kerekasztal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kerekasztal

pécsi warhammer közösség
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 rendelesek

Go down 
+13
YKoS
Eddy
Patrik
Berzenke
Bm
Dectum
Pavano
gorugrany
subaggut
voroncov-draskov
exael
gojo
MAXXxxx
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptyVas. Dec. 14, 2008 6:11 pm

MAXXxxx írta:
haat nem biztos...

Ha lenne helyem a lakasban, akkor sztem vennek 1-et.Itteni fizetesekhez kepest nem veszes az ara.
(csak megint nem lenne meg kifestve sem... es abban egyetertek, hogy elobb a seregem keszuljon el, utana johetnek az ilyen extrak)
Igazabol... ha valami csoda folytan lesz karacsonyi premium, akkor veszek 1-et (nyugodtan igerhetem, ugysem lesz)

nna fonok megovott a vasarlastol. nem kaptam ev vegi extrat.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptyHétf. Dec. 01, 2008 11:28 am

Azt, hogy kibírja simán elhiszem, hiszen manapság már repülőgépeket készítenek műanyagból ragasztásos módszerrel, ha nem is pont ilyen műanyagból. A ráállás és tökönvágás részével amúgy egyetértek bounce
Vissza az elejére Go down
Eddy
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Eddy


Férfi Hozzászólások száma : 328
Age : 37
Location : "... ágyban párnák közt..."
Registration date : 2007. Dec. 13.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptyVas. Nov. 30, 2008 7:54 pm

gorugrany írta:
Köszi!

Hát ez a cucc elég erős lehet, mert volt fönt az oldalon egy videó (amolyan Brainiac féle), amiben egy nagydarab pasas tapodja az egyik elemet és annak semmi baja sem történik.

megvan

Nemtudom,de ha mondjuk acélból van vagy valami fémből akkor lehet hogy kibírja, de amúgy is, ha nekem lenne egy ilyenem biztos tökönvágnám az illetőt ha rálépne.
Vissza az elejére Go down
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptyVas. Nov. 30, 2008 12:02 pm

Köszi!

Hát ez a cucc elég erős lehet, mert volt fönt az oldalon egy videó (amolyan Brainiac féle), amiben egy nagydarab pasas tapodja az egyik elemet és annak semmi baja sem történik.

megvan
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptyVas. Nov. 30, 2008 11:39 am

Annyit, hogy itt ugy 50k, hogy a Scenery Painting Pack hozzajar. Igy, ha nem is festett, de legalabb a festeket, ragasztot , fuvet es nagy ecsetet is hozzaadjak.

kulonben neten vannak alternativak, es azok sem olcsobban 120 fontnal (azaz alig 30 a kulonbseg), es sajnos tenyleg sokkal szarabbul neznek ki es sokszor PVC az anyaguk (puha muanyag, ami ugye kisse hajlamos deformalodni).

ja, jut eszembe Deth-et es Traxxis-t (vagy hogy hivjak oket) penteken postaztam.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptyVas. Nov. 30, 2008 11:27 am

Csak hogy ne megint látatlanba röpködjenek a vélemények: gameboard.

Szerintem sem éri meg az árát, mármint a beharangozott 50k forint körüli összeget. Ha legalább festett lenne. Ugyanakkor ha megnézitek a képet a variálhatósággal nincs baj, sőt. Természetesen egyéb tereptárgyak kellenek rá és akkor már azok is legyenek GW-sek. Na szóval a berendezett terepekért , úgy szépen kifestve, a plusz tereptárgyakkal már bármelyikért adnék 50000 forintot.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptySzomb. Nov. 29, 2008 5:09 pm

haat nem biztos...

Ha lenne helyem a lakasban, akkor sztem vennek 1-et.Itteni fizetesekhez kepest nem veszes az ara.
(csak megint nem lenne meg kifestve sem... es abban egyetertek, hogy elobb a seregem keszuljon el, utana johetnek az ilyen extrak)
Igazabol... ha valami csoda folytan lesz karacsonyi premium, akkor veszek 1-et (nyugodtan igerhetem, ugysem lesz)


kulonben statikussag kimerul abban, hogy van 4db negyeddomb a 6db tablara modellezve.
Osszerakaskor meg lehet csinalni ebbol 1 nagy dombot kozepen, 2 feldombot a szeleken (hosszu vagy rovid), negy negyeddombot (leginkabb sarkokban).
Ha van veve meg 1 modular hill ize, akkor meg mindenfele kombinacio lehet a palyan, ami csak kellhet.
Ha dombreszletek a sarkokban vannak, akkor tulajdonkeppen egy elegge egyenes terep van, ahova akarmit lehet csinalni (pl varost, erdot, mezot : ) )
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptySzomb. Nov. 29, 2008 4:16 pm

hát el kell higgyem ha azt mondod, hogy az az asztal jól néz ki, de nekem valahogy csak mosolyt csal az arcomra (a pír mellé amit az ár okoz), hogy ilyet egyáltalán kiadnak...de komolyan. ennyi pénzért, és most nem arról beszélek, hogy magyar fizetések, egyszerűen nem vágom. egyébként sem vagyok nagy híve a statikus asztaloknak, asszem ez lehet a baj. persze tudom, hogy ezt is lehet forgatni, meg minden, de ennyi pénzért inkább veszek egy új sereget. akár itthon élek akár külföldön...és mint tudjuk mindig van legalább még egy sereg amit gyűjtene az ember...
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptySzomb. Nov. 29, 2008 4:06 pm

visszaertem boltbol, jo aron egyik sem volt :\

bitek kozott, meg ahogy tippeltem, az altalam is mar 2-3x atvalogatottak voltak.

legbirkabb 'akcio': 3 vindicator 90 euroert. (akcio nelkul 95 a polcon, ha van)

Pavano: ha veletlenul orkokat bovited meg a januari megjelenesekkel... nagyon jol fognak kinezni. Parat mar lattam osszerakva, amit egy fekete dobozban levo sprue-krol szedtek le (csak GW dolgozo feliratu doboz Smile ).

ees ujra es ujra felmerul, hogy bar kibaszott draga a GW asztal, de nagyon tetszetos.
- 50000Ft (ez volt a kibaszottdraga)
- a terep megformalasa nekem tetszik
- eleg sok terepelem van rajta (fantasyhoz kell venni mondjuk meg 1 dombot es 2-3 erdot es kesz, 40K-hoz meg mondjuk meg 2 moon-crater szettet es kesz a videki taj)
- van hozza taska, amiben lehetne cipelni eleg hatekonyan (bar a raragasztott mufu es homok sztem azert lepereg a surlodas miatt.
- nagyobb klubbnal (20fo) (vagy ha van helyseg) igazan nem nagy ar fejenkent 2500Ft koruli osszeg azert, ahogy kinez.
(pecsett van talan 10 aktiv ember, az mondjuk fejenkent 5000Ft, amit jo esellyel sokan azert nem fizetnenek ki erte)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Patrik
alezredes
alezredes
Patrik


Férfi Hozzászólások száma : 900
Location : Pécs
Registration date : 2008. Oct. 09.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptySzomb. Nov. 29, 2008 11:48 am

MAXXxxx: Nekem white lion és drganon prince-ek kellenének. 15 wl és 5 dp, ha van olcsón.
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptySzomb. Nov. 29, 2008 9:52 am

MAXXxxx: Blood Dragon Vampire on Winged Nightmare (vagy Abyssal Terror)

ebből kettő is jöhetne, ha nincs, akkor minden olyan, ami kisebb egy sárkánynál, repül és egy nagyfogút rá lehet ültetni a hátára. Olyan 7-8 ezer pénzig (per darab) ilyeneket vállalok!

Köszönettel:

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptySzomb. Nov. 29, 2008 2:01 am

ugyis ejjel neteztek...

holnap karacsonyi akcio a GW boltban, van-e valami, amit erdemes figyelnem, hatha jo arban van, es kelleni fog nektek?
Vasarlas szempontbol 2 dolog eselyes:
- licitalos jatek (ahol akar 30-40 euro egy battleforce)
- bitborze (bar szvsz elegge ki van mostanra valogatva a cucc, igy pl nem tudok gojonak meg 30 empire spearman-t igerni)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
voroncov-draskov
seaman apprentice 2
seaman apprentice 2
voroncov-draskov


Férfi Hozzászólások száma : 187
Age : 39
Location : 47° 9' S, 126° 43' W (R'lyeh)
Registration date : 2007. Dec. 13.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptySzer. Nov. 26, 2008 1:17 am

Úúúúú, köszi Pavano... Majd megyek érte ha lesz rá pénzem is (nem csak lelkesedésem)...Very Happy

Amúgy majd én is beneveznék bloodletterekre, két dobozra, hogy pontos legyek. Rendeld meg nekem légyszi. (És az executionereket el is adhatod, mert nem fog kelleni valszeg, de a corsair-ek igen...)
Vissza az elejére Go down
http://www.mars.rpgresource.net
subaggut
százados
százados
subaggut


Hozzászólások száma : 618
Registration date : 2008. Feb. 29.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptyKedd Nov. 25, 2008 12:09 pm

Pavano: a karácsonyi ajándékok sorába légyszi rendelj nekem egy flakon fekete alapozót! Köszönöm szépen!
Vissza az elejére Go down
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptyKedd Nov. 25, 2008 9:58 am

Jó napot!

Megjött sok fux, az alábbiakért lehet jelentkezni:

Exael:
Warriors of Chaos codex
Knights of Chaos box
White Dwarf 347
(mind elvitte, helyzeti előnye volt)

Voroncov-Draskov:
SM Codex
SM Command Squad
SM Masters of the Chapter
DE Reaper Bolt Thrower
De Supreme Sorceress on foot

(továbbiak folyamatban)

Norbi:
Comissar Yarrick

Patrik:
He Archmage and Mage
HE Archers Regiment box
HE Chariot
Alith Anar
Caradryan
Warhammer dice set

(továbbiak folyamatban)

Berzenke: White Dwarf 347 (káoszos, a cég ajándéka volt)

Pavano:
Warlord Ghazghkull Mag Uruk Thraka (Bm, rettegj!)
Undead Bat Swarm
6x Undead Fell Bats
4x Crypt Ghouls box
2x Blood Knights box
Vampire Counts Battalion
Necromancers (foot and mounted)
Eine Varghulf
40K line of sight markerlight

(továbbiak folyamatban)

MAXXxxx: megrendeltem a 3 doboz Bloodletter-t, igazán pofás kis karácsonyi csomag leend. Nagyon olcsó lesz.

Berzenke: megrendeltem Neked 2 doboz Marauder Horsemen-t.

Jó sok fux ez, fizettem értük 142000 pénzt.

rendeer rendeer rendeer

P.
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptyKedd Nov. 18, 2008 4:49 pm

ha lesz mostanaban rendeles jonako vagy merre fele:

szeretnek ajanlatot kerni a kovetkezore:
- 2v3 doboz bloodletter.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptyVas. Nov. 09, 2008 4:59 pm

gorugrany írta:
Én biztosan rendelek valamit, a feltételek megfelelnek. Kösz, hogy szólsz!

7-ike elmult, csak gorugrany jelentkezett, rendeles elment.
kis mazlival korabban is tudom kuldeni. (ha a kov heten megerkezik).
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptySzomb. Nov. 01, 2008 7:27 pm

hejj, akkor azért kár értük...Very Happy a régi babákat szívesen gyűjtögetem. no nem mintha akár csak annyit is felhasználnék amennyi itthon van, de hát azért csak jó lesz alapon néha rám jön. persze az itthon lévő 30 cat sem használtam még egyszer sem... Very Happy:D:D meg az is lehet, hogy soha nem fogom használni őket.
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptySzomb. Nov. 01, 2008 6:52 pm

Hát sajna csak olyankor fog az átkom, amikor nem is gondolom komolyan. Vagy szerencsére...?
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptySzomb. Nov. 01, 2008 6:24 pm

regiek voltak.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gojo
dandártábornok
dandártábornok
gojo


Férfi Hozzászólások száma : 1694
Age : 44
Location : Pécs
Registration date : 2007. Dec. 11.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptySzomb. Nov. 01, 2008 5:50 pm

namost azt a bizonyos empire osztagot kérdés nélkül hazahozhattad volna nekem...ennyi pénzt nyilván akármikor...de legalább ne írtad volna le ha már így alakult... Very Happy:D mer így még szomorú is vagyok... Sad ha meg nem tudom, akkor kinek fáj...no persze ha új babák voltak akkor már nem is fáj... Very Happy azok nem tetszenek. szóval mond, hogy újak voltak!!! lécciléccilécci!!!
Vissza az elejére Go down
http://birodalmikronika.wordpress.com/
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptySzomb. Nov. 01, 2008 3:52 pm

megvolt a bitborze mara gw boltban. Kar, hogy gojo es Subbagut nem volt errefele, eleg viccesen gyarapithattak volna a sereguket.

volt 1 gyerek, aki 30db birodalmi landzsast vagott le keretrol (hamar sulyra megy a vetel, akkor a folos keret ne zavarjon Smile ) es mindenestol kifizetett ertuk 10 eurot. Azert egy 30 fos empire kockaert szerintem ez nem ar.
meg volt kismillio ork es orcNGoblin cucc is, ami senkinek nem kellett Smile (mondjuk jol at volt mar valogatva), de pl orc ijaszokbol valaki kirakott egy 24 fos osztagot.
Jah volt par kaosz marauder sprue is erintetlenul, de azokat nem neztem meg rendesen.

viszon gorugrany jokivansaga bejott Termi bit nem volt Sad
azert a termes:
- 4 elda guardian
- 1 termi fej es 1 bloodletter herald fej
- 1 assault cannon speederhez Smile (tudom, hogy mennyire imadjak az ellenfeleim otthon)
- 1 plazmas raptor fembol (ez volt a fizetendo osszeg 1/3-a)
- 1 Lotr Troll a Moria dobozbol
- 1 Fellowship a Moria dobozbol (gandalf, boromir, aragorn, legolas, gimli, pippin, merry, samu, frodo)
ez kerult osszesen 9 euroba Smile osszessegeben ez sem rossz vetel, csak igazabol olyan figura nem nagyon volt, amit tenyleg tudnak hasznositani (SM, necron, demon)
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
gorugrany
főtörzsörmester
főtörzsörmester
gorugrany


Férfi Hozzászólások száma : 754
Location : Az ágon, egy szép hosszú ágon, felhiheg,lehiheg, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...
Registration date : 2008. Jan. 08.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptySzer. Okt. 22, 2008 10:40 am

Én biztosan rendelek valamit, a feltételek megfelelnek. Kösz, hogy szólsz!
Vissza az elejére Go down
MAXXxxx
ezredes
ezredes
MAXXxxx


Férfi Hozzászólások száma : 1112
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 2008. Jan. 07.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptyKedd Okt. 21, 2008 11:28 pm

november elejen(mondjuk 7-en) rendelek innen : www.fantasyladen.de

ha valaki szeretne valamit innen(GW-t nem erdemes, jonako olcsobb) es beszallna, szoljon.

annyi, hogy a posta ingyenes ide, de odaadni / elpostazni csak karacsony elott dec 19 korul tudom majd legkorabban.
Vissza az elejére Go down
http://exalted.freeweb.hu
Pavano
főtörzszászlós
főtörzszászlós
Pavano


Férfi Hozzászólások száma : 383
Age : 44
Location : A gödör szélén
Registration date : 2007. Dec. 12.

rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 EmptyKedd Okt. 21, 2008 7:55 am

Sajnos nem. Sleep Sleep Sleep

P.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





rendelesek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: rendelesek   rendelesek - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
rendelesek
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kerekasztal :: Közélet :: agóra-
Ugrás: