kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Dark Elfek

Go down 
+6
gorugrany
voroncov-draskov
Pavano
exael
MAXXxxx
gojo
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 31, 2008 12:19 pm

megtaláltam a 300 pontos assassin helyét is. már készíti a patkány szőrzetet az álcázáshoz, mert a jezzailek közé valószínűleg többszörösen be kell épülnie... Laughing Laughing

na persze utána szétagyonlövik, de ha egy egységet lezavar, már az is megéri, nem beszélve arról, hogy élvezet lesz nézni a patkány generálisok arckifejezését, amikor a jezzail osztagba lövet bele a ratlinggal... cheers ráadásul ha kis szerencséje van az embernek, akkor a többi lövős cuccot addigra, mire az assassin feljön, már nagyrészt semlegesíti, aztán jöhet a meglepi! rendeer de mondjuk egy villámágyúkezelőnektanulok tanfolyam sem fog nekije ártanija... affraid patkány játékos szépen eldugja az erdő mögé, én beleteszem az assassint, 2. körben le is zavarja a cuccost és még rálőni sem tud, mert szépen eldugta minden elől! cheers ha meg nem dugja el, akkor végképp könnyen veszem le! fejenugrál

egyre jobban és jobban tetszik ez a könyv!!!!! csak nem lenne 300 pont az a szar kari...csak egy kicsit lenne olcsóbb...mondjuk 100... lol!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptySzer. Júl. 30, 2008 4:13 am

oké. minél többet olvasom a seregkönyvet annál jobban tetszik. cheers cheers
minél többet olvasgatom a druchii.net et, annál még jobban tetszik! cheers cheers

nem lesz ez rossz, érzem én! csak ne felejtsek el mozogni a shadekkel!!! Laughing Laughing

scout, skirmisher és great weapon? yes, please! na jó, 18 pontosak de akkor is! 6 ot mindenképpen megéri hozni. ha másra nem lesz jó, hát egy lovasságot oldalbakapni biztosan! Very Happy skirmisherekkel! értitek???? ráadásul a modellek is nagyon tetszenek...

az viszont elkeserít, hogy az új corsair spruen sajnos a mellpáncélok tényleg azok lettek amik, mert lyukas a hátuk. csak a palástokkal együtt lehet használni őket. ez nagy kár. így nem lehet shade et csinálni műanyagból. vagy le kell kaparni a pikkelyeket.

egyébként meg beszarás, hogy milyen király tárgyakat lehet adni a karaktereknek! kár, hogy a cok hülyül, de azért egy ASF es zászlóval 10 db 4s es támadás... Very Happy arra emlékeztet amikor a csúzen káosz lovagjaimat kitoltam, hogy na akkor lehet támadni! ez is valami ilyen. ha egy fontos pillanatban sikerül elcseszni az ld dobást, hát nem akkora a baj. lehet, hogy nem én rohamozok, de legalább én ütök elsőnek! nem semmi 35 pontért! bsb nélkül is megkaphatják!

jó lesz ez, érzem én... háháhá háháhá
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyHétf. Júl. 28, 2008 11:30 pm

kis pontszámnál a vari akkor éri meg ha sikerül varázsolni. de a varázslat meg olyan, hogy minél több kockát dobsz el annál biztosabb, hogy lesz benne két 1 es. akkor lenne ez igazán jó, hogy mondjuk 4 kocka felett már három 1 est kellene dobni a miscasthoz. de így...már 4 kockánál is elég sűrűn kijön...viszont az jó dolog valóban, hogy a DE lore ból elég nehéz mellényúlni, lévén az összes varázslat igen használhatóra sikeredett. kivétel nélkül. vannak persze jobbak, de nincs olyan ami nagyon nem érné meg. nem beszélve arról, hogy lecserélni 1 esre mindig megéri. na jó, káosz ellen nem... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
BoneHeart
tizedes
tizedes
BoneHeart


Férfi Hozzászólások száma : 20
Age : 34
Location : Ostoros
Registration date : 2008. Jan. 09.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyHétf. Júl. 28, 2008 11:08 pm

A hősök szerintem is veszettül drágák... De egyébként a többi egység nekem tetszik. Főleg a corsairok ^^
Hát sztem kisebb pontszámokban mindenképp sorceress lesz a nyerő. Na vele aztán lehet adni az ívet Very Happy
Ami még nagyon hatásosnak néz ki, az a bolt thrower. 2-t lehet hozni 1 rARE-be és a Volley shot sztem nagyon nagyon jó!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyHétf. Júl. 28, 2008 9:21 pm

gojo írta:
cold one ok nagyon jók lehetnek a magikus zászlókkal. na legalább azok nagyon jók lettek. a legtöbb nagyon olcsó és nagyon jól használható. ASF es zászló pl nagyon jó. nincs viszont stupidity elleni, ami mondjuk nem olyan nagy baj a 9 es ld mellett. bár nem árt belőle két egység, mert az egyik biztosan butulni fog.

egyreszt tenyleg jo beloluk 2 egyseg, masreszt hulyules ellen: Malus Darkblade.
egyreszt nemtuldraga hero(es lenni eros is), masreszt a gyikja es akikhez csatlakozott gyikok nem hulyulnek.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyHétf. Júl. 28, 2008 9:14 pm

na elolvastam a a könyvet. hát így első látásra semmiképpen nem tűnnek ultratápnak...semmiképpen...nem is hallani a fórumokon, hogy valaki sírni, hogy erősek lettek...nagy kár. így megint egy középerős seregem lesz. nagy kár...így kénytelen leszek majd egy 3. at is venni... fejetfalbaver

néhány szösszenet:

shadowbladet bele lehet tenni egy ellenséges egységbe is. na mondom király! volt egészen addig amíg el nem olvastam, hogy 300 pont...aham. hát annyit már nem érdemes feláldozni...márpedig ez lesz a része ha beleteszem egy ellenségbe. ráadásul ha 1 et dobok akkor még az ellenfél teszi base be akivel akarja és az nyilván a karaktere lesz, hiszen ha idő előtt felfedezik akkor a gyilkosok királya bizony nem üt abban a körben...még ha utolsónak ütne azt érteném, de hogy egyáltalán nem üt!!! 300 pontért?
lehet tenni war machinba is. ez is jó lenne. de 300 pontért? a TK nél a swarm megcsinálják ugyanezt 50 ért...igaz ott nem bele kell rakni, csak elé és aztán amikor feljön azonnal rohamozhat is...használhatatlan lett.

assassinok jól hangzanak, de 90 pontért már nem. hiába nem visznek el egy kari helyet ha annyiba kerülnek, mint egy karakter. vagy őket hozod vagy egy + egységet...jó ha egy befér. ennyi erővel 0-1 es is lehetett volna és nem kerülne ennyibe. de a kedvencem a repülős cuccuk. lehet nekik adni egy varázstárgyat amivel repülnek. na mondom ez király! volt egészen addig amíg ki nem derül, hogy bound item, 3 as erő...hát ez hihetelen!!! mikor fog ez sikerülni??? megmondom: soha! röhej

cold one ok nagyon jók lehetnek a magikus zászlókkal. na legalább azok nagyon jók lettek. a legtöbb nagyon olcsó és nagyon jól használható. ASF es zászló pl nagyon jó. nincs viszont stupidity elleni, ami mondjuk nem olyan nagy baj a 9 es ld mellett. bár nem árt belőle két egység, mert az egyik biztosan butulni fog. szóval ezeknek is megvan a hátránya...ami nem lenne baj, de akkor a vámpírnál miért vannak olyan cuccok amiknek nincs hátránya csak előnye? kár, hogy nem tudnék soha játszani avval a sereggel...nagy kár.

couldron nem lett drága, lehet avval majd lehet csinálni valamit. 110 pontért igazán nem behozhatatlan.

sárkányos kari is csak 560 pont. ez nem is olyan rossz. ha lehet neki adni valami kemény fegyót, akkor elég életképesnek tűnik.

a varázstárgyakat nem néztem meg olyan nagyon, de az látszik így elsőre is, hogy van azért néhány elég erős dolog. lifetaker crossbow pl elég jó. 2+, 3 lövés.,s4, 30'. azért ha valami egyedül álldogál akkor azt csúnyán elviszi. 30 pontért nem is drága.

a hárpiák viszont überjók lettek, hogy core unit. az sem baj, hogy nem számítanak bele a kötelezőbe. ez teljesen jó választás volt.

na szóval egyáltalán nem tűnik űberbrutálnak a könyv. kivéve persze ha valaki nem talál benne valami csúnya kombót, amit így elsőre nem lehet észrevenni. Very Happy soha nem lehet tudni, van néhány nagyon életrevaló emberke a világon, bennük lehet bízni! hátha találnak valamit. fel is nézek a druchii.net re, hátha... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptySzomb. Jún. 21, 2008 11:55 am

Azt nézem,hogy a shadek Ws5,Bs5 és lehet nekik great weaponjük...már csak a figurák miatt is érdemes megvenni Mengiléket,mert különben hogyan lesz nekik great fegyverük..?Meg nem is néznek ki rosszul.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 10:25 pm

Igen,úgy tudom,hogy hadigép lesz az új könyvben is.Az enyém nem ilyen lesz egyébként,csak a talp miatt raktam ide...
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 6:43 pm

exael írta:
Találtam egy ilyet:
http://druchii.net/viewtopic.php?t=54927&highlight=cauldron

Ez úgy nézem szekértalpon van,de szabályos ez?

Pofás és nyugi szvsz az armybook majd megmondja, hogy minek minősül a cucc. Amúgy ha hadigépnek minősül majd és csak a kezelőkkel lehet harcolni (asszem most is valami ilyesmi), akkor tökmindegy, hogy milyen talpon van. Ha meg szekérnek számít, akkor meg tuti jó a szekértalp.
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 6:33 pm

Találtam egy ilyet:
http://druchii.net/viewtopic.php?t=54927&highlight=cauldron

Ez úgy nézem szekértalpon van,de szabályos ez?
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 4:57 pm

ugy tunik nincs talpra szuksege, van sajat. Olyan 35x50mm-esre tippelnem.

warmachine-kent van, mint azagyu.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 4:54 pm

Nekem sem igazán tetszik a régi,a witchek szépek mellette,de maga az oltár nem tetszik.Eredetileg valami slaaneshest akartam,de aztán találtam itthon egy jó dolgot...ez is olyan üstféle dolog lesz,és ez is statikus...ajánlanám és szivesen,de fogalmam sincs,hogy mi ez.Eddig azt hittem,hogy FW-s tereptárgy,de ott nem találtam.Majd megmutatom inkább.

Tényleg,úgy láttam,hogy a Cauldronnak van talpa,de azt nem látom jól,hogy mekkora,tudja valaki?Egyáltalán kell talp neki?
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 4:29 pm

Balsafából ácsolt gerenda talpazatra kerülhetne. Amelynek oldalából kiálló rudaknál fogva az empire flagellánsokból konvertált rabszolgák cipelik.


Dark Elfek - Page 2 Img47965d774890b
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 3:30 pm

gojo írta:
a legnagyobb bajom a jelenlegivel, hogy statikus, pedig az újat majd mozgatni is lehet. én még csak kicsit gondolkodtam rajta, de eddig nem sok minden jutott eszembe.

movement tray Razz
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 3:07 pm

azt a jó ötletet közzétehetnéd, mert éppen tegnap gondolkodtam rajta, hogy valamit ki kellene taláni a nyamvadék oltárnak, mert a jelenlegi nem tetszik új meg nem lesz. a legnagyobb bajom a jelenlegivel, hogy statikus, pedig az újat majd mozgatni is lehet. én még csak kicsit gondolkodtam rajta, de eddig nem sok minden jutott eszembe.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 2:26 pm

Ha minden igaz akkor 3 új assassin fog megjelenni,egy biztos azt már láttuk is.Ez nem baj,de ahogy elnézem nem nagyon különbözik a régitől,illetve már eddig is volt 2-3 féle...Viszont Kouran,Tullaris,Hellebron figuráról nincs hir.Ez már baj,inkább ezeket kellett volna... Crying or Very sad

Van viszont egy nagyon jó ötletem a Cauldronra,Twisted Evil ,majd meglátjátok...Bár ahogy elnézem az új háttér alapján egyértelműen a "káinita" vonal dominál,de majd megoldom...
Vissza az elejére Go down
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 11:13 pm

Az áldozás nagyon jó lett sztem, hangulatos is, meg használható is... A figurákkal is abszolút meg vagyok elégedve, a szabályok is tűrhetőek eddig. Ha így marad, akkor nagyon jó kis sereg lesz ez...Very Happy Talán még a Spearhead-et is megtartom...Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 6:49 pm

Mindenesetre jó dolog szerintem az áldozás is,(hangulatos is)meg a d3+1 kocka is,mert ne felejtsük el,hogy akárhány kockát felhasználhat a varázsláshoz,tehát szükség lehet rá...
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 6:44 pm

D3+1 varrázslat nagyon vicces, mert ha egy miscast miatt nem tudod elvarázsolni akkor megy is a kari a levesbe...nem hiszem, hogy ezt sokszor fogom kockáztatni...ennyi pontos karakternél ez nagyon nagy rizikó. és ha bejön akkor sem érek el sokat, legfeljebb 3 kocka...na bumm. 4 varázslatnál úgysem tud többet. ráadásul nem hiszem, hogy mindegyikre valami használhatót dobsz ki...szóval egy karatkernél a 11 kocka ami inkább 8 nem olya nagy. az két varázslat. a varázslós seregek ellen készített empire listám simán két körig kitart úgy, hogy egy db dispell kockát sem kell eldobnom...és utána sem vagyok védtelen...

egy varázslós seregnél az a jó ha sok varinál sok kocka van. így az asztal minden pontján tudod mondogatni a rohadék kis varázslatokat!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 6:30 pm

gojo írta:

amit néztem, hogy a példalistában 2000 nél két karakter van...azért az kicsit kevés nekem...elfeknél soha nem gondolkodtam 3 nál többen, de azért 2!!! az valahogy nekem nem elég sok. hiába 4. szintű varázsló, ha egyedül van. úgy elég nehéz bármilyen fölényt kialakítani. pláne ha modjuk még el is szólja magát véletlenül néhány miscasttal...

az a 2karakter 500+ pt Smile

es Exaelnek igaza van, lehet, hogy egyedul van, de:
- DD: 2alap + 2 a level4miatt + 1 a targy miatt = 5DD
- PD: 2alap + 4 a level4 miatt + 1 az aldozas miatt + D3+1 a varazslat miatt = 9-11PD
nem olyan keves 1 varazslotol.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 6:28 pm

Na akkor inkább úgy mondom, hogy elfekekhez (karcsúak, kecsesek) nem illő, aránytalanul nagy kezek. Mondjuk tényleg nem értem, hogy miért nincs új modelljük, mivel ezeknek az újaknak egészen más a stílusuk. Igaz ez a HE-nél se zavarta őket.
Szóval hogy ne vándoroljak össze vissza: gojo kb egyre gondolhatunk, mivel nekem is az jutott az eszembe, hogy jóvan baszki, de műanyagok lesznek a corsairek. Aztán, de most aztán muszáj lesz szépen festeni rabbit
Vissza az elejére Go down
exael
őrnagy
őrnagy
exael


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Beyond the Mountains of Madness
Registration date : 2007. Dec. 14.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 6:17 pm

Very Happy Very Happy Very Happy

Akkor ne is nézd meg az új képeket szerintem.....Nagy öklök?Nekem arról mindig a zombikezek jutnak eszembe,azt nem lehet felülmúlni...(habár a khorne berserkereké se kutya What a Face ) Laughing Na persze nem lenne kifogásom új warriorok ellen,meg szinte semmi új ellen sem....

A warriorok meg azér is lesznek ilyen olcsók,hogy a varázslónő feláldozhassa őket,kell belőlük sok... Twisted Evil nekem egyre jobban tetszenek a shadek is,mármint használhatóak lesznek nagyon.Seregösszeállitásban pedig a lényeg,hogy sok csaj... bounce
Egyedül talán a szekér ami nem nagyon fér be sehogy se igy,hogy csak egy jöhet.
Vissza az elejére Go down
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 6:13 pm

nem akarlak csőbe húzni, de nézd meg a hírek topicot...BASZKI AZOK A GYÍKOK GYÖNYÖRŰEK LETTEK!!! örülök, hogy a gw nek végre megint sikerült valami olyat csinálnia ami nagyon tetszik. jó úton haladnak affelé, hogy megint költsek náluk.

a warriorok sajna nekem sem tetszenek annyira. ráadásul a HE változat sem valami bejövős...így meg elég nehezen fogok konvertálni. hehe...illettve dede...momost mivan? silent What a Face geek geek

asszem corsairekre kell építeni a seregemet...ha jól tudom akkor máté is erre bazírozik...én mondjuk még mindig a DR eket tartom favoritnak, de nincs belőlük új modell és nagyon drágák...ha a gyalogos sereg is életképes, akkor lehet áttérek arra. sok shade, hárpiák, corsairek, cok...

amit néztem, hogy a példalistában 2000 nél két karakter van...azért az kicsit kevés nekem...elfeknél soha nem gondolkodtam 3 nál többen, de azért 2!!! az valahogy nekem nem elég sok. hiába 4. szintű varázsló, ha egyedül van. úgy elég nehéz bármilyen fölényt kialakítani. pláne ha modjuk még el is szólja magát véletlenül néhány miscasttal...

özsge:
a piros kardú valaminek meg a fején az a maszk valami kraken maszk, ami terrort okoz!!! Twisted Evil valami olyan a fluffja, hogy a víz alatt is tudnak vele közlekedni vagymi...gondolom ennek szabályokban nem lesz nyoma. de a terror se semmi. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 6:06 pm

gorugrany írta:
Jelenleg még 9 pont ugyanezért a fegyverzetért és nincs hatred és magic banner lehetőség. Szóval ha még a spear is plusz pont opció lesz (mondjuk az is +1 pont), akkor is jóval olcsóbbak lettek így. Nekem nem fáj.

Amúgy sajnos pont warriorokból nincs új modell, pedig szerintem éppen őket kellett volna felújítani.
Azok az aránytalanul nagy öklök, amivel a lándzsáikat szorongatják...brrrr

Jóvan, jóvan minden eszközzel próbálom kiverni a fejemből a DE sereget :afro:

spear benne van az arban. pelda listaban 155pt a 20db pajzzsal + full commanddal

sereg fejbol kiveresere teljesen jo: aranytalanul nagy oklok, fujj.aranytalanul nagy oklok, fujj.aranytalanul nagy oklok, fujj.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 5:27 pm

Jelenleg még 9 pont ugyanezért a fegyverzetért és nincs hatred és magic banner lehetőség. Szóval ha még a spear is plusz pont opció lesz (mondjuk az is +1 pont), akkor is jóval olcsóbbak lettek így. Nekem nem fáj.

Amúgy sajnos pont warriorokból nincs új modell, pedig szerintem éppen őket kellett volna felújítani.
Azok az aránytalanul nagy öklök, amivel a lándzsáikat szorongatják...brrrr

Jóvan, jóvan minden eszközzel próbálom kiverni a fejemből a DE sereget :afro:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dark Elfek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Elfek   Dark Elfek - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dark Elfek
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Adamowich Dark Elf serege
» Patrik - Dark Elda
» Chaos warriors vs. Dark elf 1250 pt
» Dark Elves vs. Empire 1500 pts

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Warhammer :: Warhammer fantasy :: wh akadémia-
Ugrás: