra Smile

es igen csak elso 10 lohet ilyenkor. Kiveve, ha nagy celpontot lonek(mindenki loheti) vagy dombon vannak (ket sor lohet)
A sok 10-es osztag hatranya, hogy nem fogsz elferni a felrakasnal es utana mozgasnal magadat akadalyozod vegig.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 9:14 pm

Eddy írta:
Üdv!
16 db hellbard (lánydzsás balata) vagy mi a fene az a kétkezes cucc kellene, ami ilyen hosszúnyelű balta, vagy mifene. Nem tudom leírni na.
alabárd?

Laci, bezony ám, amíg nem dombon állnak, nem "nagy" célpontra lőnek, addig egy lövős (nem csak íjász) egységnek , amelyik nem rendelkezik a skirmish képességgel, csak az első sorban álló tagjai lődözhetnek.


A hozzászólást gorugrany összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 02, 2009 9:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 9:14 pm

*Leül a pulthoz és értetlenül néz maga elé silent *

A szabálykönyv szerint(magyar), azon íjászok akik előtt állnak, nem lőhetnek, vagyis pl egy 20as kocka 2x10es sorban Lrendezett csonti íjászból csak az első sor lőhet? Mert ugye a csontinál nincs leírva hogy ez nem így van. Mert nem mind1 és biztos szeretnék benne lenni. Másrészt akkor megéri őket 10esével külön rakni egy sorba? Így egymás mellett már nem akadályozza őket a látószög hiánya.


A hozzászólást Laci összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 02, 2009 9:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 8:27 pm

Gondolkodtam én is topic nyitásán de mivel most csatlakoztam nem volt hozzá pofám:D
Azt se néztem hogy tudok-e egyáltalán.
Köszi szépen, hát lenne még kérdésem, mégpedig a következő:
1000 pontos Tomb Kings seregbe ti mit raknátok be.(meg kérlek írjatok egy pár soros magyarázatot a végére hogy miért)
Én is felírom majd hogy miként raknám össze csak még nagyon tanulmányozgatom a seregkönyvet/szabálykönyvet.
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 2:35 pm

Laci írta:
Lenne egy kérdésem, és nem találok neki jobb helyet.

Olvasgatom a Tomb Kings seregkönyvet, a bogarak elég erősnek tűnnek. Mondjuk így kezdőként legalábbis:D Megéri ezeket betenni TK seregbe? Na és persze ha igen akkor szerintetek hány pontos seregbe/mennyit?
Előre is köszi.

Megéri. Mondjuk 1500 pontba 2swarmot, mert "It cames below" felássák magukat, és az nagyon jópofa tud lenni (sok bolt thrower és ágyú és kőhajító is jó), Felrakhatod őket símán is, 2 swarm= 10 ép + 10 mérgezett attack, és az ijjászok át tudnak lőni felettük.
Vissza az elejére Go down
Laci
hadnagy
hadnagy
Laci


Férfi Hozzászólások száma : 405
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 01.

Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Tomb King   Tomb King - Page 5 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 1:23 pm

Lenne egy kérdésem, és nem találok neki jobb helyet.

Olvasgatom a Tomb Kings seregkönyvet, a bogarak elég erősnek tűnnek. Mondjuk így kezdőként legalábbis:D Megéri ezeket betenni TK seregbe? Na és persze ha igen akkor szerintetek hány pontos seregbe/mennyit?
Előre is köszi.

edit:
jah, most nézem, hogy ilyen topic még nem volt! hát csináltam neki egyet! megjegyzem annyit kérdezel amennyi jólesik! ilyenkor az elején vagy 100 000 kérdés szokott lenni! de volt nekünk is, ne aggódj. meg még néha most is van... Very Happy szóval kérdezz nyugodtan, akármilyen hülyeségnek is tűnik.
gojo
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tomb King - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomb King   Tomb King - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tomb King
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» tomb king vs empire 2000 pont
» Pavano Tomb Kings csapatai
» Tomb Kings vs. Beasts of Chaos 2000 pt.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh akadémia-
Ugrás: