kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 BoneHeart seregei

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
YKoS
Kultista
YKoS


Férfi Hozzászólások száma : 1020
Location : az ellentétes állásponton
Registration date : 2008. Dec. 05.

BoneHeart seregei Empty
TémanyitásTárgy: Re: BoneHeart seregei   BoneHeart seregei EmptySzomb. Aug. 29, 2009 3:24 pm

Eddy írta:
lordbill írta:
Részemről black knight-nak birodalmi nehéz lovas testet használnék csontváz fejel, kezekkel (nem karok) illetve lábakkal, a régi vampire seregkönyvben is volt egy kép valami hasonló converzióról, ezek is jók, de Gojonak igaza van kicsit több páncél kéne rájuk, lehet hogy green stuff-ból is lehet rájuk fabrikálni, de az időigényes és macerás, de nagyon jó láncinget és pikkely vértet lehet belőle csinálni.
ha jól emléxem a black knightok a blood dragondokhoz tartoztak, akik inkább bretonniából toboroztak
azok a blood knightek lesznek inkább...
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

BoneHeart seregei Empty
TémanyitásTárgy: Re: BoneHeart seregei   BoneHeart seregei EmptyPént. Aug. 28, 2009 10:30 am

lordbill írta:
Részemről black knight-nak birodalmi nehéz lovas testet használnék csontváz fejel, kezekkel (nem karok) illetve lábakkal, a régi vampire seregkönyvben is volt egy kép valami hasonló converzióról, ezek is jók, de Gojonak igaza van kicsit több páncél kéne rájuk, lehet hogy green stuff-ból is lehet rájuk fabrikálni, de az időigényes és macerás, de nagyon jó láncinget és pikkely vértet lehet belőle csinálni.
ha jól emléxem a black knightok a blood dragondokhoz tartoztak, akik inkább bretonniából toboroztak
Vissza az elejére Go down
lordbill
zászlós
zászlós
lordbill


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. May. 08.

BoneHeart seregei Empty
TémanyitásTárgy: Re: BoneHeart seregei   BoneHeart seregei EmptyCsüt. Aug. 28, 2008 10:36 am

Részemről black knight-nak birodalmi nehéz lovas testet használnék csontváz fejel, kezekkel (nem karok) illetve lábakkal, a régi vampire seregkönyvben is volt egy kép valami hasonló converzióról, ezek is jók, de Gojonak igaza van kicsit több páncél kéne rájuk, lehet hogy green stuff-ból is lehet rájuk fabrikálni, de az időigényes és macerás, de nagyon jó láncinget és pikkely vértet lehet belőle csinálni.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

BoneHeart seregei Empty
TémanyitásTárgy: Re: BoneHeart seregei   BoneHeart seregei EmptyCsüt. Aug. 28, 2008 1:49 am

áttettem.

a képeket meg szívesen fogadjuk!!!! csak nyugodtan nyisson mindenki aki szeretne magának egyet! 40k nak is csinálj majd nyugodtan.

black knightok viszont nekem nem elég páncélozottak. helyedben a felsőtesteket kicserélném az új műanyag boxos felsőtestekre, azok közül is valami páncélozottra. ezek meg jók lennének a sima gyalogságnak. ott a tömegben nem tűnik fel, hogy nem mindenki páncélozott, meg nem is kell mindenkinek annak lennie, mert hát le is rohadhatott róluk. jó, tudom, a lovagokró is lerohadhatott, de azok kevesen vannak, így ők elég látványosak, szal róluk inkább nem rohasztanám le...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
BoneHeart
tizedes
tizedes
BoneHeart


Férfi Hozzászólások száma : 20
Age : 34
Location : Ostoros
Registration date : 2008. Jan. 09.

BoneHeart seregei Empty
TémanyitásTárgy: BoneHeart seregei   BoneHeart seregei EmptyCsüt. Aug. 28, 2008 12:56 am

Hello!

Bocsi, hogy bepofátlankodok, de látom már napok ota pang a forum, gondolom feldobom kicsit Very Happy Meg aztán érdekelne a véleményetek is Smile


Megcsináltam 8 black knightot. Tk lovas alap, és uj csonti fejek, lándzsák. Mivel arégi csonti tömzsibb és aránytalanabb, igy le kellett kicsit "soványítani" őket, hogy passzoljanak az arányok.

A képek:

BoneHeart seregei Bk_s

Champion:
BoneHeart seregei Bk1_s

Egész káosz seregem most tervezem lemosni, ujrafestem őket, valami káoszosabb szinsémával. Csak még nemtudom milyenek legyenek Smile Az összes gw által festett séma nehéz, meg elég advanced...

A vámpoknál a lila lesz sztem a nyerő Smile Majd teszek fel képeket, ha lesz vmi festve.

Üdv,

BoneHeart - Gábor

Ui.: most látom h rossz helyen nyitottam...plz tegye át vki fantasyba, és akor majd 40k külön lesz:D köszi Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





BoneHeart seregei Empty
TémanyitásTárgy: Re: BoneHeart seregei   BoneHeart seregei Empty

Vissza az elejére Go down
 
BoneHeart seregei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh seregszemle-
Ugrás: